برگزیده های پرشین تولز

اعتبار قرارداد اینترنتی

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
سلام
من میخوام با یک شرکتی که در تهران هست قرارداد ببندم. به این صورت که قرارداد مهر و امضا و با ایمیل غیررسمی (جیمیل و یاهو) برای من ارسال میشه و من هم امضاش میکنم و برای طرف ایمیل میکنم. ارزش قرارداد زیر یک میلیون تومن هست و چندان نگرانی بابت خوردن پول ندارم. (به دلایلی میخوام این ریسک رو انجام بدم) درواقع نگرانی من بابت اعتبار قرارداد هست. بنابراین میخوام بدونم که اگر مثلا دو سال دیگه این شرکت زیرقراردادش زد من میتونم با این تصویر قرارداد ارسال شده از طریق ایمیل، اقدام قانونی کنم و چیزی را ثابت کنم؟
ضمنا توجه داشته باشید که این شرایط برای هر دو طرف هست و اونها هم از من تصویر قرارداد و از طریق ایمیل دریافت می کنند.

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,626
بستگی به آدمت تو دادگستری داره
اگه مثل من کسی رو نداری
بغیر اون 1 تومنه 3 تومن دیگه هم ازت میگیرن تا دیگه هوس این کارا رو نکنی :p:p

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,681
شاهزاده نیجریه ای که نیست... ;)...:D

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
میتونی شکایت کنی ولی گرفتنش با نگرفتنش آنچنان فرقی نداره.. شما سفته هم که داشته باشی بری شکایت کنی بین 3 تا 6 ماه گیر شکایت هستی ( با هزینه ) بعدشم باید بدویی دنبالش پیداش کنی... اگر اجباری نیست و به طرف مقابلت هم اعتماد نداری اینکار رو نکنی بهتره

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
ببینید طبق این قرارداد یک سری حقوق به من واگذار میشه و من میخوام بدونم اگر یک روزی زد زیر قرارداد و یا ادعایی کرد، میشه شکایت کنم یا از حق خودم در برابر ادعای طرف (با این قرارداد اینترنتی) دفاع کنم؟
مساله یک تومن نیست.

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,750
ببینید طبق این قرارداد یک سری حقوق به من واگذار میشه و من میخوام بدونم اگر یک روزی زد زیر قرارداد و یا ادعایی کرد، میشه شکایت کنم یا از حق خودم در برابر ادعای طرف (با این قرارداد اینترنتی) دفاع کنم؟
مساله یک تومن نیست.
شکایتت احتمال 90درصد به هیچ جا نمیرسه بهشون بگو قرار داد را پست کنند یک میلیون معامله 10هزار تومن هم روش !!!!البته همون قرار داد پست شده هم می تونه 1000تا اما و اگر داخلش باشه مثلا ممکنه طرف بده یه نفر دیگه امضا یا اثر انگشت بزنه.مدرک قطعی می خواهید فقط باید از دفتر اسناد کمک بگیرید.

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
قرار داد را پست کنند یک میلیون معامله 10هزار تومن هم روش
ممنون امابه همون دلیلی که گفتی هیچ فایده نداره این کار
یکیو همینجا پیدا کردم با این که پنجاه درصد بیشتر میگیره اما ارزششو داره یا اینکه پاشم برم تهران که باز همون میشه

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,750
ممنون امابه همون دلیلی که گفتی هیچ فایده نداره این کار
یکیو همینجا پیدا کردم با این که پنجاه درصد بیشتر میگیره اما ارزششو داره یا اینکه پاشم برم تهران که باز همون میشه
خوب خدا را شکر مشکلت حل شد

اما پست کردن قرارداد از طرف شرکت برای شما مشکلی نداره (از نظر اعتبار منظورمه)و کاملا قابل پی گیری و قانونی هست.به شرطی که شرکت واقعا شرکت ثبت شده باشه .اگر فرم قرارداد سر ورق شرکت را داشته باشه +مهر رسمی شرکت حتی امضا مال کسی دیگه ای باشه و جعلی باشه بازم قابل شکایت و پی گیری هست .اما از طرف شرکت قرار دادی که شما امضا می کنید قابل پی گیری (شاید)نیست.

60تومن میدی میری تهران 60تومن برمی گردی نهایت 50تومن هم اسنپ میدی در تهران میشه 170تا 500تومن هنوز330تومن پس انداز می کنی

بالا