• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

افتتـاح ِ فـاو آیـکــن هــا /favicons.ir

ideals

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
/

ضمن تبريک فرا رسيدن ماه مبارک رمضان و آروزی قبولی طاعات و عبادات شما عزيزان ، به استحضار ميرساند :

به لطف پروردگار متعال، به تاريخ اول مرداد سال 1391 ، فـاو آيـکــن هــا (در نسخه يک) ، فعاليت خود را آغاز نمود .

باشد که در کنار ايده ايی جديد و تجربه ايی تازه ، ميزبانی مناسب و شايسته برای فـاو آيـکــن هــای ايرانی باشيـم . انشاا..

منتظر همراهی شما هستيم .

با تشکر : favicons.ir

\

ideals

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
/

.: کـلـیـه تـعـرفـه هـا ویـژه افـتتـاحـیـه سـایـت می باشـد :.

با تشکـر :
favicons.ir

\

sasy23

Registered User
لایک‌ها
116
کارش چطوریاست ؟ یکم کند بود صفح برای من.

کارش مثل تبلیغات پیکسلی هست ؟

ideals

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کارش چطوریاست ؟ یکم کند بود صفح برای من.

کارش مثل تبلیغات پیکسلی هست ؟

سلام،

این مشکل رو من با سیستم قدیمیم دارم که رم !!256 داره.. :blink:

با فایرفاکس درسته؟ آپدیته دیگه انشاا..؟؟ فایرفاکس تا کی میخواد از منابع سیستمی استفاده کنه خدا داند! :hmm:

هر چه سیستم سخت افزار مناسب تری داشته باشه این مشکل کمتر به چشم میاد! :eek:

حالا خوبه من تو طراحیم از div و CSS3 بهره بردم و مخلفات! یه قالب ساده مثلا وردپرس رو هم نداره.. :wacko:

-

خیر، تبلیغات فـاو آیـکـن هستش..

و فقط شباهتش با تبلیغات پیکسلی اینه که اندازه فاو آیکن 16*16 هست و تو تبلیغات پیکسلی هم خونه ها 16*16 بودن!

ولی این تفاوت هاش بسیاره و فعلا هم نو پا هست و هنوز شبکه اش رو راه اندازی نکردم..

یعنی در صورت استقبال، تو بیشتر سایت ها به نمایش در میاد و برای خیلی ها منبع درآمد خواهد شد.. :cool:

-

دوستان خوشحال میشم سایت رو بررسی کنید و مشکلات و نواقص احتمالی رو بهم بگید..

همچنین پیشنهادهای فنی و سازنده شما رو هم به گوش جان می شنوم! :)

سپاس فراوان .

sasy23

Registered User
لایک‌ها
116
سلام،

این مشکل رو من با سیستم قدیمیم دارم که رم !!256 داره.. :blink:

با فایرفاکس درسته؟ آپدیته دیگه انشاا..؟؟ فایرفاکس تا کی میخواد از منابع سیستمی استفاده کنه خدا داند! :hmm:

هر چه سیستم سخت افزار مناسب تری داشته باشه این مشکل کمتر به چشم میاد! :eek:

حالا خوبه من تو طراحیم از div و CSS3 بهره بردم و مخلفات! یه قالب ساده مثلا وردپرس رو هم نداره.. :wacko:

-

خیر، تبلیغات فـاو آیـکـن هستش..

و فقط شباهتش با تبلیغات پیکسلی اینه که اندازه فاو آیکن 16*16 هست و تو تبلیغات پیکسلی هم خونه ها 16*16 بودن!

ولی این تفاوت هاش بسیاره و فعلا هم نو پا هست و هنوز شبکه اش رو راه اندازی نکردم..

یعنی در صورت استقبال، تو بیشتر سایت ها به نمایش در میاد و برای خیلی ها منبع درآمد خواهد شد.. :cool:

-

دوستان خوشحال میشم سایت رو بررسی کنید و مشکلات و نواقص احتمالی رو بهم بگید..

همچنین پیشنهادهای فنی و سازنده شما رو هم به گوش جان می شنوم! :)

سپاس فراوان .

خیر من از IE 9 استفاده کردم. اگر قرار باشه هم IE خوب نمایش نده هم firefox که کار بازدید سایتتون زاره. چون حد اقل 70% کاربرا اینا هستن.

بعد من که هنوز هیچ توضیحی ندیدم که دقیق کار سیستم شما رو بگه یا از این مزایایی که میگید صحبت کنه. توضیح شما هم خلاصه هست و کوتاه. مثلا اصلا نفهمیدم این بخش درآمد زاییش کجاست یا این بخش های مختلف سایتتون کارییشون چیه.

ideals

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیر من از IE 9 استفاده کردم. اگر قرار باشه هم IE خوب نمایش نده هم firefox که کار بازدید سایتتون زاره. چون حد اقل 70% کاربرا اینا هستن.

بعد من که هنوز هیچ توضیحی ندیدم که دقیق کار سیستم شما رو بگه یا از این مزایایی که میگید صحبت کنه. توضیح شما هم خلاصه هست و کوتاه. مثلا اصلا نفهمیدم این بخش درآمد زاییش کجاست یا این بخش های مختلف سایتتون کارییشون چیه.

سلام

تشکر بابت توجه و پیگیری... ;)

بله متاسفانه، همونطور که گفتم علیرغم استفاده از div و CSS3 برای خیلی ها و نه همه

فایرفاکس و IE9 سایت رو کند اجرا می کنن.. یکی از دلایلی که رو آوردم به کروم همین کندیشون بود! :hmm:

تا این ساعت درگیر سایت بودم! الان دیگه نا نمونده تا بیشتر توضیح بدم، ولی به سایت مراجعه کن و

از منوی کلیک راست، گزینه سولات متداول رو انتخاب کن، مطمئناً متوجه روال کار خواهی شد.. :graduated

انتقاد! پیشنهاد، سوال و... در مورد سایت داشتی خوشحال میشم.. :cool:

بازم ممنون.

بالا