برگزیده های پرشین تولز

افتتاح اکانت پی پال در آلمان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آقا مرسی،شماره حساب و شماره کارت سیبا و سپهر و سامان بدید که فردا یکی از دوستام می خواد..

اگر میشه پی ام کنید خیلی ممنون میشم،چون وقت آنلاین شدن ندارم زیاد :D

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
اولا که خوشحالم میبنیم این دوستمون در کمال صبر و آرامش این همه سوال رو داره جواب میده ! :D

ثانیا خودم سوال دارم !!!‌ :D من تو این سایت آدرسی از این بانک ندیدم ! شعبه مرکزی یا شعبه ها تو شهر‌های آلمان ! یه ATM locator داره که خیلی من با atm هاش کار ندارم . اگر گشتم نه برای اینکه ببینم این بانک معتبره آدرس داره یا نه و این حرفا . برای این گشتم چون کسی رو دارم که بتونه تو یکی از شهرهای آلمان خودش بره حضورا حساب بازه کنه.

petersool

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام
من کسی رو تو آلمان دارم که ضامن باشه پس امتحان می کنم
ولی بدونید که حساب شخصی خارجی ها در آلمان در سیستم بانکی ممنوعه
و شما از ایران نمی تونین صاحب حساب بشین
این دقیقا چیزی بوده که برای من پیش اومده

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
سئوال : چجوری میشه یک نفر ضامن چند نفر بشه ؟

paypalmaster

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سئوال : چجوری میشه یک نفر ضامن چند نفر بشه ؟

اون شخص خودش با چند نفر دیگه تو این بانک سرمایه گذاری کردن و رابطه نزدیک دارن.
اون هر کسی رو که معرفی کنه اونها ازش قبول می کنن تا جاییکه یکی کار خلافی انجام بده که در اینصورت صلب اعتماد میشه و این بانک هم شیوه بقیه بانک ها رو پیش می گیره.

paypalmaster

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

غیر از قیمت ارزان تر مزیت کاره شما نسبت به دیگران در چیست ؟

دوست عزیز
شما اگر از اول پست ها رو با دقت بخونی همه چی رو گفتم.
من بلد نیستم تبلیغ کنم. فقط یه چیزهایی یاد گرفتم و یه کارهایی میتونم انجام بدم که همشو گفتم.
1.هزینه بسیار پایین ( پی پال و این همه امکانات فقط 80 )
2.سرعت بسیار بالا ( در سایت های دیگه 1 ماه ازتون وقت می خوان )
3.امکانات بسیار زیاد ( حتی مستر کارت تقریبا بدون هزینه )
4. مهمترینش هم اینه که ما ایرانی هستیم و میتونیم حتی توی این تحریم ها یه اکانت معتبر آلمانی داشته باشیم.

من اصلا تو این فکرها نبودم که بخوام برای فرد دیگه ای حساب باز کنم. الان چند ماهه دارم با یه سایت بازی های آنلاین معتبر کار میکنم و تنها راه دریافت پول از این سایت حساب پی پال دارای حساب بانکی هست.
تا الان بخاطر داشتن 1 پی پال با این شرایط 1 میلیون تومان پول از دست دادم تا الان رسیدم به این حساب بانکی.
تنها ناجی من همین بوده. جواب هم داده.

اگر شرایط محیا بود و بچه های خوبی بودین :D این سایت بازیهای آنلاین رو هم بهتون کامل معرفی می کنم تا هر کی بازیش خوبه بتونه تا ماهی 5000 دلار در بیاره.
خود من 6 ماهه که دارم فقط روی یه بازی کار می کنم و الان به جایی رسیدم که یه امروز یه اکانت باز می کنم تا 2 روز بعدش Balance اکانتم رو می رسونم به 800.:blink:
البته من خودم توی این بازی نفر اول نیستم ولی داداشم End بازیه و تونسته تو این سایت قویترین بازیکن تو این بازی بشه. و با همین یه بازی داریم 2 روزه 800 تا میکشیم.

دوستان خواهشا در مورد این سایت هیچ سوالی مطرح نکنید تا خودم اطلاعات در اختیارتون بذارم.:)

تا بعد.

paypalmaster

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من کسی رو تو آلمان دارم که ضامن باشه پس امتحان می کنم
ولی بدونید که حساب شخصی خارجی ها در آلمان در سیستم بانکی ممنوعه
و شما از ایران نمی تونین صاحب حساب بشین
این دقیقا چیزی بوده که برای من پیش اومده

دوست عزیز.
همونطور که گفتم من تونستم این کارو بکنم و فکر هم می کنم این تنها راه برای داشتن حساب بانکی برای ما هست.
و خواهشم از دوستان اینه که این حسابها رو درگیر کارهای خلاف و غیر قانونی نکنن.
چون این آخرین راه هست و اگر این بانک سرویس به ایران رو قطع کنه نمیشه هیچ کاری کرد.

