برگزیده های پرشین تولز

افزايش عمل های جراحی تغيير جنسيت در ايران

شما جنسیتتون رو به چی می خواهین تغییر بدین؟

• مرد

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    19

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
افزايش عمل های جراحی تغيير جنسيت در ايران
روزنامه نيويورك تايمز، روز دوشنبه دوم اوت در مقاله اى، به موضوع تغيير جنسيت در ايران پرداخته و نوشته است با كم شدن سركوب، تعداد بيشترى از ايرانى ها تغيير جنسيت مى دهند. اين مقاله که به قلم نازيلا فتحی نوشته شده، با توصيف فردی آغاز شده که تغيير جنسيت داده است. همه چيز امير به نظر مردانه مى آيد؛ سينه پهن، بازوان عضلانى، ريش تيره پرپشت و صداى كلفت. اما در واقع تا چهار سال پيش كه يك عمل جراحى در سن بيست و پنج سالگى جنسيت او را تغيير داد، امير يك زن بود. از آن زمان تا به حال بيست عمل جراحى مختلف بر روى امير انجام شده و چهار عمل ديگر در شرف است. او كه در زندگى زنانه اش دو بار ازدواج كرده و شوهر دومش كمك او در اين ماجرا و دوست نزديكش باقى مانده، امروز نامزد زنى دارد كه قرار است با او ازدواج كند. امير كه خواسته است اسم كاملش منتشر نشود مى گويد "من زندگيم را دوست دارم و خوشبخت هستم اما كسى نبايد چيزى از هويت گذشته من بداند. هيچكس به اندازه قاضى كه يك روحانى بود و اجازه عمل مرا صادر كرد به من كمك نكرده است." حكومت اسلامى، بعد از ده ها سال سركوب پذيرفته است كه بعضى افراد مى خواهند جنسيت خود را تغيير دهند و به آنها اجازه عمل جراحى و گرفتن شناسنامه جديد داده است. پيش از انقلاب اسلامى در سال ١٩٧٩ سياست خاصى در قبال تغيير جنسيت وجود نداشت. آن دسته از ايرانيان كه خواست شخصى، امكان مالى و ارتباط هاى لازم را داشتند مى توانستند از معالجات پزشكى و شناسنامه جديد بر خوردار شوند. اما حكومت مذهبى جديد خواستاران تغيير جنسيت و آنها كه به ظاهر جنس ديگر درآيند را همرديف همجنس گرايان مى داند كه در اسلام محكوم اند و در قانون كيفرى ايران مجازاتشان شلاق خوردن است. اين روزها اما روحانيان مسلمان ايران كه بر سيستم قضائى حاكمند از اطلاعات بيشترى درباره تغيير جنسيت برخوردارند. بعضى از آنان حتی تغيير جنسيت را به عنوان راه حل به كسانى كه در مورد جنسيت خود دچار مشكل هستند توصيه مى كنند. اين مسئله در كنفرانسى كه درباره تغيير جنسيت در ماه جون در تهران برگزار شد و بعضى مقامات ساير كشور هاى خليج فارس نيز در آن شركت داشتند مورد بررسى قرار گرفت. در حوزه علميه قم يك روحانى به نام محمد مهدى كريمى نيا در حال نوشتن رساله اى درباره تغيير جنسيت است. اين روحانى در يك مصاحبه گفته است "همه روحانيان و محققين حوزه مرا تشويق كردند كه بر روى اين موضوع كار كنم. آنها گفتند تحقيق من مى تواند ننگى را كه در جامعه به اين افراد نسبت داده شده تغيير دهد و حكم مذهب را در اين باب روشن كند." يكى از مدافعين اوليه حق تغييرجنسيت، مريم ملك آرا است كه در گذشته مردى به نام فريدون بوده است. مريم پيش از انقلاب، در دوران شاه، آرزو داشت زن بشود اما امكان مالى عمل جراحى براى او فراهم نبود. به علاوه او در اين مورد به دنبال رهنمود مذهبى نيز مى گشت. در سال ١٩٧٨ فريدون وضعيتش را در نامه اى كه به آيت الله خمينى كه هنوز در تبعيد بود نوشت. آيت الله خمينی در پاسخ نوشت كه مورد او با مورد يك هم جنس گرا تفاوت دارد و به همين خاطر از او حمايت كرد. اما پس از انقلاب مردهائى مثل فريدون يا آنها كه تغيير جنسيت داده بودند مورد آزار قرار گرفتند و حتی به زندان افتادند و شكنجه شدند. خانم ملك آرا مى گويد "اجازه نمى دادند من ديگر لباس زنانه بپوشم كه سالها بود پوشيده بودم و عادت داشتم. براى من حكم شكنجه را داشت. حتا مجبورم كردند هورمن بزنم تا شبيه مرد ها بشوم." بالاخره در سال ١٩٨٦، هشت سال بعد از انقلاب، فريدون