برگزیده های پرشین تولز

افرادی که در اطراف‌تان هستند و تو کسب و کارشان موفق و ثروتمندند چه خصوصیاتی دارند؟ چطور ...

barool

Registered User
لایک‌ها
2,863
میشه یکم از اون تلاشا بگی؟
شما انگار آمار بیکاری رو نمیدونی؟
تازه این آمارو هم خودش دادن معلوم نیس همینم درست باشه!
خدمتتون عرض کنم دوست عزیز شاید نطراتمون شبیه هم باشه اما تو این مرد نیست متاسفانه !
شوما چند کشور سفر کردین ؟ اگه تشریف برده باشین میبینین که 1 دلاری بدون زحمت کشیدن نمیدن بتون. اما ایران شوما لنگ بفروشین توی چراغ قرمزا پول درمیارین .شما فکر کردین کسی بیاد گدایی کنه کشورا دیگه بش پول میدن ؟ به خدا اگه تف روش بندازن . گداها کشورا مختلف دا مو مشکی میبینن میان به خواهس که پول داری بدی؟ بعضی کشورا مثل ایران معدن پولن .کسی که میگه کار نیست تو ایران بره کره مریخم میگه کار نیست .شوما دست از تنبلی بردار برو شاگرد مغازه شو . برو لنگ بفروش تو خیابون . ببین درامد داری یا نه . جاها دیگه اینجور نیست . تخصص داشته باشی درامد داری نداشته باشی محکوم به مرگی .
کمی منطقی باشین لطفا!

paeeizan

Registered User
لایک‌ها
4,002
شما احیانا اوباما نیستید با این همه ادعا؟
میخوای آدرس بدم بری بپرسی برای من سودی نداره حرف دروغ بزنم.امریکا هم برای پدر بنده نیست!
مهندس یکی از شرکت های سازنده مترو بودند.البته دزدی بلد نبودند اگه بلد بودند میتونستند خیلی بیشتر درامد داشته باشند.4 ماه دیرتر حقوق میگیرفتند!یعنی الان اگه کار میکردند حقوق مرداد ماه دریافت میکردند!
الان هم دارن تو ایالت کلیفرنیا زتدگی میکنند.پول پارو کردن با شغل عالی فرق میکنه.محیط زندگی و افرادی که باهاش در ارتباط هستی برای بعضی ها مهم تره تا عقده ی پول پارو کردن داشته باشی!شغل عالی برای من شغلی هست که بتونم با حقوقی که دارم رفاه داشته باشم نه اینکه بخوام دست به هر کاری بزنم تا کمبودهای خودم تو خونه و ماشین آنچنانی جبران کنم.
درود بر شرفت مرد ...

meysam_2012

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
443
میشه یکم از اون تلاشا بگی؟
شما انگار آمار بیکاری رو نمیدونی؟
تازه این آمارو هم خودش دادن معلوم نیس همینم درست باشه!
دلیل بیکاری تو ایران فقط یک چیز هست، اون هم انتظار و توقع بالا و تنبلی، کسایی که میگن گشتیم کار نبود من با اطمینان میگم مشکل از خودشونه، شما اگه واقعا دنبال کار باشی پیدا می کنی
باید هزینه ها شو بدی، این هزینه می تونه کار تو شرایط بد باشه، می تونه کار با حقوق کم باشه یا هر چیزی، اینجا طرف میگه من چون لیسانس دارم باید بهم کار بدن، عزیز من لیسانس که تخصص نیست، شما باید کار یاد بگیری تا کار پیدا کنی، من خودم به شخصه سال اول تا سوم دانشگاه مجانی کار می کردم! مجانی مجانی، همین باعث شد بعدن کلی پیشرفت کنم توی کارام. وقتی شما یک سال دو سال با حقوق کم و شرایط بد کنار بیای و تخصص کسب کنی، مطمئن باش بعد از مدتی راحت می تونی کار فوق العاده ای پیدا کنی، من از سال چهارم دانشگاه جایی رفتم سر کار، گفتم حقوق هر چی می خواین بدین اشکال نداره، یک سال که گذشت حقوق درخواستیم رو ۵ برابر کردم طرف یک لحظه هم چونه نزد! چون کار منو دیده بود و بیشتر از این حرفها واسش می ارزید، من از همون کارهای مهندسی و کارمندی برای خودم سرمایه دست و پا کردم، اصلا هم آدم مقتصد و صرفه جویی کنی نبودم، فقط همیشه زرنگی کردم و سعی کردم جدیدترین متد ها رو توی کارم یاد بگیرم و با ارائه به کارفرما ارش پاداش و حقوق بیشتر بخوام، کارفرمام برای چشم و ابروم به من حقوق بیشتر نمی داد، واسش سود داشت، فرضا منی که می گم از این به بعد ۷ تومن حقوق می خوام، وقتی کارفرما میبینه کار من براش سالی ۶۰۰ تومن سود داره قبول می کنه
الان میای میگی دروغ میگی، آره آقا من دروغ می گم، شمام بشین تو خونه هی بگو کار نیست، من واست آرزوی موفقیت می کنم!

