برگزیده های پرشین تولز

اعتراض به عملكرد مديريتي live for what تا بركناري ايشان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
به نظر نمیرسه اینجا حرف جدیدی برای گفتن وجود داشته باشه!
مطلبی گفتین و جواب هم دادم!

کم کم دارید از دایره ادب هم خارج میشید که این میتونه خیلی به نفع شما نباشه!

در مورد بن کردن و قفل کردن تاپیک ها هم که مثال نیاوردید

اینجا هم که شده محلی برای زیاد کردن پستها!

اینو میفرستم گفتگو مربوط به فروم تا بهتر به اهداف خودتون برسید

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
تا وقتي كه تاپيك باز باشه ... فكر نميكنم بشه انتظار بحثي جز اين داشته باشيد !

يه نفر اومده .. واسه اينكه بگه منم هستم ، يه تاپيك واسه خنده زده ! بر همه ي اعضاي فروم هم آشكار هست كه جز يه سري اراجيف چيز ديگه اي گفته نشده !

پس بهتر بود از خيلي وقته پيش اين تاپيك قفل ميشد !!(تاپيك و استارترش هم اصلا" در حدي نبودن كه مثلا" بعدا" بخوان مدعي شن كه نميدونم طرف كم آورده ، قفل كرده و ...!!)

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
ببخشید ! تا کی این تاپیک میخواد به کار خودش ادامه بده؟!

به حد کافی این فرد معلوم الحال به اعضا علنی و غیر علنی توهین کرد...پست هاش هم نشون میده اهل بحث منطقی و عاقلانه نیست( این تیپ آدمها رو زیاد دیدیم تو این مملکت!)

تجربه نشون داده مدارا و میدون دادن به این افراد همیشه نتجیه عکس داشته.....

پ.ن: حالا طرف میاد هرچی لایق خودشه نثارم میکنه
eek7.gif

بهرنگ

Registered User
لایک‌ها
0
:guitar:
به به
به به
چه صداها و چه نواهایی به گوش میرسد اینجا
به به
به به

پیامهای خصوصی خونده میشه توسط دیگران؟

اگه میشه عزیزان لطف کنن و یه اطلاع رسانی ای بنمایند در این مورد

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
به به
به به
به به
به به

اگه منظورتون اینه که PM ها خونده میشه...میخواستم ببینم چه جوری به این نتیجه رسیدین؟؟

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
به به
به به
به به
به به

میدونی رفیق چیه ما جرا؟؟

اینجا یه سری مدیر داره به صورت مخفی که امکان دسترسی به همه چی دارند ;) بعد میان میبینن که کدوم پسری به دختری مسیج میده که باهاش دوست بشه و بره بیرون و بلعکس:f34r:

بعد این مدیرا میرن گوششون رو میگشن;)تازه یه سری آمار هم میگیرند که مثلا امشب آقای x غذا چی خورده و کی میره اونجایی که همه تنها میرن و تازه اینکه چیزی نیست یه چیزای دیگه هم هست که اینجا نمیشه گفت باید تو مسیج خدمتون عرض کنم;)

Conker

Registered User
لایک‌ها
14
میدونی رفیق چیه ما جرا؟؟

اینجا یه سری مدیر داره به صورت مخفی که امکان دسترسی به همه چی دارند ;) بعد میان میبینن که کدوم پسری به دختری مسیج میده که باهاش دوست بشه و بره بیرون و بلعکس:f34r:

بعد این مدیرا میرن گوششون رو میگشن;)

تازه یه سری آمار هم میگیرند که مثلا امشب آقای x غذا چی خورده و کی میره اونجایی که همه تنها میرن و تازه اینکه چیزی نیست یه چیزای دیگه هم هست که اینجا نمیشه گفت باید تو مسیج خدمتون عرض کنم;)
تازه یه وقتایی به مامان بابای ادم هم امار میدن! میگن دختر/پسرتون رفته با یکی دوست شده مراقبش باشید :lol::lol:

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
اگه منظورتون اینه که PM ها خونده میشه...میخواستم ببینم چه جوری به این نتیجه رسیدین؟؟

پيرو بحث تاپيك :

فكر ميكنم از اون بحثي كه بين شاهد و " آن فرد معلوم الحال" در مورد پي اس دابليو و ... شد ، ايشون بد برداشت كردند !;)

اين تاپيك نميخواد قفل شه !!؟ لا اقل يه مدير ديگه جز "علي آقا" اين رو به درخواست كاربرا قفل كنه خوب !!

