برگزیده های پرشین تولز

اطلاعات گردشگری کشور ترکیه

touriraniii

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
24 ژانویه 2017
نوشته‌ها
23
لایک‌ها
0
سن
33
ترکیه یکی از کشور های زیبا و محبوب در میان گردشگران و توریستان می باشد. این کشور که در شمال غربی کشور خودمان واقع گشته است. ایران با این کشور مرز مشترک دارد. گفتنی است که زمانی ترکیه جزیی از خاک ایران بوده است و بعد ها در طول تاریخ این کشور از ایران جدا شده است و حکومتی مستقل پیدا کرده است. این کشور در کنار دریا های مهمی چون اژه و مدیترانه واقع شده است و به همین دلیل یکی از نقاط خوش آب و هوای جهان می باشد. این کشور در طول تاریخ جز نقاط مهم محسوب می شده است و متاسفانه در طول تاریخ در این مشور جنگ هایی زیادی رخ داده است. بسیاری از پادشاهان این منطقه را به عنوان مکان خوش آب و هوا برای خود قلمداد می کردند و در آن قلعه ها و کاخ هایی برای خود می ساختند. از این رو اگر به کشور ترکیه مراجعه کنیم می بینیم که در جای جای آن آثار تاریخی زیادی وجود دارد. تور ترکیه از جمله تور هایی است که همیشه طرفداران خود را داشته است.

%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%AA%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D9%87-%D9%86%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%B2.jpg

از زمان هایی که این کشور از آب و هوای مطلوبی بر خوردار است اوایل بهار و دمدمه های عید نوروز می باشد. اگر تا کنون به این کشور سفر نکرده اید باید بدانید که دیگر نوبت آن رسیده است که خود را برای تور ترکیه نوروز ۹۶ آماده کنید و ایام تعطیلات نوروز را در این کشور سپری کنید . ترکیه از جمله کشور هایی است که در این چند ساله صنعت گردشگری آن رشد قابل توجهی پیدا مرده است و می بینیم که امروزه یکی از قطب های گردشگری جهان می باشد. بسیاری از گردشگران این کشور را با هیچ جای جهان معاوضه نمی کنند. از آرزو های هر شخصی می باشد که از این کشور دیدن کند . اگر برای تعطیلات نوروز امسال برنامه ای ندارید ما به شما تور ترکیه نوروز ۹۶ را پیشنهاد می کنیم. شما در این تور می توانید از نقاط و مکان های دیدنی این کشور بازدید کنید و خاطرات خوب و نابی را برای خود از این شهر داشته باشید. ممکن است شما در بسیاری از سایت ها تفاوت قابل توجهی در قیمت تور ترکیه نوروز ۹۶ ببینید که این به آن جهت است که سطح امکانات قرار داده شده برای شما در این شرکت ها با هم متفاوت می باشد و شما باید تور ترکیه نوروز ۹۶ را انتخاب کنید که علاوه بر قیمت پایین بتواند به شما امکانات خوب و قابل قولی بدهد.

%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%AA%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D9%87-%D9%86%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%B2-96.jpg

یکی از مناطق دیدنی ترکیه دودکش های افسانه گورم می باشد. این منطقه که در نزدیکی گورم واقع شده است از مناطق اعجاز انگیز ترکیه می اشد. در این منطقه دو بافت سنگی داریم. یکی از آن ها که به نام توف معروف می باشد و به این وسیله ساخته می شود که خاکستر مواد آتشفشانی در اثر سرد شدن و فشار زیاد به هم متصل می شوند و سنگ توف را تشکیل می دهند. این سنگ ها به سرعت فرسایش پیدا می کنند. لایه ای دیگری نیز بر روی آن ها وجود دارد که بازالت شد. بازالت نوعی سنگ دگرگونی شد که بسیار سخت است و در مقابل فرسایش بسیار مقاوم است . در مرور زمان این سنگ ها فرسایش یافته و فط سنگ های بازالت آن باقی مانده است و حفره های قشنگی درون آن ها به وجود آمده است که شبیه دودکش می باشد. در تور ترکیه حتما از این منطقه دیدن کنید . اگر از این دودکش ها بازدید نکنید ممکن است بعدا حسرت آن را بخورید.