موفق مى شود از دولت اجازه عمل جراحى بگيرد اما او كه توان مالى لازم را نداشت، براى اين كه دولت ايران هزينه اين عمل را كه در بانكوك انجام می شد بپردازد، تا سال ١٩٩٧ صبر كرد. چهار سال پيش خانم ملك آرا سازمانى براى كمك به كسانى كه مشكل هويت جنسى دارند تاسيس كرد. على رازينى، از مقام های قوه قضائيه و زهرا شجاعى، معاون رئيس جمهور در امور زنان، از بنيان گذاران ديگر اين سازمان هستند. بنياد امداد امام خمينى (يك انجمن خيريه اسلامى) نيز پذيرفته است كه وامى برابر با هزار و دويست دلار به عنوان كمك تامين هزينه هر عمل جراحى براى تغيير جنسيت بدهد. متقاضيان اجازه قانونى براى عمل تغيير جنسيت و صدور شناسنامه جديد، بايد گواهى پزشكى در تائيد پريشانى هويت جنسى خود ارائه دهند. البته صدور اين اجازه مى تواند سالها به طول انجامد. مخارج عمل هم بسيار گران است. در تهران يك عمل جراحى براى تبديل مرد به زن برابر چهار هزار دلار هزينه دارد. امير تا به حال دوازده هزار دلار براى تکميل مراحل پزشكى خرج كرده است. افراد متفاوتى دست به اين عمل مى زنند. دكتر بهرام ميرجلالى يكى از معدود جراحان تغيير جنسيت در تهران گفته است يكى از بيمارانش عضو **** پاسداران بوده و پنج سال در جنگ با عراق خدمت كرده. هزينه عمل او را يك روحانى كه او به عنوان دستيار برايش كار مى كرده پرداخته است. بعد از عمل، اين مرد که زن شده از همسرش طلاق گرفته و با همان روحانى ازدواج کرده است. دكتر ميرجلالى افزوده "چند سال بعد كه اين فرد به ديدن من آمد چادر به سر داشت. وقتى چادرش را برداشت هيچ نشانى از مرد ريشوئى كه من عمل كرده بودم در او نبود." اما بسيارى افراد كه قدرت عبور از موانع قانونى و تامين مالى اين كار را ندارند، ناچارند در زندگى روزمره تحقير را تحمل كنند. مرد ٢٧ ساله اى مى گويد در چهارده سالگى از خانه فرار كرده زيرا جرات نمى كرده به خانواده اش اعتراف كند كه ميل دارد زن باشد. او خود را سوسن معرفى مى كند در خانه لباس زنانه مى پوشد اما تنها شب ها مى تواند با اين لباس از خانه بيرون برود. او مى گويد اين احتياج دائم به پنهان كارى او را به بيمارى افسردگى شديد دچار كرده و بارها سعى كرده به زندكى خود خاتمه دهد. او مى گويد: "من تمام عمر رنج كشيده ام." در حالى كه دائم سعى دارد با گيسوان بلند و مجعدش موهاى دو طرف صورتش را بپوشاند اضافه مى كند "مردم با من چنان رفتار مى كنند انگار از كره مريخ مى آيم. زن ها مويم را مى كشند و در خيابان به من مى خنديد. بيشتر مردهائى كه من به آنها تمايل دارم مرا رد مى كنند." در جامعه اى كه مردان از موقعيت برترى نسبت به زنان برخوردارند، دردسرهای زن شدن براى مردان بسيار زيادتر است. "عسل" كه پدرش او را به خاطر عمل جراحى اى كه جنسيت او را به زن تغيير داده طرد كرده مى گويد "اگر دخترى مثل پسرها رفتار كند و لباس بپوشد او را به خاطر شخصيت قوى تحسين مى كنند، اما از ما بيزارند و تحقيرمان مى كنند." دكتر ميرجلالى می گويد در طى دوازده سالى كه از طريق اعمال جراحى، جنسيت افراد را تغيير مى داده، براى كمك به بيش از دويست بيمار خود مجبور بوده در جبهه هاى متفاوتى بجنگد. هرچند روحانيان مسلمان ايران امروز از درک بهتری در مورد نيازهاى افراد خواهان تغيير جنسيت برخوردارند اما ديگران هم چنان در اين مورد عقب هستند." او اضافه مى كند "ما حتی براى انتخاب بيمارستان براى انجام عمل دچار مشكل هستيم زيرا جامعه اين افراد را منحرف به حساب مى آورد و مسئولين بيمارستان ها برخورد منفى دارند و مى گويند ساير بيماران نمى خواهند بيماران من را ببينند." او ادامه می دهد: "پدر يكى از بيماران در مطب براى من چاقو كشيد و تهديد كرد كه اگر دست به پسرش بزنم مرا خواهد كشت." دكتر مير جلالى مى گويد: "آنچه ما براى كمك به اين افراد لازم داريم يك مبارزه فرهنگى جدى است." بی بی سی