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
میدونی رفیق چیه ما جرا؟؟

بعد این مدیرا میرن گوششون رو میگشن;)تازه یه سری آمار هم میگیرند که مثلا امشب آقای x غذا چی خورده و کی میره اونجایی که همه تنها میرن و تازه اینکه چیزی نیست یه چیزای دیگه هم هست که اینجا نمیشه گفت باید تو مسیج خدمتون عرض کنم;)

:lol::lol::lol:

حيف شد ... بايد صب كنم مهر اخطار قبلي خشك شه ... وگرنه بحث بسيار جالبي رو شروع كردي !:دي

فيلترشكن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
استاد فرهنگ عزيز استدعا ميكنم هر چند ناچيز ، توجهي به اندك شعري كه هم اكنون در وصف شما سرودم بفرماييد !

------------

الان فرهنگي ادبي شد ؟!
153fs550051.gif

171.gif
171.gif
171.gif
171.gif

خوب ميشي نگران نباش
قول بده قرصاتو سر موقع بخوري قول ميدم بهتر هم بشي

به نظر نمیرسه اینجا حرف جدیدی برای گفتن وجود داشته باشه!
مطلبی گفتین و جواب هم دادم!

کم کم دارید از دایره ادب هم خارج میشید که این میتونه خیلی به نفع شما نباشه!

در مورد بن کردن و قفل کردن تاپیک ها هم که مثال نیاوردید

اینجا هم که شده محلی برای زیاد کردن پستها!

اینو میفرستم گفتگو مربوط به فروم تا بهتر به اهداف خودتون برسید

عجب گفتن اينكه قسمت فرهنگ و هنر نياز به يك مدير با لياقت و مدبر دارد تا اين وضعي كه درآن گير كرده است در بيايد براي شما سخت است

خود شما كه به واسطه معرفي بهروز شديد مدير و نه از واسطه لياقتتان.

هنوز هم مي بينم آن مطلبي را كه جاويد ايران در مورد اهانت به آقاي مطهري نوشتند را پاك يا حداقل اديت نكرديد خوب اين يعني چي به نظر شما مديري كه خودش با گفته هاي از روي كينه جاويد ايران موافقت ميكند ديگه بايد فاتحه اون مديريتش را هم خواند .

به هر حال قسمت فرهنگ نياز به يك مدير فرهنگي و با سواد دارد كه محتوا توليد كند نه اينكه هر از چندگاهي با مشتي كپي پست بيايد و بگويد كه حرفي براي گفتن دارد.

پ ن : من با شما عداوتي ندارم كه اينگونه با لحن خشن و با طعنه صحبت مي كنيد

فيلترشكن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تا وقتي كه تاپيك باز باشه ... فكر نميكنم بشه انتظار بحثي جز اين داشته باشيد !

يه نفر اومده .. واسه اينكه بگه منم هستم ، يه تاپيك واسه خنده زده ! بر همه ي اعضاي فروم هم آشكار هست كه جز يه سري اراجيف چيز ديگه اي گفته نشده !

پس بهتر بود از خيلي وقته پيش اين تاپيك قفل ميشد !!(تاپيك و استارترش هم اصلا" در حدي نبودن كه مثلا" بعدا" بخوان مدعي شن كه نميدونم طرف كم آورده ، قفل كرده و ...!!)

كسي از شما انتظار بيشتري نداره نميخواد زياد احساس مسوليت كني

پ ن : ميگم علي به خاطر اين حمايتهايت عنوان كاربر فعالي را بكوبد روي آواتورت

ببخشید ! تا کی این تاپیک میخواد به کار خودش ادامه بده؟!

به حد کافی این فرد معلوم الحال به اعضا علنی و غیر علنی توهین کرد...پست هاش هم نشون میده اهل بحث منطقی و عاقلانه نیست( این تیپ آدمها رو زیاد دیدیم تو این مملکت!)

تجربه نشون داده مدارا و میدون دادن به این افراد همیشه نتجیه عکس داشته.....

پ.ن: حالا طرف میاد هرچی لایق خودشه نثارم میکنه
eek7.gif

مي بخشيد خوش تيپ اين معلوم الحالي كه مرحمت فرموديد اين توهين نبود

خوب منم بهش گفتم كه با اين اوضاعي كه به راه انداخته و هر از چند گاه كه چه عرض كنم خودش ميتونه ببينه كه روزي چند تا پيام از طرف نخاله هاي مغز گنديده مياد

شما هم زياد چوش نزن چون حرف من و هزارتاي ديگه كه از غم بن شدن نام كاربريشان جرات دخالت كردن را ندارند در ايشان اثر ندارد

