برگزیده های پرشین تولز

اعتراض به سرويسهاي اينجا

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
در يك اقدام همه گير از همه 184 نفري كه از اينجا سرويس هاست دريافت كرده اند دعوت به عمل ميايد كه با راهپيمايي و پلاكارد در اعتراض به داون شدن مكرر 2 سرور http://persiantools.com http://persianhosted.com مراتب اعتراض و خشم خود را نسبت به اين ساپورت اعلام دارند

در همين جا از خودم به خاطر يه كم سيخ زدن و يه بنده خدايي به خاطر اطلاعات سپاسگذاري نمايم

هاست فقط هاستينگ سي پي يو

واون آقايي كه اينو رفته اد كرده http://2x2x2.com به خاطر آهنگ قشنگشون ممنونم

ولي خب احسان اين سرور هاي آنلاينيك

خدايي گندشو در آورده

Name Server: NS1.PERSIANHOSTED.COM NS2.PERSIANHOSTED.COM
ICANN Registrar: ONLINENIC, INC.
Created: 08-apr-2004
Expires: 08-apr-2005
Status: ACTIVE

--------------------------------------------------------------------------------

The registrar Onlinenic, inc.'s whois server is down
2x2x2.com is registered by someone at ONLINENIC, INC., we just can't tell you right now because the Registrar's whois server did not respond in a timely manner to our query. It is also possible that the server is not functioning at the moment. If you are in a hurry to find out we suggest you contact the Registrar directly. Typically whois servers come come back online anywhere from 10 seconds to 24 hours later.
Try this alternate source 2x2x2.com​

amir

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2
آقا منم پایه هستم !
بعدش 184 تا رو زیاد نوشتی بلکی جون ! دیگه حداکثر ما 40-50 تا یوزر داریم !!!!!!!!!
بعدش من مشکلت رو با onlinenic نفهمیدم ؟! که اونجا چه ربطی به سرور هاستینگ ما داره ؟!! بازم می نوشتی گند زدین با این دومین فروختنتون یه چیزی!!!

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آقای بلاکی
فکر نکنید این مشکلات فقط مخصوصه پرشین تولزه و همه سرورهایه دنیا از 100 اپتایم هستند!
من به شخصه شاید از 10 هاستینگه خارجی هاست گرفتم
هیچ کدوم به سرعت و امنیت و پایداریه پرشین تولز نمی رسن
همین هفته قبل یکی از سایتهام که با یه هاست کانادایی بود دان شده بود بعد چهار چنج ساعت سرور شانشی راه افتاد و حالا طرف نمی یاد بگه مشکل از ما بوده می گه مشکل از کانشکن اینترنته !
درسته شما سر قضایایه شخصی با احسان و تیمش کل کل داری ولی با این کار داری کسب و کار چند نفر و به خطر می ندازی
پس مثال شخصی رو با اینا قاطی نکن

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از amir :
آقا منم پایه هستم !
بعدش 184 تا رو زیاد نوشتی بلکی جون ! دیگه حداکثر ما 40-50 تا یوزر داریم !!!!!!!!!
بعدش من مشکلت رو با onlinenic نفهمیدم ؟! که اونجا چه ربطی به سرور هاستینگ ما داره ؟!! بازم می نوشتی گند زدین با این دومین فروختنتون یه چیزی!!!
داش امير يه سر به whois.sc بزن.
:blink:

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
من چون 2،3 تا سهم از اين 184 تا دارم هم اعتراض خودمو رسما اعلام ميكنم ! ( چون ديشب 2 تا از سايتهاي منم دان بود ! )

amir

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2
کاکو جون اون whois.sc تعداد اکانت هایی رو که روی یک سرور ساخته شده باشند رو می ده ! همین !

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
لطفا امير جان به ارور پايين كه نوشته بودم دقت كن

در ضمن خيلي مخلصيم

و اينكه آرتين عزيز حكايتيست حكايت ما برادر مرده ميداند درد برادر مرده را

سرور هاي من چرا پس دان نميشن ويا پرشين سرويسز

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از شايان :
من چون 2،3 تا سهم از اين 184 تا دارم هم اعتراض خودمو رسما اعلام ميكنم ! ( چون ديشب 2 تا از سايتهاي منم دان بود ! )
شایان حالت خوبه؟؟؟؟؟؟ الان این دان شدن و اپ شدن دوروزه که هست و از جمعه هم دیتا بس ها مشکل داشتن!!!!!!!!! الان که انگاری اگه چشمش نزنم و چشم و گوش شیطون کر و کور !!درست شده!! صدات در اومده؟؟؟؟؟؟ ما واسه اون سایتها تاپیک ختم هم گرفتیم !!!!
http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=11020

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
به نقل از amir :
آقا منم پایه هستم !

ميخواي ليست بدم؟

روي 2 تا سرورتون

amir

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2
جون بلکی از 184 تا یه نموره بیشتره !!
بعدش من نفهمیدم اون ارور onlinenic رو ! دو سه بارم خوندم ، ولی نفهمیدم رابطه اون رو با سرویس هاست ما ! اگر بگی رابطش چیه بنده ای رو از گمراهی در اوردی.

در مورد اینکه سرور های شما هیچ وقت down نمی شه ، ایشالا که همیشه همین جور باشه و در کارت موفق باشی .

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
امروز روح الله داره زیر خاکی درمیاره
راستی سی دی رو برات زدم:D

بالا