موفق باشید.

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
گارانتی میکنید که کارت و اطلاعات حساب بانکی به ایران بیاد ؟

paypalmaster

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه پی پال نخواسته باشیم چی ؟
داشتن حساب بانکی در کشور آلمان چه قدر هزینه داره
اگه بخوایم حساب بانکی و ویزا کارت داشته باشیم چی؟
برای نقد کردن چک های گوگل مناسبه؟
من دوست دارم یه سایت به زبان انگلیسی بزنم و خدماتم رو بفروشم ، امکانش هست که افراد بیان توی سایت من و با مسترکارت و ویزا کارت و ... به حسابم پول بریزن
اگه پی پال نخواسته باشم افراد میتونن با پی پالشون به حساب من پول بریزن
.
.
.
یه خورده بیشتر توضیح بده ما خنگ ها هم بفهمیم چی به چیه

با سلام به شما دوست عزیز
به آقای بیگدلی گفتم . حساب بانکی بدون پی پال 1 روز زمان می بره با تاییدش. که هزینه اش 40 تومان هست.
نمیشه برای نقد کردن چک ازش استفاده کرد.
اینطور که شما میگی نیاز مبرم به پی پال داری تا مشتریهات با ویزا و مستر و پی پال به پی پالتون پول بریزن.
بدون پی پال امکان پذیر نیست. هزینه پی پال شما همونطور که گفتم 80 هست.

موفق باشید.

paypalmaster

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
گارانتی میکنید که کارت و اطلاعات حساب بانکی به ایران بیاد ؟

ببخشید چی فرمودید؟:(
عزیزم کارتی در کار نیست که به ایران بیاد.
این مستر کارت Virtual هست و اونی که شما میگی 250 تومان قیمتشه که کارت فیزیکی میدن و از همین نوع حساب بانکی همراهش داره. و هیچ کاربردی برای ایرانی ها نداره چون Atm در ایران نداریم.
اطلاعات چی میخوای که بیاد به ایران.
شما از طریق Online Banking حسابت رو مدیریت می کنی و تموم کارات رو بدون مشکل با IP ایران انجام میدی.
بعد از ریختن 10 یورو به حساب مستر هم فعال میشه که همون شماره مستر و کدش رو می گیرید و در سایتها با اون پرداخت انجام می دین.( مستر مجازی هست نه فیزیکی )

در ضمن قابلیت دیگه ای که داره و یادم رفت بگم اینه که شما با ویزا کارت یا مستر می تونید آنی پول توی حسابتون بریزید. که Min اون 10 یورو هست.

موفق باشید.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من به یک نفر گفتم که پول به حسابتون واریز کنه،هر وقت حسابشون ok شد،بقیه دوستان هم طبعا می خوان،من با این آکانت آنلاین میشم... اینطوری خوبه و دیگه یک اعتمادی بین فروشنده و خریدار به وجود میاد تا تاپیک منحرف نشه;)

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اولا که خوشحالم میبنیم این دوستمون در کمال صبر و آرامش این همه سوال رو داره جواب میده ! :D

ثانیا خودم سوال دارم !!!‌ :D من تو این سایت آدرسی از این بانک ندیدم ! شعبه مرکزی یا شعبه ها تو شهر‌های آلمان ! یه ATM locator داره که خیلی من با atm هاش کار ندارم . اگر گشتم نه برای اینکه ببینم این بانک معتبره آدرس داره یا نه و این حرفا . برای این گشتم چون کسی رو دارم که بتونه تو یکی از شهرهای آلمان خودش بره حضورا حساب بازه کنه.

