برگزیده های پرشین تولز

اطلاعات راجع به دستگاه تولید ذغال فشرده و بازارش کسی داره؟

sgwp

Registered User
لایک‌ها
585
امروز توی یک سایتی آگهی فروش دستگاه تولید ذغال فشرده دست دوم رو دیدم و عکسش رو . به نظرم با توجه به سونامی استفاده از قلیان برای شروع یک کار و کاسبی کوچیک بازار خوبی داشته باشه. کسی تا حالا کارکرده یا اطلاعات بیشتری داره؟
البته تو همون اگهی نوشته بود خودش دو تن زغال هم میده که برای شش ماه بسه ولی ننوشته بود از این دو تن چقدر محصول درمیاد و چقدر فروش داره.
کل دستگاهها رو هم 14 میلیون قیمت گذاشته بود. فکر کنم بزرگترین مشکلش تامین جا برای انبار مواد اولیه و محصولش باشه

a.b.r.z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
امروز توی یک سایتی آگهی فروش دستگاه تولید ذغال فشرده دست دوم رو دیدم و عکسش رو . به نظرم با توجه به سونامی استفاده از قلیان برای شروع یک کار و کاسبی کوچیک بازار خوبی داشته باشه. کسی تا حالا کارکرده یا اطلاعات بیشتری داره؟ البته تو همون اگهی نوشته بود خودش دو تن زغال هم میده که برای شش ماه بسه ولی ننوشته بود از این دو تن چقدر محصول درمیاد و چقدر فروش داره. کل دستگاهها رو هم 14 میلیون قیمت گذاشته بود. فکر کنم بزرگترین مشکلش تامین جا برای انبار مواد اولیه و محصولش باشه

a.b.r.z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
امروز توی یک سایتی آگهی فروش دستگاه تولید ذغال فشرده دست دوم رو دیدم و عکسش رو . به نظرم با توجه به سونامی استفاده از قلیان برای شروع یک کار و کاسبی کوچیک بازار خوبی داشته باشه. کسی تا حالا کارکرده یا اطلاعات بیشتری داره؟ البته تو همون اگهی نوشته بود خودش دو تن زغال هم میده که برای شش ماه بسه ولی ننوشته بود از این دو تن چقدر محصول درمیاد و چقدر فروش داره. کل دستگاهها رو هم 14 میلیون قیمت گذاشته بود. فکر کنم بزرگترین مشکلش تامین جا برای انبار مواد اولیه و محصولش باشه

khaltajan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
داداش اگر در امدش خوبه که ما هم بریم.
منم دنبال یه کار با سریمایه 20 تومن هستم.

sgwp

Registered User
لایک‌ها
585
والله از درآمدش خبر ندارم این تاپیک رو زدم همین اطلاعات رو بگیرم ولی فکر کنم کسی خبری نداره

sotd

Registered User
لایک‌ها
12
میدونم که قیمت فروش عمده ذغال اونم از نوع مرغوب خیلی پایین از تر قیمت فروش مغازه هاست ، این موضوع رو بررسی کنید که بعدا به مشکل نخورین

Send from my phone using Tapatalk

MohammadHashemi

Registered User
لایک‌ها
107
اختلاف قیت خرید عمده زغال تا به دست مصرف کننده تو تهران برسه تقریبا بیش از 8000 تومنه توی هر کیلو.

noorali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ساخت و فروش دستگاه های تولید زغال فشرده

گروه صنعتی کومیر ماشین سازنده دستگاه های تولید زغال فشرده و کوره صنعتی

معرفی زغال فشرده و مزیت استفاده از آن

توضیح: مزیت زغال قالب یا به اصطلاح زغال صنعتی در این می باشد که مواد اولیه جهت تولید این نوع زغال خاک اره یا ریز دانه های چوب می باشد که همه جا به وفور یافت می شود و با استفاده از دستگاه های موجود فشرده شده و به حالت چوب صنعتی در می اید و چون داخل دستگاه خاک اره به صورت لایه ای روی هم پرس و تزیق می شود قدرت ماندگاری و ارزش سوختی ان چند برابر زغال معمولی می شود و از نظر محیط زیستی سازگار با ان بوده و ریز دانه های چوب از داخل شهر و کارگاها جمع اوری شده و در نتیجه مواد اولیه ارزان و مجانی در دست داریم که می توانیم آن را به یک محصول سود آور با تضمین بالا تبدیل کنیم. این کار به نوعی باعث جلوگیری از بریده شدن درختان جنگل جهت تولید زغال می شود.

برای سفارش دستگاه های تولید زغال فشرده و کوره صنعتی با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس : 56795403 – 021

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
زغال بیشترین سود رو واسه بقال داره! پس نگاه به قیمت فروشش نکن مهم اینه که چند ازت بخرند...
البته زغال که چه عرض کنم تخته چوب :android28:

بالا