meysam_2012

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
443
اینو دکتر حسابی گفته آقای دری وری
خودش یه عمری اونجا و اینجا زندگی کرده
در مورد نقل قولهایی که از حسابی میشه همیشه مواظب شیادی پسرش باشید:
http://www.asriran.com/fa/news/242085
http://www.gomaneh.com/1157/افسانه-های-ایرج-حسابی-خانم-دکتر-لولا/
ضمنا این حرف اصلا به حسابی نمیاد، ایشون هم وضعش خوب بوده هم کار دولتی داشته و سناتور بوده! الان ایشون هدفش از سناتوری آبادی خانه اش بوده؟ (که شده) یا آبادی مملکتش؟! این حرفهای پر تناقض دیگه جذابیتی نداره، من مردم کشورمون رو فرهیخته تر از این حرفها می دونم، این حرفها رو نقل قول نکنین، این حرفها مناسب حموم های قدیم و مجالس روضه و ایناس

meysam_2012

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
443
شما فقط خودتو میبینی و چون خودت موفق شدی بقیه هم باید موفق بشن و اگه نشدن به قول شما تنبل و اهل کار نبودن یا توقع بالا داشتن
حالا اگه یکی بیاد بهت بگه آقا رشته ما اینجوری نیست میگی نه عزیزم تنبلی
نه عزیزم اینو نمی گم
من این حرف رو قبول دارم، مثلا کسی که هوافضا خونده، کجا بره کارآموزی؟! کجا بره خودشو نشون بده؟! درسته، سخته واسش، ولی نشدنی نیست، ضمنا مگه کسی قمه گذاشته بود زیر گردنش که بره هوافضا بخونه؟! :D

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
مهم نقل قول نیست مهم درک شونده است.
تا موقعی که اینقدر ساده لوح هستید که چنین مسائلی رو قبول میکنید دنیال کسب درآمد و پول دراوردن نباشید.
این گفته هم شر و وری بیش نیست. هر وقت یاد گرفتید به عقل خودتون تکیه کنید اونوقت راه نجاتی پیدا خواهد شد.

Last edited:

meysam_2012

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
443
  • پروفسور محمد حسین پاپلی یزدی در فصلنامه تحقیقات جغرافیایی شماره ۶۱ تابستان ۱۳۸۰ درخصوص تعریف جهان سوم به توصیف دکتر محمود حسابی استناد کردند : جهان سوم جایی است که هر کس بخواهد مملکتش را آباد کند خانه اش خراب می‌شود و هرکس بخواهد خانه اش آباد باشد باید در تخریب مملکتش بکوشد.
  • منبع فصلنامه تحقیقات جغرافیایی شماره ۶۱ تابستان ۱۳۸۰
خوب که چی؟! اون مگه گفته خودش شنیده؟! اون بنده خدام تو حموم شنیده دیگه :D
ضمنا فرضا که اینو حسابی گفته! مگه حسابی در جامعه شناسی یا اقتصاد یا ... متخصص بوده؟! نهایتن می تونه یه استاد فیزیک متوسط باشه (برای تحقیق شما برو اسم دکتر اردلان و اسم دکتر حسابی رو به انگلیسی سرج کن فرق استاد فیزیک با فیزیکدان رو متوجه میشی) حالا فرضا حسابی خدا بوده اینم گفته! این دلیل میشه برای قبول حرفش؟!
منم میگم یه بزرگی هم هست که می گن یه بار یه جا گفته اقتصاد مال خر است، پس شما اشتباه می کنی به کار و پول فکر می کنی! اونا مال خر است! :D

meysam_2012

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
443
  • پروفسور محمد حسین پاپلی یزدی در فصلنامه تحقیقات جغرافیایی شماره ۶۱ تابستان ۱۳۸۰ درخصوص تعریف جهان سوم به توصیف دکتر محمود حسابی استناد کردند : جهان سوم جایی است که هر کس بخواهد مملکتش را آباد کند خانه اش خراب می‌شود و هرکس بخواهد خانه اش آباد باشد باید در تخریب مملکتش بکوشد.
  • منبع فصلنامه تحقیقات جغرافیایی شماره ۶۱ تابستان ۱۳۸۰
خوب که چی؟! اون مگه گفته خودش شنیده؟! اون بنده خدام تو حموم شنیده دیگه :D
ضمنا فرضا که اینو حسابی گفته! مگه حسابی در جامعه شناسی یا اقتصاد یا ... متخصص بوده؟! نهایتن می تونه یه استاد فیزیک متوسط باشه (برای تحقیق شما برو اسم دکتر اردلان و اسم دکتر حسابی رو به انگلیسی سرج کن فرق استاد فیزیک با فیزیکدان رو متوجه میشی) حالا فرضا حسابی خدا بوده اینم گفته! این دلیل میشه برای قبول حرفش؟!
منم میگم یه بزرگی هم هست که می گن یه بار یه جا گفته اقتصاد مال خر است، پس شما اشتباه می کنی به کار و پول فکر می کنی! اونا مال خر است! :D

meysam_2012

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
443
آقا اشتباه کردم رفتم یه مدرکی گرفته آشنا داری مدرکم رو باطل کنن؟
آشنا دارم واست باطل کنه، چند تا از مدارک مهندسی و رادیولوژی و انرژی هسته ای دکتر حسابی رو هم دادیم واسش باطل کرده، طفلکی جا نداشت نگهشون داره گفت باطلشون کنیم

بالا