برگزیده های پرشین تولز

اعتصاب کاربران فعال بخش سینما

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
البته من خيلي تو بخش سينما نميام ولي بعضي وقتا گذري هم كه ميام ميبينم كه فعاليت بد نيست.

بعدشم شما تازه آگوست امسال عضو فروم شديد و كمتر از 3 ماهه كه اينجا هستيد پس چطوري متوجه شديد كه مديراي اون بخش كلا به درد نميخورن؟!

و اينكه اسم تاپيكتون رو گذاشتيد اعتصاب كاربران فعال ... ! گمون نميكنم تصميم گرفتن از طرف ديگران كار درستي باشه.

در هر حال بهترين پيشنهاد اينه كه نظرتون رو در بخش پيشنهادات ميداديد تا اگر عملي بود بهش رسيدگي بشه.

Alen_Delon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کاش بيشتر توضيح میدادید همه متوجه بشند / کم کاری !؟
تا جايی که من ديدم بخش سينما يکی از بهترين و منظم ترين بخش های PT هست

ایندکس کامل و به روز
مديريت دقيق بر روی پست ها مثل انتقال به تاپيک مناسب / پاک سازی موارد نامربوط
جوی کاملا دوستانه و بدون مشکل

فقط اگر میگفتيد شما ( Alen_Delon و Last Monarch و ديگر چه کسانی !!؟؟؟ ) به چه علت اعتصاب (!!) کردين هم خوب بود .

این چند تا تاپیک خوب هم به همت کاربران فعالی مثل سیمور و دو سه نفر دیگه ایجاد شدن.
اگر تاپیک ها و پست هایی که مدیر بخش زده رو مرور کنید می بینید که ایشان در زمینه سینما
بسیار ضعیف و کم تحرک و غیر خلاق بودند.

یم مدیر خوب باید حتی وقتی کاربران دیگه فعال نیستند با فعالیت بیشتر بخش رو سرزنده نگه داره نه فقط
بشینه و ببینه کی میاد سالی اینجا یه پستی میزنه .

شما فعالیت ایشان را با زمان مدیریت بهروز و سیمور و مدیران قبلی مقایسه کنید.

یک مدیر خوب با تشویق کاربران فعال و خوب و راهنمایی کاربران کم تجربه می تونه کیفیت یک بخش رو
بالا ببره نه یه گوشه بشینه و جنگ اونا رو تماشا کنه.

در ضمن نیازی نیست که صد نفر بیان اینجا و امضا بکنن. چون کاربران دو دسته بیشتر نیستند:

دسته عقابها و کبوترها

دسته اول پیشرو و خلاق و مانند موتور راه انداز بحث های مختلف ... اینا تعدادشون در هر بخش بسیار اندک است.

دسته دوم دنباله رو که فقط وقتی ببینن که یه تاپیک جالب ایجاد شده میان و پست می زنن وگرنه عمرا حوصله
زدن تاپیک و هدایت بقیه رو داشته باشن. اینا اکثرا مصرف کننده هستن . 90 درصد کاربران پی تی اینطورین.

حالا می بییند که مثلا در بخش سینما وقتی فقط و فقط سه چهار نفر کاربر دسته عقاب اعتصااب می کنن از دست
اون 90 درصد دسته کبوترها هم کاری ساخته نیست !!

اینا یک واقعیت علمی است و حمل بر غرور و خودپرستی نشود .

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
آقا اینطوری پست هامون 2 تا 2 تا میره بالا
302.gif

من میگم يکی از این 2 رو انتخاب کنيد

http://forum.persiantools.com/t96003.html
http://forum.persiantools.com/t96002.html

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
این چند تا تاپیک خوب هم به همت کاربران فعالی مثل سیمور و دو سه نفر دیگه ایجاد شدن.
اگر تاپیک ها و پست هایی که مدیر بخش زده رو مرور کنید می بینید که ایشان در زمینه سینما
بسیار ضعیف و کم تحرک و غیر خلاق بودند.

یم مدیر خوب باید حتی وقتی کاربران دیگه فعال نیستند با فعالیت بیشتر بخش رو سرزنده نگه داره نه فقط
بشینه و ببینه کی میاد سالی اینجا یه پستی میزنه .

شما فعالیت ایشان را با زمان مدیریت بهروز و سیمور و مدیران قبلی مقایسه کنید.

یک مدیر خوب با تشویق کاربران فعال و خوب و راهنمایی کاربران کم تجربه می تونه کیفیت یک بخش رو
بالا ببره نه یه گوشه بشینه و جنگ اونا رو تماشا کنه.

