برگزیده های پرشین تولز

اعترافات و سوتی های کاربران پرشین تولز

Engel

Registered User
لایک‌ها
7,763
یدونه مفیدشو نام ببر:D
اونقدر زیادن که همه ش رو یادم نمیاد :D ولی مثلا یکیش که مال دیروز بود، کلیپی بود از دید دوربین داشبود یه ماشین تو یکی از اتوبان های آلمان، که ماشینه میومد از طریق لاین اضطراری از یه کامیون سبقت بگیره و درست در نقطه ای که اومد تو لاین اضطراری، یه ماشین دیگه اونجا توقف اضطراری کرده بود و چون در لحظه ای که می خواست سبقت بگیره، ماشینی که نگه داشته بود جلوی کامیون بود، راننده ی ماشین در حال سبقت اونو ندید و بهش برخورد کرد و زد هم خود ماشینه و هم 5 نفر مسافری که پشتش واستاده بودن رو شِتک کرد :general509: بعد تو کپشن نوشته بود که وقتی کنار اتوبان توقف می کنید باید از چند صدمتر قبلش از علاتم هشدار دهنده استفاده کنید تا این بلا سرتون نیاد (چون خیلی ها شعورشون نمیرسه که لاین اضطراری مال سبقت گرفتن نیست و یهویی سر خرو کج می کنن و می ندازن توش و بعدش اینجوری آدمو به گاج میدن)

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
اونقدر زیادن که همه ش رو یادم نمیاد :D ولی مثلا یکیش که مال دیروز بود، کلیپی بود از دید دوربین داشبود یه ماشین تو یکی از اتوبان های آلمان، که ماشینه میومد از طریق لاین اضطراری از یه کامیون سبقت بگیره و درست در نقطه ای که اومد تو لاین اضطراری، یه ماشین دیگه اونجا توقف اضطراری کرده بود و چون در لحظه ای که می خواست سبقت بگیره، ماشینی که نگه داشته بود جلوی کامیون بود، راننده ی ماشین در حال سبقت اونو ندید و بهش برخورد کرد و زد هم خود ماشینه و هم 5 نفر مسافری که پشتش واستاده بودن رو شِتک کرد :general509: بعد تو کپشن نوشته بود که وقتی کنار اتوبان توقف می کنید باید از چند صدمتر قبلش از علاتم هشدار دهنده استفاده کنید تا این بلا سرتون نیاد (چون خیلی ها شعورشون نمیرسه که لاین اضطراری مال سبقت گرفتن نیست و یهویی سر خرو کج می کنن و می ندازن توش و بعدش اینجوری آدمو به گاج میدن)
این کلیپ رو از جای دیگه فرستادن واسم
جالب اینجاست که سرعتشو کم کرد و با 90 تا زد بهشون
اگه با همون 160 تا میکوبید که گوشت چرخ کرده میشدن:D:D

Morak

Registered User
لایک‌ها
603
اعتراف می کنم که تا چند وقت پیش فکر میکردم برای ساخت چیپس های صنعتی، سیب زمینی رو خیلی دقیق و نازک برش میدن بعد سرخش میکنن. نمی دونستم خمیرش میکنن بعد قالب میزنن !

potato-chips.jpg

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,680
اعتراف می کنم که تا چند وقت پیش فکر میکردم برای ساخت چیپس های صنعتی، سیب زمینی رو خیلی دقیق و نازک برش میدن بعد سرخش میکنن. نمی دونستم خمیرش میکنن بعد قالب میزنن !

مشاهده پیوست 1085671
شاید اینم یه نوعش باشه ولی اینی که عکسش رو گذاشتی دقیقا به روش برش ساخته شده چون اگه اینطور نبود همه یه شکل بودن.
ثانیه 90 به بعد رو نگاه کن

خاله میترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
43
اعتراف میکنم یوزر بنچمارکر هستم این یوزرم فقط برا اذیت کردن @Tidus ساختم :D

اما آن یار از پی تی سفر کرد :general503: کوجایی تیدوس بیای نرخای فضایی بدی :p
1.5 الی 3:general509::general304:

Engel

Registered User
لایک‌ها
7,763

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,186
اعتراف میکنم تا اواخرردوران نوجونیم با قسمت زبر حوله م خودمو خشک میکردم فکر میکردم قسمت نمرش رو برای خانوما درست کردن و زبرش برای آقایونه :D

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,236

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,995

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,186
اعتراف میکنم روزای اولی که اومدم پی تی و برای کارای واجب ثبتنام کرده بودم..
بعضی پست ها رو میخوندم فلان کاربر به فلان کاربر میگفت فلانی یه مدت نبودی؟؟!!
با خودم میگفتم این جماعت چقدر الافن که تو یه انجمن پاتوق کردن..

f@iry

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3,137
اعتراف میکنم که بعد از چهار سال استفاده ازین مودم، تازه امشب به طور اتفاقی فهمیدم که برای فعال و غیر فعال کردن wi fi حتما لازم نیست برم تو تنظیمات سیستم. بلکه با زدن دکمه پشت مودم این امر قابل انجامه:oops:

میدونم این اعتراف برام تبعات سنگینی در پی خواهد داشت.

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
اعتراف میکنم امشب نزدیک بود تو تاکسی ریپ شم . بعضا پیر پاتال جماعت رو نگاه میکنی میگی فوت کنی مرده ولی لامپ مصبا چقدر زور و اصرار دارن:/ با 8تا بچه و دوتا زن در حال هالاک شدنن:/ صیحفه ب دادم رسید یعنی

جلو نشینید . عقب هم آدم بود نشینید . کلا نشینید . از توپ خونه و جمهوری رد نشید . آهسته برانید

f@iry

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3,137
امروز برای اولین بار در عمرم شاپ لیفتینگ کردم(دله دزدی یا همون جنس بلند کردن از فروشگاه) البته چیز کم بهایی برداشتم

میخواستم ببینم چه جوریه و چه حسی داره
تجربه جالبی بود

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,075
امروز برای اولین بار در عمرم شاپ لیفتینگ کردم(دله دزدی یا همون جنس بلند کردن از فروشگاه) البته چیز کم بهایی برداشتم

تجربه جالبی بود
من تو سن پائین از این کارا کردم.

اما الان، اگه برم مغازه و برگردم خونه و بفهمم صاحب‌مغازه اشتباهی از من پول کم‌تری گرفته، کل شب رو خوابم نمی‌بره تا برم با یارو تسویه حساب کنم.

کلاً هر چی سنم بالاتر می‌ره، وجدانم خیلی بیش‌تر از قبل منو درمورد کارهای منفی سرزنش می‌کنه و اگه کار بدی حتی بداخلاقی با یکی بکنم، بهم می‌ریزم. :(

f@iry

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3,137
من تو سن پائین از این کارا کردم.

اما الان، اگه برم مغازه و برگردم خونه و بفهمم صاحب‌مغازه اشتباهی از من پول کم‌تری گرفته، کل شب رو خوابم نمی‌بره تا برم با یارو تسویه حساب کنم.

کلاً هر چی سنم بالاتر می‌ره، وجدانم خیلی بیش‌تر از قبل منو درمورد کارهای منفی سرزنش می‌کنه و اگه کار بدی حتی بداخلاقی با یکی بکنم، بهم می‌ریزم. :(
طبیعیه چون سنت رفته بالا

ولی من جهت معکوس رو طی میکنم

f@iry

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3,137

تجربه جالبی بود

چرا واکنش خنده گذاشتید دوستان؟ :oops:

بالا