zan_mard.jpg

hamidkazemi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چه جوري براش روشنت كنم كه همه اين اراجيف چرت است و ديگر هيچ (كبك صفتان)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از hamidkazemi :
میگم ازقرار از جنسیتت راضی هستی!!!!!!!!!!حالا از جنسیتت راضی هستی یا از بدجنسیت!!!!!!!!!!!!!!!!!کدوم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از hamidkazemi :
از قرار شما از جنسیت خودت خوشت میاد!!!!!!!!!حالا راستشو بگو از جنسیتت خوشت میاد یا از بدجنسیت؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamidkazemi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mehrdad1355 :
از قرار شما از جنسیت خودت خوشت میاد!!!!!!!!!حالا راستشو بگو از جنسیتت خوشت میاد یا از بدجنسیت؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
به نقل از hamidkazemi :
ببينم شما در مورد اين مطلب پست زدي؟
آخه من هر جور ميخونم جور در نمياد!!

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
من تغيير جنسيت رو دوست ندارم اما دوست داشتم كه دختر به دنيا ميومدم!!!!!!!!!!!!!!
راحت ميشتم توي خونه يه خواستگار خوب هم كه پيدا شد ازدواج بعدش هم دوباره توي خونه بخورو بخواب مرد بودن دردسره همش هي بدو كار كن پول دربيار!!!!!!!!!!!

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
به نقل از faridbahal :
من تغيير جنسيت رو دوست ندارم اما دوست داشتم كه دختر به دنيا ميومدم!!!!!!!!!!!!!!
راحت ميشتم توي خونه يه خواستگار خوب هم كه پيدا شد ازدواج بعدش هم دوباره توي خونه بخورو بخواب مرد بودن دردسره همش هي بدو كار كن پول دربيار!!!!!!!!!!!

