برگزیده های پرشین تولز

" اعصاب خورد کن " های زندگی ما ...! (پست اول مطالعه بشه)

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
سلام

تو روانشناسی ثابت شده که تخلیه فشارهای روانی و به زبان عامیانه تخلیه چیزهایی که آزارمون میده،خیلی رو سلامت روحی و از بین بردن عقده های روانی موثره،یکی از راه های تخلیه بیان کردن مشکل و مسئله برای دیگرانه
ما تو این تاپیک میخوایم این چیزای روزانه اعصاب خورد کن رو بگیم،تا هم خالی بشیم و هم اینکه همدردی بقیه رو با خودمون داشته باشیم.امید که استقبال بشه و بتونیم خودمون رو کمی آروم کنیم !!!

نکاتی که باید رعایت بکنیم برای اینکه هم به نتیجه مطلوب برسیم و هم اینکه تاپیک نره تو سطل آشغال :
*حفظ ادب(فوشا در حد نرمال و قابل تحمل باشه :specool:)
*بیان کردن مشکلی که اذیت کنندس،به دور از قصه گفتن یا خودسانسوری
*احترام به مواردی که اعصاب دیگران رو خورد میکنه،ممکنه چیزی برای دوست ما ناراحت کنندس برای ما خنده دار باشه،اما برای اون فرد یه معضل بزرگ
ه

خوب....از خودم شروع میکنم

امروز تو خیابون با ماشین بودم،هوای تهرانم که ماشالله تمیـــــــــــــــــــــز.یه ماشین تو ترافیک جلوم بود،همینجور فرت فرت داشت دود میکرد،خیلی شدید،خیــــــــــــــــلی !
زانتیا هم بود،دیدم بدبخت بیچاره هم که نیست بگیم نداره درستش کنه،رفتم لاین بغل دستش بهش اشاره کردم شیشه رو بده پایین،داد پایین،بهش گفتم جناب اوضاع هوا رو خودتون میبینید،نفس کشیدن سخت شده،بهتر نیست این ماشینتون رو درست کنید ؟
:)
برگشت گفت به تو چه مرتیکه ؟ دلم میخواد دود کنم !!!
منو میگی ؟ یه نگا انداختم دیدم حدود 50 سالشه،از درون اینطوری شده بودم :grrr:،اما گفتم پیاده شم،2تا جرو بحث میشه،یهو دیدی از دستمم در رفت یه بلایی سرش آوردم،همینجوری یه نگاش کردمو شیشه رو دادم بالا و رفتم....
چرا ؟ چرا باید انقد بیشعور باشی تو ؟ ها ؟
خو احمق،روزی حداقل 40 نفر تو زمستونای تهران به خاطر آلودگی هوا میمیرن،ایشالله بعدیش خودت باشی آخه که انقدر کم خردی !
خونواده ی خودتم دارن همینجا نفس میکشین،چرا درکت در حد یه بزه ؟
مرتیکه انگار دارم ازش درخواست نامشروع میکنم،مثه سگ پاچه میگیره !

دارم کم کم نتیجه میگیرم برای راحت زندگی کردن تو این جامعه،باید خیلی راحت از کنار مسائل اطراف گذشت و گفت به درک، واگرنه،باید تمسخر دیگران رو به جون خرید ...!
تــــــــــــــــــــف:puke:

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,050
بخاطر جلو گیری از آلوده تر شدن هوا دولت طرح زوج و فرد راه میندازه..اونوقت دودی که همین ماشینا تولید میکنن به اندازه ی دود 4-3 تا ماشین سالمه.. یعنی دقیقا از بیرون نیومدن 4-3 ماشین از خونه هاشون..چیزی عاجز هوای تهران نمیشه! آلودگیشون رو اینجور ماشین ها جبران میکنن...

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633
یه بار صفحه رو رفرش کنی میبینی نصف تاپیک ها شکایته،این خودش بدتر از هر چیزی اعصابو خرد میکنه

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,473
یکی از دوستام مشکل جسمی داره ( کف دستاش عرق میکنه) به همین دلیل باید یه کاغذ زیر دستش بزاره وقتی که مثلا امتحان میده یا چیزی مینویسه وگرنه اون برگه ای که روش مینویسه اگر این کاغذ نباشه کامل خیس میشه.امروز سر امتحان مراقب اومد کاغذشو گرفت هرچی هم براش توضیح داد مراقب کاغذشو بهش نداد.خیلی اذیت شد.:(

wildcat1995

Registered User
لایک‌ها
197
یکی از دوستام مشکل جسمی داره ( کف دستاش عرق میکنه) به همین دلیل باید یه کاغذ زیر دستش بزاره وقتی که مثلا امتحان میده یا چیزی مینویسه وگرنه اون برگه ای که روش مینویسه اگر این کاغذ نباشه کامل خیس میشه.امروز سر امتحان مراقب اومد کاغذشو گرفت هرچی هم براش توضیح داد مراقب کاغذشو بهش نداد.خیلی اذیت شد.:(

خاک تو گور اون مراقب کنم
مدرسه یا دانشگاه!؟!؟
تو مدرسه از این عقده ای بازیا زیاد درمیارن
خداروشکر تو دانشگاهمون ما تا حالا مراقب ندیدیم:D

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
2هفتس از این مخابرات بی صاحاب اینترنت گرفتم،4 روز اول همه چی اوکی بود.یهو خراب شد
گند زده تو روح و روان ما.شدیم عین ده سال پیش که با اینترنت 33.6kbps میومدیم،یه پیج بیشتر باز کنی میترکه
فقط مثه احمقا گرفتیم مودم ای دی اس ال!!!خدا نشون نده،گذاشتیم رو میز
غافل ازینکه،خر همون خره،فقط پالونش عوض شده

Sent from my WT19i using Tapatalk 2

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,473
داداش من دکمه لایک نمیبینم شما چطوری لایک میزنی؟

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
ريدم تو حلق اون بابايي كه هشت سال ريده تو حلق ما ...