در ضمن نیازی نیست که صد نفر بیان اینجا و امضا بکنن. چون کاربران دو دسته بیشتر نیستند:

دسته عقابها و کبوترها

دسته اول پیشرو و خلاق و مانند موتور راه انداز بحث های مختلف ... اینا تعدادشون در هر بخش بسیار اندک است.

دسته دوم دنباله رو که فقط وقتی ببینن که یه تاپیک جالب ایجاد شده میان و پست می زنن وگرنه عمرا حوصله
زدن تاپیک و هدایت بقیه رو داشته باشن. اینا اکثرا مصرف کننده هستن . 90 درصد کاربران پی تی اینطورین.

حالا می بییند که مثلا در بخش سینما وقتی فقط و فقط سه چهار نفر کاربر دسته عقاب اعتصااب می کنن از دست
اون 90 درصد دسته کبوترها هم کاری ساخته نیست !!

اینا یک واقعیت علمی است و حمل بر غرور و خودپرستی نشود .

در زمان مدیریت بهروز شما کجا بودید دوست عزیز؟!

زمان عضویت شما بعد از اون زمان هست!

در مورد اون زمان هم! اصولآ بخش سینما به صورت مستقل وجود نداشت که شما بخواین با الان مقایسه کنید!

حالا حضرات بفرمایید که از کی اعتصاب رو شروع کردند ما تو همون بازه زمانی این بخش رو با سایر بخشهای PT مقایسه کنیم!

من افت کیفیت فروم رو قبول دارم!
افت قسمت ادبیات رو به صورت خاص قبول دارم
اما صحبت شما رو قبول ندارم!

این ابداع شما هم در نوع خودش بسیار جالب هست!
به هر حال اگر نظری برای بخش داشتید باید در جای مخصوص به اون مطرح میکردید این نوع برخورد شما ما رو یاد برخوردهای مشابه کاربران معلوم حالی میندازه که گاه و بی گاه برای اهداف خاصی در جامعه مجازی حلول میکنن و خیلی زود هم میرن!

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
آقا اینطوری پست هامون 2 تا 2 تا میره بالا
302.gif

من میگم يکی از این 2 رو انتخاب کنيد

http://forum.persiantools.com/t96003.html
http://forum.persiantools.com/t96002.html

البته اصلاح میکنم دوستان بین این تاپیک و هنرهای نمایشی: تمام آنچه برای بهتر شدن این بخش مورد نیاز است یکی رو انتخاب کنید

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
بهروز جان من با آقای شیرازی نه رفاقتی دارم نه دشمنی! چون اصلا ایشونو نمیشناسم
ولی تو این چند ماه که تو بخش سیستم عامل سر میزدم فعالیتی از ایشون ندیدم
حتما انسان قابلی هستن که به مدیریت انتخاب شدن ولی وقتی کسی مدیر بخش سیستم عامل میشه باید به فعال شدن اون بخش کمک کنه. من از جانب ایشون فعالیتی ندیدم
شما دیدین؟
خودشونم تاپیکی زدن برای معرفی کردن مدیر برای اون بخش که متوجه نشدم شوخی بود یا دی!

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
این نوع برخورد شما ما رو یاد برخوردهای مشابه کاربران معلوم حالی میندازه که گاه و بی گاه برای اهداف خاصی در جامعه مجازی حلول میکنن و خیلی زود هم میرن!

از کی تا حالا قضاوت هم می کنید دوست عزیز؟ ما نه به قضاوت شما احتیاج داریم نه به بخشی که توش داره به شعور جمع توهین میشه. خوب طبیعیه که شما از دوستانتون دفاع کنید اما خواهش میکنم توهین نکنید... معلوم الحال یعنی چی؟ اگه اعتراض اشتباهه پس بحث بیهودست. اصلا شما میدونی همه ی این بحث ها سر چیه؟

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
از کی تا حالا قضاوت هم می کنید دوست عزیز؟ ما نه به قضاوت شما احتیاج داریم نه به بخشی که توش داره به شعور جمع توهین میشه. خوب طبیعیه که شما از دوستانتون دفاع کنید اما خواهش میکنم توهین نکنید... معلوم الحال یعنی چی؟ اگه اعتراض اشتباهه پس بحث بیهودست. اصلا شما میدونی همه ی این بحث ها سر چیه؟

اینجا توضیح دادم البته، ولی در مورد اون مساله که همه این بحث ها بهش مربوطه؛ اگه داشته به شعور جمع توهین می شده چرا یک نفر غیر از شما معترض نداشته؟

جمع خودشون قدرت اعتراض دارن و نیاز به سخنگو ندارن!