فكر مى كنى! اگه دختر بودى هم مى گفتى كاش پسر بودم!!
كم پيدا مى شن كسايى كه از اونچه كه هستم راضى باشن!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30

حالا هم چندان مرد نیستی!!!!تازه فکر زایدن رو نکردی!!!

به نقل از Queen_of_hearts :
ااندر مسائل زن بودن

براساس‌ تحقيقاتي‌ كه‌ درباره‌ قتل‌هاي‌ خانوادگي‌ انجام‌ شد زنان‌ شوهركش‌ نقشه‌ قتل‌ را با تصميم‌ قبلي‌ اجرا كرده‌اند

گروه‌ حوادث‌ ، فرناز قلعه‌ دار : چند ماهي‌ بود كه‌ اين‌ فكر مثل‌ خوره‌ به‌ جانش‌ افتاده‌ بود. 35 سال‌ زمان‌ كمي‌ نبود، يك‌ عمر حساب‌ مي‌شودأ 35 سالي‌ كه‌ هر روز و ساعتش‌ با دلهره‌، دعوا، تحقير و كتك‌ سپري‌ شده‌ بود. خيلي‌ كم‌ پيش‌ مي‌آيد كه‌ آدم‌ از روز اول‌ عروسي‌اش‌ طعم‌ سوزان‌ يك‌ سيلي‌ محكم‌ را روي‌ گونه‌اش‌ حس‌ كند، اما براي‌» طلعت‌« كه‌ 20 سال‌ در ناز و نعمت‌ در خانه‌ پدرش‌ زندگي‌ كرده‌ بود، اين‌ تجربه‌ تلخي‌ به‌حساب‌ مي‌آمد. وقتي‌ با هزاران‌ اميد و آرزو به‌ خانه‌ شوهر رفت‌ فكرش‌ را هم‌ نمي‌كرد كه‌ چنين‌ سرنوشتي‌ در انتظارش‌ باشد. خيلي‌ زود فهميد كه‌ عباس‌ مرد روياها و آينده‌ساز او نخواهد بود، اما وقتي‌ موضوع‌ را با خانواده‌اش‌ در ميان‌ گذاشت‌ همه‌ او را به‌ سوختن‌ و ساختن‌ و آوردن‌ چند بچه‌ قد و نيم‌ قد سفارش‌ كردند، شايد اخلاق‌ شوهرش‌ بهتر شود، آخر در خانواده‌ و فرهنگ‌ آنها طلاق‌ معنا نداشت‌ و حالا پس‌ از 35 سال‌ كه‌ ديگر خانواده‌اش‌ دستشان‌ از دنيا كوتاه‌ شده‌ و كسي‌ مانع‌ طلاق‌ او نبود، حضور چند دختر ، پسر، عروس‌ و داماد سدي‌ دست‌وپاگيرتر به‌ حساب‌ مي‌آمد. او كه‌ حالا خود مادربزرگ‌ شده‌ و بايد الگوي‌ رفتاري‌ مناسبي‌ براي‌ بچه‌هايش‌ باشد، چطور مي‌تواند طلاق‌ بگيرد؟ گذشته‌ از آن‌ مگر نصيحت‌هاي‌ بچه‌ها مي‌گذا
رد كه‌ او طلاق‌ بگيرد. آنها مي‌گويند: »اگر از پدر جدا شوي‌ دور ما را هم‌ خط‌ بكش‌.« ولي‌ مگر آنها نمي‌دانند كه‌ زن‌ بيچاره‌ چه‌ زجري‌ مي‌كشد، حتي‌ بعد از اين‌ همه‌ سال‌ هنوز بعضي‌ شب‌ها از شدت‌ درد كتك‌هايي‌ كه‌ از دست‌ شوهرش‌ خورده‌، نمي‌تواند تا صبح‌ بخوابد و بدتر از درد جسمي‌، درد روحي‌ است‌أ دردي‌ كه‌ از زخم‌ زبان‌ها و تحقيرهاي‌ عباس‌ بر جانش‌ مي‌نشيند، اما طلعت‌ پس‌ از 35 سال‌ آزار و تحقير و كتك‌ ديگر تصميم‌ خود را گرفته‌ است‌أ تصميمي‌ هولناك‌ كه‌ علاوه‌ بر شوهر خودش‌ را هم‌ گرفتار سرنوشتي‌ سياه‌ مي‌كند. با خود مي‌گويد: »امشب‌ بهترين‌ فرصت‌ است‌، نقشه‌ام‌ را عملي‌ مي‌كنم‌ و بعد هم‌ از اين‌ شهر مي‌روم‌ جايي‌ كه‌ دست‌ هيچ‌ كس‌ به‌ من‌ نرسد!«
