برگزیده های پرشین تولز

اطلاعات در مورد h6340,hw6515

omid1974

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من در مورد PDA phone های HP (h6340,hw6515 اطلاعاتی تو سایت www.mobile-review.com دیدم . می خواستم بدون
1-تو ایران کسی از اونها استفاده کرده ؟
2- آنتن دهیشون تو ایران چطوره ؟
3- قیمتشون چنده ؟
4- در مقایسه با مدل های i-mate , everex و... کدام رو ÷یشنهاد می دهید؟
5- اگه تو ایران سراغ دارین کجا می شه ÷یدا کرد و آیا نمایندگی هم داره؟(البته من پارسال h6340 را تو پایتخت دیدم)
البته لطفا اگر کسی باشون کار کرده جواب بده چون من خود اطلاعاتم در مورد مشخصاتش تقریبا کامله.

ممنون
امید

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
فکر کنم جناب PDA اگه افتخار بدن برات توضیح کاملی میده.

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
تا جناب پی.دی.ای بیان و تفسیر کنن من حدودا کارتو راه میندازم
1 - مدل 6340 باید تو ایران پیدا بشه اون یکی رو نمیدونم
2 - به احتمال 99 درصد خیلی متوسط یا نهایتا معمولی
3 - الان اینا دیگه قدیمی شدن . فکر کنم حدودا 500 تومن
4 - i-mate Pda2k را پیشنهاد میکنم که سرعتش از هر نظر بیشتر و خدماتش بهتر و آنتن دهیش قویتره
5 - جایی سراغ ندارم

Pda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . دو تا دستگاه نام برديد . يكي HP h6300 Series و ديگري HP Hw6500 Series . بايد بگم كه دستگاه اول ، توي ايران وجود داره . من هم سري T-mobile اين دستگاه ، يعني HP h6315 رو ديدم و هم Hp h6340 . درباره دستگاه دوم بگم كه اين دستگاه ، هنوز در بسياري از كشورهاي دنيا Release نشده ، چه برسه به ايران . جالبه كه اولين Release اين دستگاه ، در آمريكا و اروپا نبوده . بلكه اولين بار در سنگاپور|تايوان به بازار عرضه شده . تازه ظرف چند روز گذشته ، شركت Vodafone در استراليا ، اين دستگاه رو با قيمت بيش از 1000 دلار و به صورت اقساط 12 و 24 ماهه به فروش رسوند . فعلا هم شايعاتي مبني بر اينكه احتمالا شركت Cingular اين دستگاه رو در ماه سپتمابر به كاربراش ارائه كنه هست .
خب ! بعد از توضيحم درباره h6300 Series سعي مي كنم ، توي يك پست ديگه درباره اين دستگاه بيشتر توضيح بدم . پس فعلا جواب سوالات شما ، بر اساس h6300 Series هستش .
1-تو ایران کسی از اونها استفاده کرده ؟
بله . استفاده مي كنند .

2- آنتن دهیشون تو ایران چطوره ؟
جواب رو دوستان دادند . انتظار فوق العاده اي از آنتن دهي اين دستگاهها نداشته باشيد . خانه از پاي بست ويران است .

3- قیمتشون چنده ؟
متاسفانه فعلا قيمت بازار ايران رو ندارم . ولي آخرين بار ، اگر يادم باشه ، نزديك به 650 هزار تومن بود . تا اونجايي كه اطلاع دارم ، چون به صورت تك وارد شده و قاعدتا فروشنده دلش نمي خواد هيچ وقت ضرر كنه ، فكر مي كنم الان هم در همين حدود باشه . قيمت جهاني اين دستگاه ، در حدود 520 دلاره .

4- در مقایسه با مدل های i-mate , everex و... کدام رو پیشنهاد می دهید؟
مطمئنا اين دستگاه رو پيشنهاد نمي كنم . متاسفانه HP انگار فعلا در حال آزمون و خطاست و روند خوبي رو توي توليد Phone Edition ها پيش نگرفته . از بزرگترين ضعفهاي اين دستگاه ، CPU ضعيف اين دستگاهه . درسته كه اين CPU توليد شركت معظم Texas Instruments هست ولي سرعت بسيار پاييني داره . در حالي كه دستگاههاي ديگه ، با حداقل 312 Mhz، توليد ميشن ، اين دستگاه از يك پردازنده نهايتا 200 Mhz ي استفاده مي كنه . خود HP هم انگار پشيمونه كه از اين پردازنده استفاده كرده و تلويحا اين پشيموني رو با ارائه پردازنده سري Xscale شركت اينتل ، براي دستگاههاي hw6000 Series اعلام كرده .
درباره اينكه چه دستگاهي پيشنهاد ميشه كرد ، چقدر مي خواهيد هزينه كنيد و خواسته هاتون رو هم بگيد . وزن دستگاه ، داشتن دوربين ، اندازه صفحه نمايش و ... جز همين خواسته ها هستند .

5- اگه تو ایران سراغ دارین کجا می شه پیدا کرد و آیا نمایندگی هم داره؟
همونطور كه مي دونيد ، شركت HP يك شركت آمريكاييه و ما در تحريم هستيم . نهايتا نمايندگي هاي ما در ايران زير نظر نمايندگي هايي از امارات ، هند و ... هستش . ما كادر متخصص براي تعمير اين دستگاه و نظاير اون نداريم . همين الان ، يكي از دوستان دقيقا از همين سري h6300 داره كه متاسفانه مشكل ساز شده براش . مشكل سخت افزاري براي دستگاه پيش اومده و به دليل عدم وجود كادر متخصص حتي در نمايندگي به اصطلاح رسمي اين دستگاه مثل هپيران ، دستگاه از كار افتاده . خودش مي گفت اين دستگاه ويروسه !
البته من قصد تخريب وجهه يك دستگاه رو ندارم . دنيا مي دونه كه شركت HP اگر نگم غولترين ، يكي از غولترين شركتهاي توليد PPC در دنياست . اما اين محصولش چندان انتظارها رو برآورده نكرد . فكر مي كنم حتي توي بازار ايران دستگاههاي بهتري نسبت به اين دستگاه ميشه پيدا كرد . همينطور مي تونيم منتظر دستگاههايي مثل Imate Jasjar (يا همون HTC Universal) و يا imate K-jam (يا همون HTC Wizard ) باشيم .

از لطف Sony Ericsson!! , tintin هم ممنونم . انشاالله بعدا درباره Hp Hw6000 Series مي نويسم .

موفق باشيد .

omid1974

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

با تشكر از اطلاعاتتوم. حالا كلا از بين دستگاههاي موجود در بازار ايران شما پيشنهادتون چيه ؟ ( از نظر كارايي - خط دهي - سرعت و ....)

ممنون
اميد

بالا