%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D9%81%D8%B1%D8%AA%DB%8C-%D8%AA%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D9%87.jpg

این کشور به دلیل ساحلی بودن دارای بندرگاه های زیادی می باشد که شما می توانید از آن ها دیدن کنید . در بسیاری از بندر های این کشور ، وسایل تفریحی و سرگرمی مجهز و منحصر به فرد زیادی مهیا می باشد و شما می توانید اوقات خوب و شادی را در این مکان داشته باشید . ترکیه دارای قلعه های فراوان می باشد که هر کدام از آن ها زیبایی های خاص خود را دارند که باید از تک تک آن ها بازدید کنید. تور ترکیه نوروز ۹۶ یکی از خاطره انگیز ترین تور ها می باشد و خاطرات آن تا پایان عمرتان شما می باشد . شما می توانید به همراه خانواده خود از این کشور زیبا دیدن کنید و خاطرات خوب و نابی را در کنار هم به ثبت برسانید. ترکیه دارای جاذبه های مختلفی برای هر قشر و نوع مردم می باشد و شما می توانید متناسب با سلیقه ای که دارید از جاذبه های این منطقه دیدن کنید. امیدواریم در تور ترکیه نوروز ۹۶ خاطرات خوبی را برای خود رقم بزنید. یهترین ها را برایتان در این تور آرزومندیم.

%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D9%86%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%AA%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D9%87%281%29.jpg

ترکیه یکی از کشور های تاریخی در جهان می باشد از این رو می بینیم که در این کشور آثار و عمارت های تاریخی زیادی وجود دارد که از میان آن ها می توان به قلعه بدروم، آسپندوس و... اشاره کرد. آسپتدوس یکی از زیباترین مکان های جهان می اشد که از آن برای جنگ ها و مراسمات استفاده می شده است. البته در زمان پادشاه مارکوس از این مکان فقط برای مراسمات و جشن های یونان استفاده می شده است ولی بعد ها در این مکان جنگ های گلادیاتوری صورت می گرفته است. اگر فیلم گلادیاتور را دیده باشید می توانید تصویر ذهنی از این مکان برای خود تصور کنید.

%D8%AC%D8%A7%D8%B0%D8%A8%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D9%87.jpg

ترکیه از جمله کشور هایی است که مردم مسلمان زیادی دارد از این رو در تاریخ همیشه مسجد های بزرگ و عظیمی در این کشور بنا شده است. از میان این مسجد های، مسجدی بی نظیر وجود دارد که به مسجد آبی مشهور است . این مسجد یکی از شاهکار های معماری در جهان می باشد که هر فردی را به سمت خود جلب می کند . شما در این عمارت زیبا می توانید معماری ایرانی اسلامی را کاملا ببینید. این مسجد به خاطر گنبد ها و کاشی های آبی رنگی که در آن به کار برده شده است به این نام مشهور شده است. این بنا یکی از مکان های مقدس در ترکیه می باشد و باید از هر جهت احترام آن را حفظ نمود. اگر در تور ترکیه نوروز ۹۶ شرکت کردید حتما از این مسجد دیدن کنید چرا که ارتباط تنگاتتگی با فرهنگ و مذهب خودمان دارد فقط، در این مکان باید شئونات کامل اسلامی را، رعایت کنید.

%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B7%D9%82-%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%B4%DA%AF%D8%B1%DB%8C-%D8%AA%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D9%87.jpg

ترکیه به دلیل داشتن موقعیت جغرافیایی منحصر به فرد دارای مناطق دیدنی زیادی می باشد. اگر شما به جهانگردی و گردشگری علاقه دارید پیشنهاد می کنیم که از این منطقه شروع کنید چرا که جاذبه های شگفت انگیز این منطقه در شما یک شوری را ایجاد می کند که باعث می گردد رغبت بیشتری نسبت به جهانگردی پیدا کنید. یهترین ها را در تور ترکیه برایتان آرزو داریم همراه با بهترین خاطرات و زیباترین تجربه ها.
 
بالا