ساعت‌ يازده‌ونيم‌ شب‌ طلعت‌ به‌ پسرش‌ تلفن‌ كرد و گفت‌:»حال‌ پدرت‌ بد شده‌، بياييد او را به‌ بيمارستان‌ ببريد.« وقتي‌ بچه‌ها به‌ خانه‌ رسيدند، عباس‌ نيمه‌جان‌ بود، سراسيمه‌ او را به‌ بيمارستان‌ رساندند، اما ساعتي‌ بعد تمام‌ كرد. همان‌ شب‌ طلعت‌ هم‌ ناپديد شد، بچه‌ها مي‌دانستند كه‌ مادر بالاخره‌ كار خودش‌ را كرد و انتقام‌ 35 سال‌ عذاب‌ و بدبختي‌ خود را از پدر گرفت‌. وقتي‌ پزشكي‌ قانوني‌ علت‌ مرگ‌ را اصابت‌ جسم‌ سخت‌ به‌ سر مقتول‌ عنوان‌ كرد و پليس‌ در جريان‌ ماجرا قرار گرفت‌، بازجويي‌ از فرزندان‌ وي‌ شروع‌ شد و زماني‌ كه‌ طلعت‌ متوجه‌ شد فرزندانش‌ در مظان‌ اتهام‌ هستند مجبور شد به‌ پليس‌ مراجعه‌ كند و حقيقت‌ را به‌ آنها بگويد: »من‌ شوهرم‌ را كشته‌ام‌.«
طبق‌ يك‌ پژوهش‌ ميداني‌ كه‌ از زنان‌ بند قتل‌ زندان‌ اوين‌ به‌عمل‌ آمده‌ است‌ 80درصد قتل‌هاي‌ انجام‌ گرفته‌ توسط‌ زنان‌ بخاطر ترس‌ از شوهر، تحقير شدن‌ مكرر و آزار جسمي‌ بوده‌ است‌. اينگونه‌ زنان‌ در اثر گذشت‌ زمان‌ و فشارهاي‌ پي‌درپي‌ كه‌ معمولا هر روز بيشتر مي‌شود به‌ناچار در فكر گريز و نجات‌ خود از مهلكه‌ مي‌افتند. از آنجا كه‌ در كشور ما حق‌طلاق‌ با مرد است‌ و انجام‌ مراحل‌ آن‌گاه‌ سال‌ها طول‌ مي‌كشد باعث‌ مي‌شود تا برخي‌ از زنان‌ به‌ شيوه‌هاي‌ ديگري‌ متوسل‌ شوند. به‌ گفته‌ كارشناسان‌ مطرح‌ كردن‌ موضوع‌ طلاق‌ از سوي‌ زن‌ در بيشتر مواقع‌ باعث‌ بدتر كردن‌ اوضاع‌ و روابط‌ بين‌ زن‌ و مرد مي‌شود و شوهر با كينه‌ جويي‌ به‌ آزار بيشتر همسر مي‌پردازد.
بيشتر زناني‌ كه‌ به‌جرم‌ شوهركشي‌ در زندان‌ بسر مي‌برند، با كمك‌ مردي‌ بيگانه‌ دست‌ به‌ قتل‌ همسر زده‌اند. اين‌ زنان‌ كه‌ با آزار و شكنجه‌ شوهر روبرو بوده‌اند، براي‌ انتقام‌جويي‌ و يا رسيدن‌ به‌ آرزوهاي‌ سركوب‌ شده‌ خود با مردي‌ بيگانه‌ رابطه‌ برقرار كرده‌اند و با احساس‌ مانع‌ بزرگي‌ چون‌ »شوهر« تصميم‌ به‌ قتل‌ او گرفته‌اند، بي‌ آنكه‌ فكر كنند چه‌ سرنوشت‌ و آينده‌ شومي‌ در انتظارشان‌ خواهد بود.