پ ن : امپراطوري يا بهتر است بگويم ديكتاتوريتان را در بخش فرهنگ و هنر كه مثل طبل توخالي است مستدام باد

جووووون :) من که گفتم كار نشد نداره! :rolleyes:

اميدوارم كردي پسرم داري زبون باز مي كني پستات به 10 رسيد
ادامه بده خدا را جه ديدي شايد تو يه روز تونستي مدير بشي

Axtrom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اميدوارم كردي پسرم داري زبون باز مي كني پستات به 10 رسيد
ادامه بده خدا را جه ديدي شايد تو يه روز تونستي مدير بشي

پستام 34 تا از تو کمتره جيگرم.
يه کم ديگه .. شعر مثل تو توي تاپيکا تلاوت کنم پستام مي رسه بهت :happy:

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
خوب ميشي نگران نباش
قول بده قرصاتو سر موقع بخوري قول ميدم بهتر هم بشي

والا من كه از خدامه خوب شم ... ولي از قديم آورده اند كه "به دعاي گربه سياه بارون نمياد!":lol::lol:

كسي از شما انتظار بيشتري نداره نميخواد زياد احساس مسوليت كني

پ ن : ميگم علي به خاطر اين حمايتهايت عنوان كاربر فعالي را بكوبد روي آواتورت

اولا" چايي نخورده پسرخاله نشو ! "علي آقا " درسته .فكر كنم بايد خواهش كني از ايشون كه يه كلاس فرهنگ و ادب هم واست بزاره !
171.gif
171.gif

در ثاني: من اصلا" كاربر فعال بخش فرهنگ و هنر نيستم (از لحاظ پست زدن!) و اگر هم ميخواستم دنبال كاربر فعالي باشم ؛

1- اينقدر راحت به خاطر مسخره كردن يه همچين تاپيكهاي مزخرفي و لذت بردن از منحرف كردنشون ،كارت نمي گرفتم!
drunksmilef.gif

2- تو بخش فوتبال الآن 3تا از تاپيك هاي استيكي رو من استارترشون بودم و قبلا" هم اونجا نسبتا" فعال بودم و اگه عنوان كاربر فعالي ميخواستم اونجا ميرفتم دنبالش و حتما" گيرم ميومد! ( كه اون هم به حامد خان مربوط ميشد نه علي اقا!)
crazy_mini.gif

محض اطلاعت هم بگم كه عطش كاربر فعالي ديگه از ما گذشته ... اينجا نبين اومدم دارم تو رو مسخره ميكنم ! ما'م تو فروم هاي ديگه مديريت خودمون رو داريم.
mornincoffee.gif

و هزارتاي ديگه كه از غم بن شدن نام كاربريشان جرات دخالت كردن را ندارند در ايشان اثر ندارد
پ ن : امپراطوري يا بهتر است بگويم ديكتاتوريتان را در بخش فرهنگ و هنر كه مثل طبل توخالي است مستدام باد

در مورد اون قسمت بُلد ، عارض شم به خدمتتون كه اگر اينا شعار تبليغاتي نباشه و فرض كنيم هم كه درسته ، تو اين فروم "جايي براي ترسو ها نيست " !!
171.gif
171.gif

ج.پ.ن : جمله'ت كه - جاس لايك يوسلف - كژتابي داره عزيز ! امپراطوري اي كه ازش حرف ميزني طبل تو خاليه ؟ يا بخس فرهنگ و هنر طبل تو خاليه !؟ يا خودت طبل تو خالي هستي ؟
sarcastic.gif
sarcastic.gif

ج.پ.ن 2 : اگر فرض كنيم منظورت اينه كه اون بخش طبل تو خاليه ، بهتره كه بدوني ، يكي از عمده دلايل موفقيت پي تي همون بخش هست ! حالا ديگه اگه كلا" با پي تي مشكل داري ... ميتوني از داروهاي ضد " ساينينگ اين" استفاده كني !
286.gif
286.gif

Even Star

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
127
امیدوارم بدونید این جا دارید در مورد چه کسی حرف میزنید!

از علی مدیر فرهنگ و هنری که وقتی یه مدت به دلایلی ننخواست دیگه بیاد همه بچه ها رفتن کلی باهاش حرف زدن تا راضی شه و دوباره بر گرده ...
اون موقع شماها کجا بودید!

مدیریت علی اقا حرف نداره !محض اطلاع بعضی ها!
مطمئن باشید اگه ایشون از مدیریت این جا انصراف بدن من خودم شخصا عمرا دیگه تو اون بخش پست بزنم!

این رو هم مطمئنم که خیلی از بچه ها فروم علی رو میشناسن که چه جور ادمیه......

