خرید بک لینک,خرید رپورتاژ آگهی
zula

اطلاعات هاردم پاک شد

شروع موضوع توسط mehdiney navaz ‏30 نوامبر 2007 در انجمن موضوعات متفرقه - مرتبط با کامپيوتر

1. mehdiney navaz

mehdiney navaz Registered User

سلام دو روز پیش با سی دی hirens boot cd خواستم هارد رو چک کنم که بد سکتور نداشته باشه .چون با نر م افزارهاش اشنا نبودم اشتباهی هارد رو پاک کردم
    از ویندوزم با norton gosht بکاب داشتم منتها همه هارد پاک شده بود دوباره ویندوز رو نصب کردم و یک پارتیشن همون c رو درست کردم که بشه ریکاوری کرد با gt data back ریکاوری کردم که خوب پیدا کرد هم اون فایل بکاب رو هم عکس و بقیه اطلاعاتمو بعد چون درایو نداشتم که اونارو بجز پارتیشن c ذخیره کنم روی سیدی هم اون بکاب رو نمیشد ریخت 14 gbبود
    گفتم که یه درایو دیگه بسازم با پارتیشن مجیک نتونستم بعد با هون نصب ویندوز دوباره پارتیشن بندی کردم و این بار دوتا درایو شد و ویندوز رو دوباره نصب کردم ولی با دیتا بک ریکاوری کردم فایلهارو پیدا نکرد مهمتر که همون فایل بکاب با فرمت GHO بود بعد بقیه اطلاعاتم همین طور :(
    با نرم افزار Recover my files کمی از عکسام پیدا شد و نه همش بعد اهنگ ها و برنامه ها و بکاب هم نشد
    نرم افزاری هست که بشه بهش امیدی داشت
    ممنون

2. کوتاه کننده لینک
  3. Hattori Hanzo

Hattori Hanzo کاربر تازه وارد

متاسفانه با اين همه تغييري كه تو ساختار هارد داديد، اين كار كمي سخته. وقتي چيزي اشتباهي پاك ميشه، نبايد دوباره فايل جديد بريزيد. حالا شما دوبار ويندوز نصب كرديد. اگه اطلاعاتتون خيلي براتون مهمه، سريعاً به يكي از مراكز بازيابي حرفه اي معتبر اطلاعات بريد. اميدوارم اونا همين جواب رو به شما ندن.

4. h_afrooz

h_afrooz کاربر تازه وارد

سلام جای نگرانی نیست
    این اتفاق دقیقا برای من هم پیش اومده شما ولی با نرم افزار متفاوت کافیه با توجه به نوع درایوی که بک آپت تو اون قرار داشت یعنی ntfs یا fat32 نرم افزار Get Data Back v 4.0 رو انتخاب کنید بعد نصبش کنید و برای شروع روی ایکون این نرم افزار کلیک راست کرده و راه اندازی از ادمین را انتخاب کنید تا درایورهایتان را لود کند سپس logical drivers رو کلیک کرده تا پارتیشنهایتان مشخص شود حال یکی یکی به ریکاوری پارتیشنها بپردازید. فقط موقع شروع گزینه I dont know ... را علامت بزنید. بعد از اینکه فایل مورد نظر را پیدا کردید در جای مورد نظر کپی کنید. نکته بعدی اینکه حتما سریالش رو هم پیدا کنید و رجیستری کنید زیرا در غیر این صورت پس ریکاوری نمی توانید فایلتان را کپی کنید. به همین راحتی:D:D:D

Last edited: ‏6 آپریل 2011
  5. Fandogh

Fandogh کاربر فعال انیمیشن کاربر فعال

دادا به تاریخ پست ها هم یک نگاهی مینداختی:دی تاپیک عهد انشنت رو بالا آوردی:دی

6. h_afrooz

h_afrooz کاربر تازه وارد

دادا شما می دونی روزانه چند نفر به این مشکل دچار میشن به اینجا سر میزنند ولی جواب درست حسابی پیدا نمی کنند این مهم نیست که این سوال کی نوشته شده مهم اینکه برای این سوال جوابی داشته باشی تا دیگران که اینجا میان ازش استفاده کنند. شما هم به جای انتقاد اگه راه حل مناسبی داری رو کن تا استفاده کنیم););)

avanak عسل طبیعی و گرده گل ایرانی همکاری در فروش