چنين‌ نمونه‌هايي‌ را بخصوص‌ در سال‌هاي‌ اخير بسيار مشاهده‌ كرده‌ايم‌، اغلب‌ اين‌ زنان‌ جوان‌ كه‌ از دست‌ شوهران‌ بي‌بندوبار، بيكاره‌هاي‌ معتاد و يا خشونت‌طلب‌ خود به‌ستوه‌ آمده‌ بودند، با همدستي‌ مردي‌ ديگر مرتكب‌ قتل‌ شده‌اند. جالب‌تر اينكه‌ برخي‌ از آنها چنان‌ ماهرانه‌ اين‌ جنايت‌ را انجام‌ داده‌اند كه‌ پليس‌ و دستگاه‌ قضايي‌ ماه‌ها و حتي‌ سال‌ها نتوانسته‌اند جرم‌شان‌ را اثبات‌ كنند. مريم‌، زن‌ جواني‌ بود كه‌ حدود پنج‌ سال‌ پيش‌ در شب‌ عروسي‌ خود شوهرش‌ را كه‌ پسر عمويش‌ هم‌ بود، به‌ قتل‌ رساند و پس‌ از تكه‌تكه‌ كردن‌ جسد و پخش‌ كردن‌ آن‌ در سطح‌ شهر به‌ زندگي‌ معمولي‌اش‌ ادامه‌ مي‌داد تا اينكه‌ با پيدا شدن‌ بقاياي‌ جسد و ظنين‌ شدن‌ ماموران‌ به‌ مريم‌، او را دستگير كردند. اكنون‌ با گذشت‌ نزديك‌ به‌ پنج‌ سال‌ از اين‌ حادثه‌ با آنكه‌ پليس‌ و دستگاه‌ قضايي‌ هم‌ عقيده‌اند كه‌ قتل‌ را مريم‌ مرتكب‌ شده‌ است‌، اما هنوز نتوانسته‌اند وي‌ را وادار به‌ اعتراف‌ كنند. مريم‌ كه‌ بنابر فرضيه‌هاي‌ پليسي‌ با همدستي‌ شوهر اولش‌ اقدام‌ به‌ قتل‌ كرده‌ است‌ همچنان‌ لب‌ فرو بسته‌ و در زندان‌ دوران‌ حبس‌ را سپري‌ مي‌كند.
با آنكه‌ موضوع‌ »زن‌كشي‌« هم‌ در جامعه‌ ما نمونه‌هاي‌ فراواني‌ دارد، اما »شوهركشي‌« همراه‌ با پيچيدگي‌هايي‌ است‌. مروري‌ به‌ پرونده‌هاي‌ قتل‌هاي‌ خانوادگي‌ نشان‌ مي‌دهد بيشتر مردها به‌علت‌ خشم‌ ناگهاني‌ و بدون‌ تصميم‌ قبلي‌ مرتكب‌ قتل‌ همسر شده‌اند، اما اكثر زنان‌ قاتل‌، با تصميم‌ قبلي‌ و طرح‌ نقشه‌يي‌، اقدام‌ به‌ كشتن‌ شوهر كرده‌اند كه‌ ناشي‌ از خشم‌ و كينه‌جويي‌ بوده‌ است‌. برخلاف‌ مردان‌ كه‌ معمولا در يك‌ جنون‌ آني‌ و تصميم‌ ناگهاني‌ با اولين‌ شيئي‌ كه‌ به‌ دستشان‌ مي‌رسد همسرشان‌ را به‌ قتل‌ رسانده‌اند.
جالب‌تر اينكه‌ در يك‌ نظرسنجي‌ از مردان‌ همسركش‌ و زنان‌ شوهركش‌ 80درصد مردان‌ از كشتن‌ زنانشان‌ ابراز پشيماني‌ كرده‌اند، اما 95درصد زنان‌ نه‌تنها پشيمان‌ نبودند، بلكه‌ ابراز كرده‌اند اگر زمان‌ تكرار مي‌شد باز هم‌ اقدام‌ به‌ قتل‌ همسرشان‌ مي‌كردند.