آره بابا اولش همچین تحویل گرفتن که طرف می رفت و دیگه نمیومد،تلفنی با هم صحبت کردیم:D

میترسم این بانکه هم مثله cashu جواد بشه و دیگه هر کی از خونه قهر می کنه بره wire bank حساب باز کنه:lol: :lol:(و البته یک روز هم مثل ایگولد و کش یو بکشه بالا:D)

البته نیازی به گشتن برای atm locator نیست،لابد به شتاب وصله:blink: ;) :wacko:

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ببخشید چی فرمودید؟:(
عزیزم کارتی در کار نیست که به ایران بیاد.
این مستر کارت Virtual هست و اونی که شما میگی 250 تومان قیمتشه که کارت فیزیکی میدن و از همین نوع حساب بانکی همراهش داره. و هیچ کاربردی برای ایرانی ها نداره چون Atm در ایران نداریم.
اطلاعات چی میخوای که بیاد به ایران.
شما از طریق Online Banking حسابت رو مدیریت می کنی و تموم کارات رو بدون مشکل با IP ایران انجام میدی.
بعد از ریختن 10 یورو به حساب مستر هم فعال میشه که همون شماره مستر و کدش رو می گیرید و در سایتها با اون پرداخت انجام می دین.( مستر مجازی هست نه فیزیکی )

در ضمن قابلیت دیگه ای که داره و یادم رفت بگم اینه که شما با ویزا کارت یا مستر می تونید آنی پول توی حسابتون بریزید. که Min اون 10 یورو هست.

موفق باشید.

این مستر کارتی که شما می فرمایید بیلینگ ادرسش کجا هست و همچنین شماره تماسش برای ویریفای
در ضمن از کجا می شه استیتمنت کارت را چک کرد
در ثانی آیا همه سایت ها کارت مجازی را می پذیرند ؟

paypalmaster

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این مستر کارتی که شما می فرمایید بیلینگ ادرسش کجا هست و همچنین شماره تماسش برای ویریفای
در ضمن از کجا می شه استیتمنت کارت را چک کرد
در ثانی آیا همه سایت ها کارت مجازی را می پذیرند ؟

در واقع این مستر نماینده همین حساب بانکی هست. یعنی هر چی از مستر خرج کنی بعلاوه فی 0.5 یورویی از موجودیه حساب کم میشه. Statement کارت هم تو صفحه اول حساب بانکی نشون داده میشه.
این مستر فقط شامل Card Number - Expiry Date - CVC2 هست و من بیلینگ ادرس ازش ندیدم.خود حساب هم آدرس نمی خواد.تو Help سایت هست که شما با وارد کردن همین سه مورد می تونید از هر سایتی که مستر رو قبول داره خرید بکنید.

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
متوجه نشدم

منظوره شما اینه که فقط با کد 3 رقمی و شماره کارت و تاریخ انقضا می شه خرید کرد ؟ و فیلد های بیلینگ ادرس را باید خالی گذاشت ؟
در این صورت که سایتی که شما قصد خرید دارید اصلا سفارش شما را ثبت نمی کند

paypalmaster

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
متوجه نشدم

منظوره شما اینه که فقط با کد 3 رقمی و شماره کارت و تاریخ انقضا می شه خرید کرد ؟ و فیلد های بیلینگ ادرس را باید خالی گذاشت ؟
در این صورت که سایتی که شما قصد خرید دارید اصلا سفارش شما را ثبت نمی کند

چرا.می تونید آدرس خودتون رو بدید اگر ایران رو قبول داره.
در هر صورت حرفی از بیلینگ آدرس زده نشده و مطمینا اگر نیاز بود حتما داشت.

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
چرا.می تونید آدرس خودتون رو بدید اگر ایران رو قبول داره.
در هر صورت حرفی از بیلینگ آدرس زده نشده و مطمینا اگر نیاز بود حتما داشت.

شما تا حالا از این کارت ها از سایت اینترنتی خرید داشتید ؟ منظورم سرویس مجازی است مثل دومین , هاستینگ , نرم افزار .... البته کاره شما اونطور که من متوجه شدم مربوط به پی پال است ولی من به این کریدیت کارت ها علاقه مند شدم

پ.ن اونی که باید آدرس خودمونو بدیم Shipping address است

petersool

Registered User
لایک‌ها
0
عزیزم مدرک ارائه بدبن
آلمان به این دلیل المان شد که سره رفاقت کسی ضامن 100 نفر نمیشه
در ضمن برایه کاری به این مهمی که با سرمایه ملت در ارتباطین باید پشتوانه مستند دولتی باشه
حرفم منطقی هست؟

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
عزیزم مدرک ارائه بدبن
آلمان به این دلیل المان شد که سره رفاقت کسی ضامن 100 نفر نمیشه
در ضمن برایه کاری به این مهمی که با سرمایه ملت در ارتباطین باید پشتوانه مستند دولتی باشه
حرفم منطقی هست؟

آقا وحید گفت دیگه!
واسه دوستش میخواد بگیره
اگه ok بود دیگه همه چی حله:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا