برگزیده های پرشین تولز

اعتراض به عملكرد مديريتي live for what تا بركناري ايشان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
:lol::pيه پيامك جالب اومد ... اينم بزاريم :

خوشا به حال پرویان، زیرا خواسته خود را از جهان می ستایند. خوشا به حال سنگدلان، زیرا هیچگاه زندگی نمی تواند کامشان را تلخ کند. خوشا به حال معترضان، زیرا در پایان، خواست خود را جلو می برند. خوشا به حال سیر شدگان از عیش و نوش، زیرا هرگز نگران گناهان خود نمی شوند. خوشا به حال زیرکان، زیرا راه و چاره کارها را می دانند. خوشا به حال دردسر آفرینان، زیرا موفق به جلب توجه می شوند. (جی.بی.فیلیپس)

--------

خوشم مياد كه خودت جواب خودتو داري ميدي تو كه دغدغه به جز فوتبال نداريد چكار به فرهنگ و هنر

عزيزم نگفتم تنها دغدغه'م فوتباله ... اون چشاي خوشگلتو يه روز بده دست دكتر ! عرض كردم اگر بنا به پست زدن و ... باشه ، بنده تو بخش فوتبال پستهاي خيلي بيشتري زدم ... پس كاربر فعالي من ربطي به اين نداره كه بخوام از علي آقا الكي دفاع كنم و ... !!

فهميدي پسرم؟

كاملا از وجنات شما مشخصه كه چه كلاسي بوده

نه اتفاقا" من هميشه از كلاس فراري بودم ... چون بالاخره يكي بايد باشه با دو تا "چيز" مثه خودشون رفتار كنه ديگه!

ميگم كه مشكل داري

آخي .. باشه پسر گلم ! اينو ازت قبول ميكنم ... پس فردا رفتي تو اجتماع سرخورده و عقده اي نباشي! اين حرفت درست!

عيب نداره شما به مسخره كردن مشغول باش مشغول ذمه نيستي
كسي از تو بازخواست نميكنه واسه كارايي كه ميكني
همش غيراراديه دست خودت نيست

آ.. قربون گل پسرم بشم من ...

البت تا بازخواست رو چي معني كني ! ولي اميدوار بودم تا حالا يكي تو رو نابودت ميكرد .. كه هنوز كسي اقدام نكرده ! :blink:

منم كه قبلا گفتم شده جاي ولگردا

آره .. همينطوريه . منتها از وقتي اينطوري شد كه تو و امثال تو " تاتي" كردن تو اينترنت رو ياد گرفتيد و اومديد فروم بازي !:hmm:

خوب اين يكي ديگه از اون كاراي غيرارادي ديگه

پسرم .. جوك هم كه بلدي ... خوشم اومد !:lol:

ببينيد رفتار اين مدير و مديرتاريخ را كه ديگر كاربرها از طريق pm مشكلات و اعتراضاتشون را با من درميون ميزارن از ترس بن شدن و كارت گرفتن و ازاينجور ابزارهاي سركوب مديريتي

پسرم نگفته بودي كه نماينده امام زمان هم هستي !! اي شيطون ! :eek::blush:

ايشالا تا ظهور آقا صبر كنيد ... اونوقت ترسوها (شايدم جن ها!) ( شايدم خرزو خان ها!) (شايدم توهمات) داد'شون رو به بيدادگاه آن حضرت ببرند .. بلكه گره اي از مشكلاتشون باز شد !

يكي نيست به اين وضع افتضاح بخش فرهنگ و هنررسيدگي كه به جاي اينكه درمورد مسائل و مشكلات و نحوه مديريتي افتضاح اون بخش صحبت بشه بايد كل كل چهار تا بچه را جواب داد

اِوا ... پسرم تو هميشه زياده خواد و خود بزرگ بين بودي ... من به تو افتخار ميكنم !

نگاهي به فعاليتيهاي 2 هفته اخير مدير بخش فرهنگ و تاريخ بيندازيد چه ميبينيد
به جز به به و براي همديگر تبريك گفتن و احيانا هندوانه زير بغل هم گذاشتن
كسي توليد محتوا يا يك تاپيكي جديد ديد
به قول يكي ديگر همان پستهاي 2 سه كلمه اي و خلاص

فكر ميكنم شما در مفهوم "مديريت" مشكل داريد ! عزيز من وظيفه ي مدير شلوغ كردن بخش نيست، كه رسيدگي به حال افراد معلوم الحالي چون شماست!

پ ن : مديري كه خودش را در سطح فرهنگ و هنر ميبيند و از كنار توهين به مردان بزرگي همچون آيت الله مطهري به سادگي ميگذرد لياقت مديريت فرهنگ را ندارد

مردان بزرگ !!!!!!؟ آيت الله العظمي مطهري ؟؟

به قول حسين پناهي : شك دارم به ترانه اي كه زنداني و زندانبان هردو همزمان زمزمه مي كنند !!

مي بخشيد شما هموني نيستيد كه اون تاپيك معروف جشن تولد همين مديررا زديد و در آنجا آنچنان هندوانه زير بغل ايشان گذاشتيد كه سرمايش پي تي را لرزاند
شما كه در مدت فكر ميكنم 1 ماه يا 45 روز تعداد پستهايتان را از 1 به 3 2000 رسانديد آنهم به مدد كپي پست
مطمئن باشيد اگر شما اونطوري با آب و تاب و به طور وحشتناك غلو آميز در مورد ايشان مديحه سرايي نمي كرديد هيچ وقت كاربر فرهنگ و هنر نميشديد
عنوان شما فقط به خاطرهمين كارتان بود ونه به خاطر كپي پستاي مسلسل وارتون

پ ن : قصد هيچ گونه توهيني نداشتم

پسرم مودب باش .. ديگه قرار نشد تو كار بزرگترا فضولي كني ها !

چرا مدير بازنشسته ديدم
ولي وقتي مديري ديگه حرفي براي گفتن كه چه عرض كنم براي كپي پست نداره بهتره به نظرات كاربران ديگه هم احترام بذاره و بگذارد كساني كه واقعا داراي سطح سواد و معلومات بيشتري هستند و احيانا ميتونند توليد محتوا داشته باشند و اون وضع درب و داغون را به يك جايي برسونند مدير بشن

كسي هم از مديريتي ايشان قطعا خرده نخواهد گرفت سعي و تلاش خودشان را كردند ولي ديگر محتوايي نبود

پسرم چرا رنگ عوض ميكني حالا ؟ شما كه اون بالا ميگفتي مديريت نمي كرد و گند زد ..

حالا ميگي چيزي واسه كپي پيست نداشت ؟

پسرم يادت باشه كه تيرت رو تو تاريكي در كردي ! باز اگه ميگفتي حرفي واسه گفتن نداشت ... ميگفت خوب .. يه آدمه .. شايد واقعا" حرفاش تموم شده باشه !

ولي وقتي ميگي چيزي واسه كپي پيست نداشت ... هر عقل سليمي از ته دل خنده'ش ميگيره ! پسرم دنياي نت خيلي وسيع تر از اين حرفاس كه مطالبش تموم شه ! فهميدي گلكم ؟

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
ضمن تشکر از کاربران بخش فرهنگ و هنر و دیگر دوستان که تقریبا همگی بر مدیریت علی صحه گذشتند و تاییدش کردن و خیلی خوب سعی کردن که جواب این حرفا رو بدن و عرض شرمندگی بابت دیر رسیدگی به اینجا

جناب فیلترشکن!!
تا اونجاییکه من دیدم...مدیر بخش مربوطه که مورد خطاب شما بود..جواب سوالهای نسبتا عجیب شما رو دادن و به عنوان یه شخصی که از بیرون داره نگاه میکنه باید بگم که جوابها قانع کننده بود...... ولی اینکه شما دارین حرف خودتون رو میزنین و کاری به کار جوابها ندارین..بحث دیگه ایه که میتونین با خودتون در فرصت مناسب حلش کنین!!!

یه چند تا نکته هم خدمت شما عرض کنم و ختم ماجرا..
اولا که الان به حد کافی صحبتهای جالب کردین که مستحق بن شدن باشین..ولی من این آی دی شما رو بن نمیکنم تا زحمت ساختن آی دی جدید و ساختن میل اذیتتون نکنه...
ثانیا..همین طور که میبینین الان کسی نیست که ذره ای برای حرفهای شما در مورد موضوع تاپیک ارزش قائل بشه..پس خودتون رو خسته نکنین و از این به بعد خواستین گیر بدین مثلا بیاین به مدیریت من تو بخش بازیهای کامپیوتری گیر بدین (که شرمنده کاربران اون بخش هستم)...تا حداقل حرفی برای گفتن داشته باشین و مجبور نباشین که از هر دری سخن بگین و به هر چیزی گیر بدین!!
ثالثا..اگه بخوام با لحن قشنگ خودتون جوابتون رو بدم(چون اگه قرار بود با منطق قانع بشین این وضعیت پیش نمیومد)...همینیه که هست..دوست دارین بمونین..دوستم ندارین..خوشحال شدیم این مدت
درضمن این انرژِی که صرف "حس فروم دوستی و دلسوزی برای بخش فرهنگ و هنر و تلاش برای جلوگیری از نابودی کشتی به گل نشسته " کردین رو میتونستین صرف کارای مفیدتری کنین که هم ما استفاده میکردیم هم دعای خیر همه بدرقه راهتون بود..!!

در کل امیدوارم موفق باشین...

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
ممنون از دوستان بابت یادآوری...تاپیک قفل میشه!!!

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
تاپیک مگه قفل نبود الان؟؟
154fs635661.gif

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا