برگزیده های پرشین تولز

اطلاعات یکی از درایو هام از بین رفته

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
من درایو c رو فرمت کردم اما وقتی ویندوز ریختم دیدم درایو d هم تمام اطلاعاتش از بین رفته
و هیچ فایلی توش وجود نداره!
درایو های دیگه هیچ تغییری پیدا نکردند
من فقط درایو c رو فرمت کرده بودم! اما الان اطلاعات D
از بین رفته و من تمام فایل هاش رو احتیاج دارم!
راهی هست که بشه اطلاعاتش رو برگردوند:(

tkavosh

Registered User
لایک‌ها
71
اگر روی درایو d چیزی ننوشته باشید در صد بالایی از اطلاعات ان درایو را می توانید به کمک برنامه های مخصوص recovery باز گردانید البته باید یک درایو خالی ( به غیر از درایو d تان که پاک شده و ضاهرا فضای خالی دارد ولی در باطن هنوز حاوی فایل ها واطلاعات قبلی هست ) داشته باشید تا فایل های قابل بازیافت را روی ان درایو ویا هارد مجزا کپی کنید
نکته مهم این است که هرگز روی درایوی که نا خاسته پاک شده است و قصد باز یابی ان را دارید هیچ فایلی کپی نکنید

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
از Active@ Partition Recovery استفاده کن و وقتی اجراش کردی فقط پارتیشنی رو که میخوای همون d بزن ریکاوری کنه.

mandanai

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام
برنامه های زیادی برای ریکاوری کردن اطلاعات به صورت bootable هست.
بهترین برنامه Acronis True Image و Active boot disk هست. این برنامه ها در کینگ آنلاین برای دانلود موجود هست. بعد از اینکه اطلاعاتت رو برگردوندی می تونی با برنامه Acronis True Image هم برنامه ها، هم فایل ها و هم ویندوزت رو یک backup بگیری تا بعد از نصب ویندوز این مشکلات پیش نیاد.

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,807
سلام
برنامه های زیادی برای ریکاوری کردن اطلاعات به صورت bootable هست.
بهترین برنامه Acronis True Image و Active boot disk هست. این برنامه ها در کینگ آنلاین برای دانلود موجود هست. بعد از اینکه اطلاعاتت رو برگردوندی می تونی با برنامه Acronis True Image هم برنامه ها، هم فایل ها و هم ویندوزت رو یک backup بگیری تا بعد از نصب ویندوز این مشکلات پیش نیاد.
تاپیک مال 6 سال پیشه...:general306:

بالا