برگزیده های پرشین تولز

اعتصاب کاربران فعال بخش سینما

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
من اخرش نفهمیدم اعتراض به چی دارین؟ الان که بخش فعاله؟ مدیرو کاربر هم که زیاد میاد توش؟ مشکل چیه؟

نکنه اسپم بازیه؟
302.gif

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
عنوانو ادیت کنین پس بذارینش بخش سیستم عامل :D

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
بابا دیگه انقدر هم اغراق نکن
302.gif

ولی خدایی اگه جک نیکلسون باشی خودم شخصا میام دست بوس
162fs266536.gif
نه باور کن... دروغ چیه مرد حسابی مگه من با کسی شوخی دارم؟ همین الان کوپولا اومد میگه بیا پدر خوانده ی چهار رو بازی کن. همین الان بیرونش کردم چون زیاد داره پدر خوانده میسازه.
نه دوست من قضیه این چیزا نیست. نداشتن دلیل بر اتهام موجب قبول ادعا نمیشه. یا حق...

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
نه باور کن... دروغ چیه مرد حسابی مگه من با کسی شوخی دارم؟ همین الان کوپولا اومد میگه بیا پدر خوانده ی چهار رو بازی کن. همین الان بیرونش کردم چون زیاد داره پدر خوانده میسازه.
نه دوست من قضیه این چیزا نیست. نداشتن دلیل بر اتهام موجب قبول ادعا نمیشه. یا حق...

خب شما از من انتظار داشتی چطور برخورد کنم؟ یعنی هر کس که ادعا کنه توی هالیوود کاره ایه و توی imdb صفحه مشخصات داره، صرفا به خاطر اینکه ادعاش برامون ممکنه عجیب باشه و شاید چند نفر (مثلا شما) حرف ایشون رو باور نکنن، من باید بندازمش بیرون از بخش سینما و پست زدن رو براش غدقن کنم؟! یا بهش بگم این دروغا چیه که می بافی؟!
1655.gif

والا همچین چیزی در شرح وظایف ما نیومده! ولی به صراحت توی مرامنامه گفته شده که هیچ کدوم از کاربران حق بی احترامی به کاربران دیگه رو ندارن ... دیگه قضاوتش با شما ...
270.gif

Golzarion

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
8
...... در کل یه زمانی زیر مجموعه کامپیوتر پی تی قویترین در ایران بود.. اعم از سخت افزار و نرم افزار و مدریت محتوا.. 60% کابرای مهم اینجا بخاطر بخش مدیریت محتوا اینجا عضو شدن.. الان کل بخش شده کی سوال میکنه علی مجرد و 2 تا یوزر جواب میدن اونم فقط VB .. باز خدا پدر شبکه رو بیامرزه بهروز بالا سرشه....

اصلاح می کنم که بخش مدیریت محتوا به خصوص وی بولتین مدت ها هست که اصلا مدیر نداره !! :eek:

الان حتی یک تغییر نام ساده هم در این بخش برای ما غیر ممکن هست ....

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
خب شما از من انتظار داشتی چطور برخورد کنم؟ یعنی هر کس که ادعا کنه توی هالیوود کاره ایه و توی imdb صفحه مشخصات داره، صرفا به خاطر اینکه ادعاش برامون ممکنه عجیب باشه و شاید چند نفر (مثلا شما) حرف ایشون رو باور نکنن، من باید بندازمش بیرون از بخش سینما و پست زدن رو براش غدقن کنم؟! یا بهش بگم این دروغا چیه که می بافی؟!
1655.gif

والا همچین چیزی در شرح وظایف ما نیومده! ولی به صراحت توی مرامنامه گفته شده که هیچ کدوم از کاربران حق بی احترامی به کاربران دیگه رو ندارن ... دیگه قضاوتش با شما ...
270.gif
من چنین چیزی نگفتم رفیق. اصلا موضوع به شما مربوط نبود. شما خیلی هم مدبرانه موضوع رو اداره کردی و خیلی هم با صفایی. در ضمن دوهزار پسته شدنت رو هم بهت تبریک میگم. من الان دارم تلفنی با کریستوفر نولان برای ایفای نقش یه پیرمرد هوس باز در فیلم(( capricious old man)) مذاکره میکنم. انشا الله امسال دیگه میزنم تو گوش چهارمین اسکار تا روی این کاترین هیپبورن رو کم کنم...