این تاپیک هم موندم تا حالا چرا قفل نشده!

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
ادمينا نقش شوراي نگهبان و مجلس خبرگان رو دارن
نميشه کاري کرد

فكنم اشتباه گفتيد:D
اگر منظورتون ادمين اصلي يعني ان سه نفر كه نقش شاه دارند:D

بعد كي گفته مديريت دراينجا دائمي است اينجا مدير اخراجي يا بازنشسته مگه نديدي!!!
وبعضي اوقات هم شده كه تعدادي زيادي از كاربران درخواست كردند كه مثلا فلان كاربر رو مدير كنيد كه چنين چيزي هم اتفاق افتاده نام بخش رو نميگم

الان پس مشكل شما مدير دائمي نيست مشكل شما خود شخص علي اقا است:D كه اون ميشه شخصي:blink:
ونبايد هم چنين تاپيكي زده ميشد:D

فيلترشكن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پستام 34 تا از تو کمتره جيگرم.
يه کم ديگه .. شعر مثل تو توي تاپيکا تلاوت کنم پستام مي رسه بهت

تو اگه روزي 1 پست هم بزني بابا ازت راضيه

پ ن : ديگه قرار نشد حرفاي بد بد ياد بگيري اونوقت شبا لولو مياد تو خوابت

من اصلا" كاربر فعال بخش فرهنگ و هنر نيستم (از لحاظ پست زدن!) و اگر هم ميخواستم دنبال كاربر فعالي باشم ؛

خوشم مياد كه خودت جواب خودتو داري ميدي تو كه دغدغه به جز فوتبال نداريد چكار به فرهنگ و هنر

فكر كنم بايد خواهش كني از ايشون كه يه كلاس فرهنگ و ادب هم واست بزاره !

كاملا از وجنات شما مشخصه كه چه كلاسي بوده

اينقدر راحت به خاطر مسخره كردن يه همچين تاپيكهاي مزخرفي و لذت بردن از منحرف كردنشون ،كارت نمي گرفتم!

ميگم كه مشكل داري

محض اطلاعت هم بگم كه عطش كاربر فعالي ديگه از ما گذشته ... اينجا نبين اومدم دارم تو رو مسخره ميكنم ! ما'م تو فروم هاي ديگه مديريت خودمون رو داريم.

عيب نداره شما به مسخره كردن مشغول باش مشغول ذمه نيستي
كسي از تو بازخواست نميكنه واسه كارايي كه ميكني
همش غيراراديه دست خودت نيست

در مورد اون قسمت بُلد ، عارض شم به خدمتتون كه اگر اينا شعار تبليغاتي نباشه و فرض كنيم هم كه درسته ، تو اين فروم "جايي براي ترسو ها نيست " !!

منم كه قبلا گفتم شده جاي ولگردا

ج.پ.ن : جمله'ت كه - جاس لايك يوسلف - كژتابي داره عزيز ! امپراطوري اي كه ازش حرف ميزني طبل تو خاليه ؟ يا بخس فرهنگ و هنر طبل تو خاليه !؟ يا خودت طبل تو خالي هستي ؟

خوب اين يكي ديگه از اون كاراي غيرارادي ديگه

ببينيد رفتار اين مدير و مديرتاريخ را كه ديگر كاربرها از طريق pm مشكلات و اعتراضاتشون را با من درميون ميزارن از ترس بن شدن و كارت گرفتن و ازاينجور ابزارهاي سركوب مديريتي

يكي نيست به اين وضع افتضاح بخش فرهنگ و هنررسيدگي كه به جاي اينكه درمورد مسائل و مشكلات و نحوه مديريتي افتضاح اون بخش صحبت بشه بايد كل كل چهار تا بچه را جواب داد

نگاهي به فعاليتيهاي 2 هفته اخير مدير بخش فرهنگ و تاريخ بيندازيد چه ميبينيد
به جز به به و براي همديگر تبريك گفتن و احيانا هندوانه زير بغل هم گذاشتن
كسي توليد محتوا يا يك تاپيكي جديد ديد
به قول يكي ديگر همان پستهاي 2 سه كلمه اي و خلاص

پ ن : مديري كه خودش را در سطح فرهنگ و هنر ميبيند و از كنار توهين به مردان بزرگي همچون آيت الله مطهري به سادگي ميگذرد لياقت مديريت فرهنگ را ندارد

فيلترشكن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امیدوارم بدونید این جا دارید در مورد چه کسی حرف میزنید!

از علی مدیر فرهنگ و هنری که وقتی یه مدت به دلایلی ننخواست دیگه بیاد همه بچه ها رفتن کلی باهاش حرف زدن تا راضی شه و دوباره بر گرده ...
اون موقع شماها کجا بودید!