Last edited:

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,050
وقتی شما میشینی و مدام فکر میکنی..طولی نمیکشه که با اشتیاق تصمیم میگیری که نتایج افکارت رو به همنوعانت بگی..دوست داری با گفتن و یا نوشتن یک پارگراف یا یک عبارت جلوی کوهی از اشتباهات روزمره همنوعانت رو بگیری..
نکات کوچک ولی پر ارزش رو به اونها گوش زد کنی!!! یه خودت میای و میفهمی که تصمیم داری آگاه سازی کنی و یهو می بینی این حرکت دقیقا همون حرکتیه که بهش میگن "فعالیت فرهنگی"!!!
سرمایه های یک جامعه نویسنده های اون جامعه هستن!!
این نویسنده ست که میشینه فکر میکنه و نتایج افکارش رو به مردم میده تا اونا رو آگاه کنه!!
حالا نویسنده کتاب..روزنامه..مجله..فیلمنامه ..نمایشنامه و یا یک وبلاگ !! (روح اون وبلاگ نویس شاد)
وقتی به خودت میای و می بینی این قشر کلیدی جامعه ...این کوه طلا.. منزوی شدن!!
وقتی میبینی عده ای شون به ناچار سکوت میکنن و یا اون چیزایی رو که باید بگن ..نمی تونن بگن..
وقتی می بینی عده ی دیگه شون به جرم گفتن ..زندانی شدن..
وقتی می بینی عده ی باقی مانده شون تصمیم به ترک وطن میکنن..
میفهمی که دلیل رشد ضعیف ذهنی مردمت چیزه دیگه ایه!!!
اونوقته که ذهنت کلمه "استعمار فکر" رو میسازه!!

unknown boy

Registered User
لایک‌ها
918
وقتی شما میشینی و مدام فکر میکنی..طولی نمیکشه که با اشتیاق تصمیم میگیری که نتایج افکارت رو به همنوعانت بگی..دوست داری با گفتن و یا نوشتن یک پارگراف یا یک عبارت جلوی کوهی از اشتباهات روزمره همنوعانت رو بگیری..
نکات کوچک ولی پر ارزش رو به اونها گوش زد کنی!!! یه خودت میای و میفهمی که تصمیم داری آگاه سازی کنی و یهو می بینی این حرکت دقیقا همون حرکتیه که بهش میگن "فعالیت فرهنگی"!!!
سرمایه های یک جامعه نویسنده های اون جامعه هستن!!
این نویسنده ست که میشینه فکر میکنه و نتایج افکارش رو به مردم میده تا اونا رو آگاه کنه!!
حالا نویسنده کتاب..روزنامه..مجله..فیلمنامه ..نمایشنامه و یا یک وبلاگ !! (روح اون وبلاگ نویس شاد)
وقتی به خودت میای و می بینی این قشر کلیدی جامعه ...این کوه طلا.. منزوی شدن!!
وقتی میبینی عده ای شون به ناچار سکوت میکنن و یا اون چیزایی رو که باید بگن ..نمی تونن بگن..
وقتی می بینی عده ی دیگه شون به جرم گفتن ..زندانی شدن..
وقتی می بینی عده ی باقی مانده شون تصمیم به ترک وطن میکنن..
میفهمی که دلیل رشد ضعیف ذهنی مردمت چیزه دیگه ایه!!!
اونوقته که ذهنت کلمه "استعمار فکر" رو میسازه!!
++++LIKE حقیقت رو فوق العاده نثر کردی،جمله بندیت خیلی زیبا بود.

unknown boy

Registered User
لایک‌ها
918
داداش من دکمه لایک نمیبینم شما چطوری لایک میزنی؟

اینطوری :D

Sent from my WT19i using Tapatalk 2

عزیز کلا تو بخش سبک زندگی من تا حالا گزینه ی لایک رو ندیدم!(به چند تا تاپیک سر زدم)شما هم احتمالا چون استارتر تاپیک هستید گزینه ی لایک براتون هستش.

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
عزیز کلا تو بخش سبک زندگی من تا حالا گزینه ی لایک رو ندیدم!(به چند تا تاپیک سر زدم)شما هم احتمالا چون استارتر تاپیک هستید گزینه ی لایک براتون هستش.

من پست شما رو لايك كردم اين يك معما هست اگه كشف كردي يه جايزه داري

unknown boy

Registered User
لایک‌ها
918
من پست شما رو لايك كردم اين يك معما هست اگه كشف كردي يه جايزه داري

فهمیدم!
2296.gif

Google+

حالا جایزم چیه؟
127fs4730978.gif

اگه راز معما رو فهميدي پست منو لايك كن !

جايزه هم يك عدد فلافل دو نونه مهمون من
من هیچ اکانتی از سرویسهای گوگل ندارم به خاطر همین نمیتونم لایک بزنم.اما مگه همین نیست؟:

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
من هیچ اکانتی از سرویسهای گوگل ندارم به خاطر همین نمیتونم لایک بزنم.اما مگه همین نیست؟:
هيچ ربطي به سرويس گوگل نداره
گند زدي عزيز بد زدي تو اوت
فلافل هم يه نونش كم شد

بالا