برگزیده های پرشین تولز

افزايش سرعت LAN

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
توي ساختموني که زندگي ميکنم اينترنت وايرلس LAN وجود داره و من براي استفاده از اون يک کارت شبکه وايرلس gigabyte گرفتم که تا 54Mbps رو ساپورت ميکنه.
موقعي که کانکت ميشم سرعت رو 11Mbps مينويسه ولي من حداکثر پهناي باندم 300Kbps يا حداکثر 400Kbps هست و بعضي وقتها هم اينترنت قطع ميشه و مينويسه سيگنال ها خيلي ضعيفند.
آيا راهي براي افزايش سرعت و تقويت سيگنال ها هست؟

als_1360

Registered User
لایک‌ها
2
اين سرعت مال توي خونه هستش؟؟؟

ataasgari

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
به نقل از fotocopy :
توي ساختموني که زندگي ميکنم اينترنت وايرلس LAN وجود داره و من براي استفاده از اون يک کارت شبکه وايرلس gigabyte گرفتم که تا 54Mbps رو ساپورت ميکنه.
موقعي که کانکت ميشم سرعت رو 11Mbps مينويسه ولي من حداکثر پهناي باندم 300Kbps يا حداکثر 400Kbps هست و بعضي وقتها هم اينترنت قطع ميشه و مينويسه سيگنال ها خيلي ضعيفند.
آيا راهي براي افزايش سرعت و تقويت سيگنال ها هست؟
امين جان ،
- سرعتي كه نشون ميده مربوط به كانكشن شبكه است نه اينترنت .
- براي اينكه سيگنال هاي ضعيف رو دريافت كني ميتوني از آنتن هاي اكسترنال مخصوص اين كارتها استفاده كني (نميدونم اين مدلي كه شما داري پشتيباني ميكنه يا نه)
- براي انتخاب بهترين محل براي قرار دادن آنتن بايد از محل اكسس پوينت خبر داشته باشي و در صورت امكان آنتن رو در نزديك ترين فاصله قرار بدي

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
عطا
من و یکی از دوستام می خوایم به صورت وایر لس به هم وصل بشیم پشته بامهامون به هم دید داره و فاصلش فکر کنم حدوده 200 متر بشه
ارزونترین تجهیزات چی می خواد البته در نظر بگیر که فقط دو تا سیستمه

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
والا فاصله 200 متر فکر کنم access point لازم دارید و از این آنتهای هیپربولیک. فکر کنم گرون دربیاد.
wireless lan جوابتون رو نمی ده.

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام داش امين
اونجايي؟ مباركه ايشالله!
آقا مام لن داريم محدودمون كردن 2 ساعت در روز ديگه اصلا نميرسيم بيايم پي تي :(
آخه اينم شد زندگي؟ بيكار ميشيم كه پس! :p

بالا