برگزیده های پرشین تولز

اعتباری ایرانسل بگیرم یا اعتباری دولتی ؟

intheair

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تصمیم گرقتم که سیم کارت دائمیم رو بفروشم .

حالا نمی دونم اعتباری ایرانسل بگیرم یا اعتباری دولتی ؟

خوبی اعتباری دولتی اینه که همه جا انتن میده ولی معلوم نیست تا کی تحویل می دن ؟
در ضمن نمی دونم ایرانسل تا کی سمنان رو کامل پوشش میده ؟

نمی دونم چکار کنم لطفا راهنمایی کنید .

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
به نظر من دولتی بگیر.به خصوص که تو سمنان هم هستی و فکر نمیکنم ایرانسل اونجا جالب آنتن بده.ما تو تهران هم باهاش مشکل داریم چه برسه اونجا!

intheair

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من دولتی بگیر.به خصوص که تو سمنان هم هستی و فکر نمیکنم ایرانسل اونجا جالب آنتن بده.ما تو تهران هم باهاش مشکل داریم چه برسه اونجا!

آخه نمی دونم اعتباری دولتی رو تا کی تحویل می دن ؟
شما می دونی ؟

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
سلام من ساكن نيشابورم اين اعتباري دولتي خدمات ، پيش شماره ، نرخ مكالمه و ايناش يكي با همون دائمي هاش ؟. بعد كي تحويل ميدن؟ و من چطوري ميتونم بگيرم آيا بايد ثبت نام كنم؟

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
پیش شماره اش این طور که می گن ، همون پیش شماره شهر شماست فقط رقم اولش با 9 عوض میشه.
نرخ مکالمه اش هم که طبیعتا بالاتره... ثبت نام کردنی هم هست (30 بهمن تموم شد) و بعد عید شاید توی اردیبهشت نحویل می دن.

ATos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سیم کارت مخابرات چه دایم و چه اعتباری را می تونی از سایتش ثبت نام کنید برای همیشه هم هست . ولی کارت بانکی احتیاج دارید . با کارت بانک سامان ، پارسیان ، ملت ، اقتصاد نوین و کشاورزی جواب می ده (تست شده) اگر کارت شتاب دیگه غیر از اینها دارید بهتره از درگاه بانک اقتصاد نوین پرداخت کنید که همه بانک ها را پشتیبانی می کنه . اگر هم کارتتون رمز اینترنتی نداره مثل سپهر و سیبا با همون رمزی که پول می گیرید از خودپرداز هم می تونید پرداخت کنید . فقط آن شماره که آخر ثبت نام میده را حتما یادداشت کنید .

سایت : www.mci .ir

بالا