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
بهروز جان من با آقای شیرازی نه رفاقتی دارم نه دشمنی! چون اصلا ایشونو نمیشناسم
ولی تو این چند ماه که تو بخش سیستم عامل سر میزدم فعالیتی از ایشون ندیدم
حتما انسان قابلی هستن که به مدیریت انتخاب شدن ولی وقتی کسی مدیر بخش سیستم عامل میشه باید به فعال شدن اون بخش کمک کنه. من از جانب ایشون فعالیتی ندیدم
شما دیدین؟
خودشونم تاپیکی زدن برای معرفی کردن مدیر برای اون بخش که متوجه نشدم شوخی بود یا دی!

نخیر ایشون به مدیریت انتخاب نشدن... بخش رو بعد از مدیریت ایشون زدن.. ایشون فقط مدیر 1 بخش خاص از برنامه نویسی بودن که تقاضای زدن بخش رو کردن و بعدش طبعا مدیرش هم خودشون میشن ولی اینکه تخصصی در اینکار داشته باشند خدا عالمه..

1 چیز مسلمه.. وقتی بخشی زده میشه ( مثالش بخش PPC) باید مدیری که پیشنهاد زدن اون بخش رو داره خودش حداقل 70% مباحث بخش رو جواب بده.. الان بخش نرم افزار و غیره و ذالک شده محل گپ های 4 تا نوب که براهم جک تعریف میکنند.. یکی میگه MKV کدکه یکی میگه فلان چیز فلانه و در کل یه زمانی زیر مجموعه کامپیوتر پی تی قویترین در ایران بود.. اعم از سخت افزار و نرم افزار و مدریت محتوا.. 60% کابرای مهم اینجا بخاطر بخش مدیریت محتوا اینجا عضو شدن.. الان کل بخش شده کی سوال میکنه علی مجرد و 2 تا یوزر جواب میدن اونم فقط VB .. باز خدا پدر شبکه رو بیامرزه بهروز بالا سرشه..

باقی زیر مجموعه های کامپیوتر هم همین وضع رو دارن.. شما میگی سیستم عامل ولی داری بخشی رو مثال میزنی که یکی از 10 تا از بخش بدون نظم فرومه.. نه بحث نظم و انضباط مدرسه ای بلکه نظم به مفهوم بخش فرهنگ مثلا..

همین کاربران معترض فرهنگ کمی بالاتر از خودشون رو نگاه کنند تا بفهمند جایی که بحث 100% فنی هستش و کسی جواب نمیده خیلی وضعش وخیم تره تا جایی که سر 4 تا پست خوردن و نخوردنش چونه بزنن..

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
من از بازی های پیچیده و سیاست های ادمین ها اطلاعی ندارم! ( که باید سیاست مزخرفی باشه چون داره به فروم و کاربرهای فعالش ضرر میزنه و اونارو از فروم زده میکنه) ولی اگه یکی از ادمین ها لطف کنه توضیح بده مثلا برای بخش سیستم عامل چرا یه مدیر با دانش و فعال انتخاب نمیشه؟!

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
اینجا توضیح دادم البته، ولی در مورد اون مساله که همه این بحث ها بهش مربوطه؛ اگه داشته به شعور جمع توهین می شده چرا یک نفر غیر از شما معترض نداشته؟

جمع خودشون قدرت اعتراض دارن و نیاز به سخنگو ندارن!
پس چرا تو دوست من صدای جمع شدی و داری دفاع میکنی؟ کس دیگه ای نبود که اعتراض کنه؟

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
من از بازی های پیچیده و سیاست های ادمین ها اطلاعی ندارم! ( که باید سیاست مزخرفی باشه چون داره به فروم و کاربرهای فعالش ضرر میزنه و اونارو از فروم زده میکنه) ولی اگه یکی از ادمین ها لطف کنه توضیح بده مثلا برای بخش سیستم عامل چرا یه مدیر با دانش و فعال انتخاب نمیشه؟!

خوب.. اول شما بگو قبول وضع اون سری کامپیوتر از فرهنگ و هنر و مثلا سینما بدتره یا نه؟ اگه قبول داری میفهمی چرا الان مدیرای فرهنگ شاکسن چون زحمت میکشن ولی دیده نمیشه..

