برگزیده های پرشین تولز

اغفالگری فروشگاه اسمارت مال

samad@

Registered User
لایک‌ها
133
سلام قصد از این تایپیک اگاه سازی دوستان از فروشگاهی بنام اسمارت مال هست که بنده بیشتر از یک هفته هست ازین سایت اغفال قیمت پایین و لگوهای نماد اعتماد شدم خرید کردم که تا الان نه گوشی فرستادن نه کلان نمیدونم چی شده یا جواب نمیدن یا اگر هم جواب دادن دروغ میگن ارسال کردیم وقتی هم کد رهگیری میخوام میگن خودمون اعلام میکنیم تا الان فردا میشه تقریبا یک هفته از خرید من میگذره نه کد دادن نه وجه مرجوع میدن خلاصه گول قیمت پایین نخورین خدمات صفره شایدم تا چند روز اینده اگه به دستم نرسید اگه ارسال همین جا اعلام میکنم

Last edited:

sisaco

Registered User
لایک‌ها
841
سلام قصد از این تایپیک اگاه سازی دوستان از فروشگاهی بنام اسمارت مال هست که بنده بیشتر از یک هفته هست ازین سایت اغفال قیمت پایین و لگوهای نماد اعتماد شدم خرید کردم که تا الان نه گوشی فرستادن نه کلان نمیدونم چی شده یا جواب نمیدن یا اگر هم جواب دادن دروغ میگن ارسال کردیم وقتی هم کد رهگیری میخوام میگن خودمون اعلام میکنیم تا الان فردا میشه تقریبا یک هفته از خرید من میگذره نه کد دادن نه وجه مرجوع میدن خلاصه گول قیمت پایین نخورین خدمات صفره شایدم تا چند روز اینده اگه به دستم نرسید پس کلاه بردار هم هستن
اقا دیروز خواستم ازشون سفارش بدم. دیدم قیمتاش خیلی پایین تر از جاهای دیگس. پشیمون شدم. به نمادشم اعتماد نکردم !

samad@

Registered User
لایک‌ها
133
خوب کاری کردین من الان پشیمون هستم و چون شهرستان هستم نمیتون برم ادرس ایا کسی از دوستان میتنه ی محبتی بکنه بره به ادرس بلکه خجالت بکشن من بهشون گفتم تو اینترنت همه سایتهای عضو فرشگاهتون هرجوری که هست معرفی میکنم مگه هرجور صلاح میدونید بکنید

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
سلام
خب چرا به صورت قانونی اقدام نمیکنید؟ خیلی سادست اول به خود نماد پیام بدید اون از فروشنده جویا میشه اگر حل نشد از پلیس فتا اقدام کنید ، اینماد تمام مدارک هویتی فروشنده رو داره با تعهد ثبتی و هر 3ماه هم آدرس و.. فروشنده را احراز میکنه
از طریق پلیس فتا پیگیری کنید 100% پولتون رو پس میگیرید، چون بنده خودم فروشنده هستم برخی از مشتریان هستند این مشکل بر میخورن از ما میپرسن ،راهنمایی کردیم پاسخ گرفتن، چون نماد داره پس هویت کاملا مشخص و اطلاعاتش رو کاملا دارند. حتما پیگیر باشید، اگر پیگیر نباشید همینطور به کارش ادامه میده ، نماد اعتماد برای همینه! اینکه اگر مشکلی پیش امد از راه قانونی اقدام کردیم به شخص دسترسی لازم رو قانون داره.

Last edited:

samad@

Registered User
لایک‌ها
133
با سلام دوستان دیدین من حرفم درست از اب درامد این فروشگاه دیگه نیست جمع کرده فقط من تونستم گوشیمو بگیرم قبل بسته شدنش

saman.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
llممنون از اطلاع رسانیتان

بالا