برگزیده های پرشین تولز

اطلاعات دخيره نمي كنه كامنت !

dashamir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا من همه چيز رو توي بخش كامنت و اينام چك كردم ولي باز هم مشكلي هست كه اطلاعات كسي رو ذخيره نمي كنه ! كسي مي تونه مشكل من رو حل كنه ؟ يا يكي بياد يه كد كامنتش رو بزاره اينجا ما تست كنيم شايد اصلا مشكل مال فايل نگهداري باشه ؟ مال چي بيد اين ؟!؟!
بعد هم اينكه اگه بخواهيم فورم اسم نويسي هم خودكار فارسي باشه بايد چه كدي رو بزاريم ؟ همان كد بخش متن رو ؟ :blush: :blush:

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
مي توني از روشي كه نويد براي فارسي كردن جعبه ها نوشته استفاده كني.
در مورد اينكه چرا اطلاعات رو ذخيره نمي كنه من هم باهاش مشكل دارم هر زماني كه صفحه دوباره باز ميشه اطلاعات پاك ميشه تا به حال داخل هيچ وبلاگي نديدم كه اين درست كار بكنه چه فارسي و چه انگليسي...

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از Mashaheer :
مي توني از روشي كه نويد براي فارسي كردن جعبه ها نوشته استفاده كني.
در مورد اينكه چرا اطلاعات رو ذخيره نمي كنه من هم باهاش مشكل دارم هر زماني كه صفحه دوباره باز ميشه اطلاعات پاك ميشه تا به حال داخل هيچ وبلاگي نديدم كه اين درست كار بكنه چه فارسي و چه انگليسي...

من هيچوقت خودم نشده اين مشكلو داشته باشم.خيلي جاهاي ديگم ديدم كه اين مشكل نيست.خيلي كامنت دوني ها هم اين جورين.ولي دليلشو نميدونم.حتما عابر ميدونه.بايد از اون بپرسيم :)

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
من كه توي وبلاگهايي كه از ام تي استفاده مي كنند اين مشكل رو ديدم. البته من تا به حال با كدهاي جاوايي كه براي اين به كار رفته ور نرفتم (حتي نگاه هم نكردم ببينم چيه)...

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
اگه منظورت اينه كه اطالاعات رو فراموش ميكنه بايد اون دو بخش اسكريپت رو چك كني ببنيني سر جاش هست يا نه. يكي بالا توي هد است و يكي هم نزديك دكمه هاش. احتمالا با تمپليتش ور رفتي و يه كم كدهاش ريخته بهم. كافيه اونو با يه وبلاگ سالم مقايسه كني.

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
نه احسان جان من در قالب به صورت پيش فرض هم امتحان كردم مشكل در اين هستش كه شما اگر گزينه Yes رو هم بزني در زماني كه پست كردي دوباره اطلاعات پاك ميشه. به نظرم اگر Check Box باشه خيلي بهتر از Radio Button هستش و اين مشكل هم برطرف ميشه...

dashamir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مشاهير جان اين راه نويد براي فارسي كردن رو كجا مي تونم ببينم ؟
بعد كسي يه تمپليت ردست و حسابي و پدر مادر دار واسه كامنت دوني سراغ نداره ؟ اكثر تمپليت هاي كامنت ها خيلي غر هستش !!

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
http://weblog.mojde.com/archives/000074.html#more
اين لينك مقاله بود كه نويد در رابطه با قابليت فارسي براي جعبه هاي متن نوشته بود.
منطورت از كامنت درس و حسابي چيه؟ چرا خودت درست نمي كني خيلي ساده هستش. اگه ميخواهي من مي تونم بهت كمك كنم.

dashamir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مرسي آقا ! مشكل رو با همين راهنمايي مژده حل مي كنم .

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
خواهش مي كنم :)

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
دوستان اين مشكل ذخيره نشدن اطلاعات رو اگر كماكان باهاش مواجه هستين اينجا رو مطالعه كنيد:

http://upcoming.aaber.com/viewtopic.php?p=20#20

من مطلبي رو كه دوستمون مشاهير لينك داده بود و مال وبلاگ مژده بود نگاه كردم ولي راه حلي براي اين موضوع درش نبود وضمنا وبلاگ خود مژده هم همين مشكل ذخيره اطلاعات رو داره البته فقط در قالب پاپ اپ اين مشكل رو داره و در قالب ارشيو تكي كه كامنت ها زيرش ظاهر ميشه مشكلي نيست..

به هر حال اين گفتم براي خودم كمي نوشابه باز كرده باشم .. از همين بامباهاي انرژي زاي اتريشي منظورم هست :)

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دمت گرم عابر جان
من اون لينكي كه داده بودم براي براي قابليت فارسي بودش. نه براي ذخبزه اطلاعات.

بالا