من میگم1 راه حل برای بخش سیستم عامل هستش.. شما طرح بده و بفرست برای مدیر بخش تا اجرا بشه.. چون مشگل اون بخش در درجه اول فعالیته تا مدیریت..;)

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
طرح چی؟ از بین کاربرهای همون بخش یکیو انتخاب کنن یا کسیو که میشناسن به فروم دعوت کنن . اون تاپیک هم جریانش معلوم نشد شوخی بود یا جدی که ادمین هم بستنش
ضمنا دوستان سینما ببخشن من تو تاپیکشون پست زدم . یکم مشگلمون شبیه هم بود اینجا مطرح کردم
ساری :D

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
حالا كه همه آف تاپيك ميذارن منم جواب پارسا رو بدم! :D

منظورم لينكهايي بود كه خودم گذاشته بودم!

تمام فايلهايي كه تو 4shared آپلود كرده بودم پريد! :(

در مورد اين موضوع هم دوستان اگر مصداقي صحبت كنند خيلي بهتر هست!
اگر هم انتقاداتشون رو در جايي كه بايد بگن خيلي خيلي بهتر هست

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
پس چرا تو دوست من صدای جمع شدی و داری دفاع میکنی؟ کس دیگه ای نبود که اعتراض کنه؟

تا جایی که من متوجه شدم شما داری به من اعتراض می کنی من دارم از خودم دفاع می کنم. نه از اون دوستمون!
confuse.gif

در اون مورد هم من فقط به شما گفتم قضاوت اینکه حرف های ایشون منطبق بر واقعیته یا نه با من و شما نیست! مگر اینکه امکان اثبات یا ردش رو داشته باشیم. اگه نتونیم با دلیل حرفی رو رد کنیم حق توهین نداریم. همین و بس! یادم نمیاد حتی یه بار هم از حرف های اون دوستمون دفاعی کرده باشم!

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
کلا سطح کل فروم اومده پایین !! ولی تنها بخشی که از قبل هم بهتر شده , همین بخش فرهنگ و هنر هست !!
بقیه بخش ها نسبت به گذشته خیلی بدتر شده , برعکس فرهنگ و هنر هر روز بهتر شده !!
چون شما نمیتونید ببینید دلیل نمیشه بگید فعال نیست , الان فعال ترین بخش و مفید بخش پی تی هست اونجا!!

معمولا رسم براین هست که کسی اعتراض کنه که از قبل تو فروم بوده باشه و روند نزولی بخش رو دیده باشه ,
نه کسی که هنوز سه ماه هم نشده که عضو شده !

اصلا این تاپیک برا چی زده شده ؟؟ کدوم قسمتش بد شده ؟؟؟
یا فقط از سر بیکاری این تاپیک زده شده ؟؟

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102
حالا كه همه آف تاپيك ميذارن منم جواب پارسا رو بدم! :D

منظورم لينكهايي بود كه خودم گذاشته بودم!

تمام فايلهايي كه تو 4shared آپلود كرده بودم پريد! :(
ممنون از جواب...!
ولي من چون فكر كردم شما پست بنده رو نديديد، پاكش كردم! (پست چهارم بود!)
اينو هم جهت اطلاع دوستان نوشتم كه بدونند من كجا پرسيدم!

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
تا جایی که من متوجه شدم شما داری به من اعتراض می کنی من دارم از خودم دفاع می کنم. نه از اون دوستمون!
confuse.gif

در اون مورد هم من فقط به شما گفتم قضاوت اینکه حرف های ایشون منطبق بر واقعیته یا نه با من و شما نیست! مگر اینکه امکان اثبات یا ردش رو داشته باشیم. اگه نتونیم با دلیل حرفی رو رد کنیم حق توهین نداریم. همین و بس! یادم نمیاد حتی یه بار هم از حرف های اون دوستمون دفاعی کرده باشم!
پس دانیل جون من هم جک نیکلسون هستم.الان هم دارم از اریزونا باهات حرف میزنم. پاچینو و داستین جون هم پیشم هستن.ای بابا این اسکورسیزی هی سر و صدا میکنه مگه میذاره ما با خیال راحت دو تا پست بزاریم.اه نیکول یقه ام رو ول کن دیگه...

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
پس دانیل جون من هم جک نیکلسون هستم.الان هم دارم از اریزونا باهات حرف میزنم. پاچینو و داستین جون هم پیشم هستن.ای بابا این اسکورسیزی هی سر و صدا میکنه مگه میذاره ما با خیال راحت دو تا پست بزاریم.اه نیکول یقه ام رو ول کن دیگه...

بابا دیگه انقدر هم اغراق نکن
302.gif

ولی خدایی اگه جک نیکلسون باشی خودم شخصا میام دست بوس
162fs266536.gif

بالا