• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اطلاعات جدیدی از آیفون ۷ زیر ذره بین

zoomtech

Registered User
تاریخ عضویت
13 نوامبر 2014
نوشته‌ها
176
لایک‌ها
78
سن
36

آیفون ۷ پرچمدار جدید اپل در ما های آینده رسما به دنیای تکنولوژی قدم خواهد گذاشت ، قبل از ارائه اخبار موثق از سمت شرکت اپل اخبار بسیاری در مورد این گوشی هوشمند توسط خبرگزاری ها و پایگاه های خبری در دنیای اینترنت منتشر شد ، اطلاعات بیشتری از آیفون ۷ را در مقاله چه ویژگی های شگفت انگیزی در آیفون ۷ خواهید دید؟ بخوانید.

آیفون ۷ پلاس
در این مقاله سعی میکنیم اطلاعات جدیدی از آیفون ۷ را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. دیروز اطلاعاتی در وب سایت appleinsider در مورد آیفون ۷ منتشر شد ، براساس این خبر آیفون ۷ با خواهردوقلوی خود یعنی آیفون ۷ پلاس ارائه خواهد شد ، اطلاعاتی که در مورد آیفون ۷ پلاس ارائه شده است آیفون ۷ پلاس با یک رم ۳ گیگابایتی و یک پردازنده A10 به دنیای تکنولوژی قدم خواهد گذاشت.

رم های با ظرفیت ۳ گیگابایت در آیفون ۷
براساس این خبر گویا اپل در آیفون ۷ رم ۲ گیگابایتی استفاده خواهد کرد این در حالی است که آیفون ۷ پلاس با رم ۳ گیگابایتی ارائه خواهد شد این در حالی است که اپل در نسل قبلی آیفون با سخت افزار های هماهنگ در دوقلو های آیفون ۶ استفاده کرده بود. همچنین اطلاعات دیگری که در مورد آیفون ۷ پلاس منتشر شده است که توسط منابع غیر رسمی ارائه شده است ، این گوشی هوشمند جدید در اندازه ۵.۵ اینچ ارائه خواهد شد .

ظرافت بیشتر در آیفون ۷ اپل
گویا اپل می خواهد در گوشی های جدید خود ضخامت بکار رفته در آیفون را هم کاهش دهد که این بخودی خود باعث ظرافت بیشتر آیفون ۷ خواهد بود این در حالی است که در سال گذشته به دلیل خم شدن آیفون ۶ اپل هیاهوی بسیار زیادی در رسانه ها منتشر شد ، آیا با افزایش ظرافت در آیفون ۷ مشکل سال گذشته آیفون باز هم خواهد افتاد ؟

برای اطلاعات بیشتر از آیفون 7 جدید اپل باید صبر کرد چرا که تا کنون شرکت اپل اطلاعات دقیقتری از این گوشی هوشمند ارائه نکرده است ، چند ویدئوی جدید در مورد این گوشی هوشمند آینده اپل تهیه شده است که شما را به تماشای این ویدئو های آیفون ۷ دعوت میکنیم.
 
Last edited:
بالا