برگزیده های پرشین تولز

اغاز طرح چهارم ويژه فروش رسيلري يونيت هاي پرداخت دامنه هاي IR و زير مجموعه با تخفيف

blognevis

Registered User
لایک‌ها
9
آقا الان واسه من این اتفاق افتاده تو پنلم...
این تقریبا کی درست میشه؟

سلام

فكر كنم تا 5 شنبه يا شنبه ظهر مورد برطرف بشه ( حرف اداره ثبت احوال را گفتم )

اگر اداره ذكر شده براي من يك شناسنامه المثني صادر كنه تا بتونم دسترسي به حساب بانكي پيدا كنم مشكل حل شده

از دوستان هم عذر خواهي ميكنم

اين مشكل باعث شد كه طرح تخفيف شماره 5 بمناسبت 15 شعبان از برنامه كاري ما خرج بشه و بابت اين هم از دوستان عذر خواهي ميكنم

amk

Registered User
لایک‌ها
9
سلام

فكر كنم تا 5 شنبه يا شنبه ظهر مورد برطرف بشه ( حرف اداره ثبت احوال را گفتم )

اگر اداره ذكر شده براي من يك شناسنامه المثني صادر كنه تا بتونم دسترسي به حساب بانكي پيدا كنم مشكل حل شده

از دوستان هم عذر خواهي ميكنم

اين مشكل باعث شد كه طرح تخفيف شماره 5 بمناسبت 15 شعبان از برنامه كاري ما خرج بشه و بابت اين هم از دوستان عذر خواهي ميكنم

دست شما درد نکنه... چون یه پیمنت داشتم خواستم انجام بدم گفتم..

blognevis

Registered User
لایک‌ها
9
جواب دوستان ارسال شد .

همينجا اعلام ميكنم جواب چند از دوستان را : بعضي از دوستان اعلام كردند كه اين مشكل شما هست و مشكل ما نيست و شما مورد اعتبار نيستيد. من در همينجا از اون دوستان بخاطر اين مشكل عذر خواهي ميكنم

ولي اعلام ميكنم اين مشكل بصورت دلخواهي ايجاد نشده و دوستاني كه ناراحت هستند درخواست بازگشت پولشان را براي ما ارسال كنند تا بعد از بررسي وجه انها بحساب هاي كه اعلام كردند واريز شوند

اين روند امكان دارد چند روز طول بكشد جهت بررسي و واريز ( شماره فيش واريزي + نيك هندل + رمز پرداختي كه براي انان ارسال كرديم )

از ديگر دوستان هم بدليل صبر و شكيبايي كه نشان دادند تشكر و عذر خواهي ميكنيم و انشالله در موارد بعدي جبران خواهيم كرد

موفق باشيد

Last edited:

AfraWeb.net

Registered User
لایک‌ها
0
..........................................

Last edited:

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
با سلام

قیمت پایین تر از نیک واقعا جالبه . میتونید شناسه کاربری خودتون رو تو نماینده ای رسمی نیک بفرمایید تا برسی بشود .

سامانه نیک در قبال دریافت 6 میلیون تومان و 670 هزار تومان برای قرار داد تو همین حدود قیمت دامین رو به نماینده میفروشه .

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
https://www.nic.ir/List_of_Resellers
IRTLD.COM هستن ایشون.
re72-irnic

1. که این یه طرح ویژه هست.
2. این تاپیک قدیمیه.
3. بهترین قیمتی که نیک میدن هر یونیت 1800 ـه.
4. الان شما هم 1800 میگیرین از ... :D اینم باید جالب باشه ؟

پ.ن: ارادت خاصی به آقای عبادی داریم :)

blognevis

Registered User
لایک‌ها
9
https://www.nic.ir/List_of_Resellers
IRTLD.COM هستن ایشون.
re72-irnic

1. که این یه طرح ویژه هست.
2. این تاپیک قدیمیه.
3. بهترین قیمتی که نیک میدن هر یونیت 1800 ـه.
4. الان شما هم 1800 میگیرین از ... :D اینم باید جالب باشه ؟

پ.ن: ارادت خاصی به آقای عبادی داریم :)

سلام به همه دوستان

شما لطف داريد و متشكرم بابت توضيحاتتون

انشالله اگر زنده باشيم قرار داد جديد نيك رو تا 30 روز ديگه ميبنديم و طرح ها را باز شروع خواهيم كرد . البته باز طرح داشتيم ولي بدليل اينكه اخر قرار داد فعلي هستيم و بد حسابي بعضي از كاربران لذا فعلا دست نگه داشتيم تا در قرار داد جديد طرح و روش هاي بهتري ارائه دهيم

موفق باشيد

بالا