مدیریت علی اقا حرف نداره !محض اطلاع بعضی ها!
مطمئن باشید اگه ایشون از مدیریت این جا انصراف بدن من خودم شخصا عمرا دیگه تو اون بخش پست بزنم!

این رو هم مطمئنم که خیلی از بچه ها فروم علی رو میشناسن که چه جور ادمیه......

این تاپیک هم موندم تا حالا چرا قفل نشده!

مي بخشيد شما هموني نيستيد كه اون تاپيك معروف جشن تولد همين مديررا زديد و در آنجا آنچنان هندوانه زير بغل ايشان گذاشتيد كه سرمايش پي تي را لرزاند
شما كه در مدت فكر ميكنم 1 ماه يا 45 روز تعداد پستهايتان را از 1 به 3 2000 رسانديد آنهم به مدد كپي پست
مطمئن باشيد اگر شما اونطوري با آب و تاب و به طور وحشتناك غلو آميز در مورد ايشان مديحه سرايي نمي كرديد هيچ وقت كاربر فرهنگ و هنر نميشديد
عنوان شما فقط به خاطرهمين كارتان بود ونه به خاطر كپي پستاي مسلسل وارتون

پ ن : قصد هيچ گونه توهيني نداشتم

بعد كي گفته مديريت دراينجا دائمي است اينجا مدير اخراجي يا بازنشسته مگه نديدي!!!
وبعضي اوقات هم شده كه تعدادي زيادي از كاربران درخواست كردند كه مثلا فلان كاربر رو مدير كنيد كه چنين چيزي هم اتفاق افتاده نام بخش رو نميگم

الان پس مشكل شما مدير دائمي نيست مشكل شما خود شخص علي اقا است:D كه اون ميشه شخصي:blink:
ونبايد هم چنين تاپيكي زده ميشد:D

چرا مدير بازنشسته ديدم
ولي وقتي مديري ديگه حرفي براي گفتن كه چه عرض كنم براي كپي پست نداره بهتره به نظرات كاربران ديگه هم احترام بذاره و بگذارد كساني كه واقعا داراي سطح سواد و معلومات بيشتري هستند و احيانا ميتونند توليد محتوا داشته باشند و اون وضع درب و داغون را به يك جايي برسونند مدير بشن

كسي هم از مديريتي ايشان قطعا خرده نخواهد گرفت سعي و تلاش خودشان را كردند ولي ديگر محتوايي نبود

Even Star

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
127
پ ن : مديري كه خودش را در سطح فرهنگ و هنر ميبيند و از كنار توهين به مردان بزرگي همچون آيت الله مطهري به سادگي ميگذرد لياقت مديريت فرهنگ را ندارد

6. بحث در مورد دين، سياست، مذهب، مقدسات و مسایل مربوطه در هر نوع و روش آن (چه موافق و چه مخالف) ، هيچ كمكي در راستاي نيل به اهداف فني سايت ننموده و تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.

Even Star

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
127
مي بخشيد شما هموني نيستيد كه اون تاپيك معروف جشن تولد همين مديررا زديد و در آنجا آنچنان هندوانه زير بغل ايشان گذاشتيد كه سرمايش پي تي را لرزاند
شما كه در مدت فكر ميكنم 1 ماه يا 45 روز تعداد پستهايتان را از 1 به 3 2000 رسانديد آنهم به مدد كپي پست
مطمئن باشيد اگر شما اونطوري با آب و تاب و به طور وحشتناك غلو آميز در مورد ايشان مديحه سرايي نمي كرديد هيچ وقت كاربر فرهنگ و هنر نميشديد
عنوان شما فقط به خاطرهمين كارتان بود ونه به خاطر كپي پستاي مسلسل وارتون

پ ن : قصد هيچ گونه توهيني نداشتم

به فرض هم که ایشون به خاطر چاپلوسی(به قول شما! و پست های مسلسل وار!!!!!!!اونم طی 45 روز!!!!!!!!!!!!!!!!)منو کاربر فعال اعلام کردن !
اما کسایی مثل اقای ابادانی هم با پونصد و خورده ای پست هم به خاطر شاخ گذاشتن تو جیب ایشون کاربر فعال انتخاب شدن!!!!!!!!!!!

پ ن : من بعد 4 یا 5 ماه کاربر فعال شدم!محض اطلاع!!!!!!
در مورد کپی پست هم خوبه میتونه همه پست هامو بگردی پیدا کنی .....گرچه زیاد برام مهم نیست!دی:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا