برگزیده های پرشین تولز

اطلاعیه مهم در رابطه با : ◄◄◄ تنها با صرف"750هزار تومان"؛ صاحب فروشگاهی با درآمد ماهیانه شوید

milad.safary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
http://forum.persiantools.com/threa...زار-تومان-شوید-►►►.497257/page-8#post-9517353

سلام و عرض ادب خدمت دوستان

بنده کاربر milads هستم.متاسفانه بدلیل مشکل بزرگ شخصی که برایمان رخ داد پروزه های فروشگاهی یا در مراحل ابتدایی خود خوابیدند و یا کلا فرصت ایجاد و اجرای آن نشد.ابتدا از تمامی دوستان معذرت می خواهیم هرچند که عقب افتادن پروزه به عمد نبوده و این نکته را لازم است در نظر بگیریم که اگر انجام میشد هم خود ما و هم شما سود می بردیم لذا بنده نیز از این مشکل بوجود امده بسیار ناراحتم.

اکنون هم بنده نه دزد و نه کلاهبردار تشریف دارم و همانطور که می دانید و درجریان هستید این طرح 6 ماهه بوده که اکنون حدود سه ماه از آن گذشته و با اینکه موعد سفته ها برای سه ماه دیگر است و در قرارداد نیز ذکر شده درصورتی که بعد از 6 ماه فروشگاه ها به هدف نرسیدند تمامی وجه برگشت داده میشه اما با این حال از آنجا که پروژه به دلیل رخ دادن مشکل شخصی بزرگ عقب افتاده و بیشتر از 20 درصد آن پیش نرفته لذا ظرف چندروز آینده تمامی وجه دریافتی از عزیزان بدون کسر هزینه های دامین و هاست و طراحی که برای دوستان صورت گرفت کاملا به همان اندازه که دریافت شده برگشت داده میشود.

لطفا دوستانی که سفارش داده بودند یک اس ام اس به شماره شخصی بنده با ذکر نام و نام خانوادگی خود ارسال نمایند تا اقدامات بعدی انجام گردد به امید خدا
و دراین تاپیک درحدامکان پاسخی ندهید و از طریق اس ام اس درتماس باشید.

شماره موبایل بنده : 09361637016

milad.safary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همچنین لازم میبینم از مدیران این درخواست را داشته باشم که یوزر اصلی بنده را در اسرع وقت از بن خارج نمایند.
باتشکر

mehdi136/8

Registered User
لایک‌ها
53
آقا میلاد اون چند نفری که که من جمله بنده بهتون پول دادیم رو خودتون خوب میشناسید دیگه نیازی به ایجاد تاپیک نبود...
محرومیت شما از فعالیت تجاری هم کمترین اقدامی بوده که مدیران علیه شما انجام دادند بخاطر سوابق درخشانتون

milad.safary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این تاپیک بیشترجنبه اطلاع رسانی دارید و متاسفانه بعضی از اطلاعات دوستان در پیام های خصوصی یوزر اصلی من بوده از جمله شماره تلفن ها و... لذا جهت اطمینان بیشتر این تاپیک ایجاد شده است.!!

milad.safary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا دوستانی کهاز ماجرا اطلاعی ندارند در تاپیک پاسخی ننویسند.همان کسانی که اصلا در این طرح شرکت نکردند!!!

mehdi136/8

Registered User
لایک‌ها
53
دوستان بنده حرفمو پس میگیرم و شکایتی از آقا میلاد ندارم (چون نوشتمو نتونستم ادیت کنم این رو گفتم)

بالا