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
من چنین چیزی نگفتم رفیق. اصلا موضوع به شما مربوط نبود. شما خیلی هم مدبرانه موضوع رو اداره کردی و خیلی هم با صفایی.
من الان دارم تلفنی با کریستوفر نولان برای ایفای نقش یه پیرمرد هوس باز در فیلم(( capricious old man)) مذاکره میکنم. انشا الله امسال دیگه میزنم تو گوش چهارمین اسکار تا روی این کاترین هیپبورن رو کم کنم...

878.gif

در ضمن دوهزار پسته شدنت رو هم بهت تبریک میگم.

مرسی ...
2062.gif

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
اون طرف (امیدخف بود ، درسته؟) که دیگه خودش هم کمتر میاد ... مطمئن باش اگه می خواستیم سربسرش بذاریم ، حالا حالاها باید خاطراتش رو از طراحی جلوه های ویژه ترمیناتور گوش میدادیم
1224.gif
... یادته همون موقع هم من بهت گفتم که اگه محل نذاریم ، میره؟ ...

Alen_Delon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:rambo: من غسل شهادت کرده ام !

ع

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
منم اعتراض دارم
چرا تاپیک صندلی داغ رو بستید
چرا کاربر فعالی رو برداشتید
چرا بهروز رفت
چرا به مدیرا pm میدم جواب نمیدن
خب چرا اینا رو توی محل مناسب مطرح نمی کنی ؟
idea.gif
... هرچند به همه شون هم جواب داده شده : درباره دلیل بسته شدن صندلی داغ - درباره برداشته شدن کاربری فعال - درباره رفتن بهروز ... تاپیک مربوط به مدیران توی بخش هنرهای نمایشی رو چک کن ...

مدیری که به Pm ات جواب نمیده دقیقا کیه ؟ ...

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
منم اعتراض دارم
چرا بهروز رفت

خب چرا اینا رو توی محل مناسب مطرح نمی کنی ؟
idea.gif
... هرچند به همه شون هم جواب داده شده : درباره دلیل بسته شدن صندلی داغ - درباره برداشته شدن کاربری فعال - درباره رفتن بهروز ... تاپیک مربوط به مدیران توی بخش هنرهای نمایشی رو چک کن ...

مدیری که به Pm ات جواب نمیده دقیقا کیه ؟ ...

post_thanks.gif

همونطور كه سيمور گفت جواب تمام اين سوالات بارها و بارها داده شده!

در مورد صندلي داغ هم يكبار در PM به شما جواب دادم!

من نميدونم در مورد اين موضوع چند بار بايد جواب داد!؟

Alen_Delon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عزیز.

اعتصاب از امشب تمام شد.

این احتمالا آخرین پست من در پرشین تولز خواهد بود. باید بگم که همه مدیران را دوست دارم و اصلا
قضیه اعتصاب سر لحاف ملانصرالدین بود ! ( سیمور میدونه ! ) همچنین یک بهانه برای وداع از فروم.

اوقات خوبی رو از سه ماه پیش در این فروم داشتم و دوستان خوبی پیدا کردم.

پرشین تولز همیشه پاینده باد.

بدرود

:heart:

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
دوستان عزیز.

اعتصاب از امشب تمام شد.

این احتمالا آخرین پست من در پرشین تولز خواهد بود. باید بگم که همه مدیران را دوست دارم و اصلا
قضیه اعتصاب سر لحاف ملانصرالدین بود ! ( سیمور میدونه ! ) همچنین یک بهانه برای وداع از فروم.

بدرود

بابا ... خداحافظی در اوج ... اینکاره ...
onion021.gif

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
منم اعتراض دارم
چرا بهروز رفت
داداشت که کنارت هست , سرش یه چندتا داد بزن ببین جواب میده یا نه
139fs117355.gif
.
اعتراض میکنی ؟ الان بهش میگم بیاد جمعت کنه !!
vahidrk1.gif

Domain

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان عزیز.
اعتصاب از امشب تمام شد.
بدرود
نه! نرو! تو که نمیتونی بی پیتی دووم بیاری، نرو! تو که... :):happy:

بالا