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15

دختر ها قدر دختر بودنشون رو نميدونن توي همه ي مسائل به جز مخ به پسرا سرن! حتي تو سكس!!!!
حالا هم چندان مرد نیستی!!!!تازه فکر زایدن رو نکردی!!!
اين كه فايده نداره خوب بود كه اون چيزه زائد رو هم نداشتم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مطلبت طولاني حال خوندنش نيست تو هم خوب دست به جيبي ها

mori

Registered User
لایک‌ها
14
من يه نكته بگم
تغيير جنسيت تو ايران چيز جديدي نيست
من يادمه 10 سال پيش هم اين كار تو بيمارستان حضرت زهرا(يا فاطمه!!!!) انجام ميشده
خودم هم يه نمونه كه عمل كرده بود ديده بودم
اسم دكترش رو هم نميتونم بگم!
اما در مورد خوش اومدن به نظر من ربطي نداره
مثلا يه shemale بايد چي كار كنه؟
خوب بايد اين عمل رو انجام بده ديگه!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از mori_nokia_6230 :
من يه نكته بگم
تغيير جنسيت تو ايران چيز جديدي نيست
من يادمه 10 سال پيش هم اين كار تو بيمارستان حضرت زهرا(يا فاطمه!!!!) انجام ميشده
خودم هم يه نمونه كه عمل كرده بود ديده بودم
اسم دكترش رو هم نميتونم بگم!
اما در مورد خوش اومدن به نظر من ربطي نداره
مثلا يه shemale بايد چي كار كنه؟
خوب بايد اين عمل رو انجام بده ديگه!
اااااااااااااا یعنی 10 سال پیش تغیر جنسیت دادی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mori

Registered User
لایک‌ها
14
اي مهرداد نامرد
بابا يادت نيست عمل كرده بودي
نخواستم اسمتو ببرم
هر چي من رعايت حالت رو ميكنم تو بدتر كن مريم خانم!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
اي مهرداد نامرد
بابا يادت نيست عمل كرده بودي
نخواستم اسمتو ببرم
هر چي من رعايت حالت رو ميكنم تو بدتر كن مريم خانم!
آخه کم عقل اونی که تو می گی اولا موقع تولد کردن دوما بهش میگن ختنه و چون شما از بیخ فاقد اون هستید از این چیزا سر در نمی یارید :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mori

Registered User
لایک‌ها
14
به نقل از mehrdad1355 :
آخه کم عقل اونی که تو می گی اولا موقع تولد کردن دوما بهش میگن ختنه و چون شما از بیخ فاقد اون هستید از این چیزا سر در نمی یارید :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
پس ديگه واجب شد يه تاپيك در مورد "فراموشي پس از عمل تغيير جنسيت بانوان" باز كنم برات مريم جون! :D
بابا شب قبل عملت كه ترتيبتو برا آخرين بار دادم يادت نيست ختنه كرده بودم؟ :D
اگه نبود كه نميخورديش كه :D :D :D :D :D
حالا خيلي ناراحت نباش
ما بچه هاي پي تي همه دركت ميكنيم

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
میگم موری جان !!!!!!!!!!مثل اینکه اسم تو از مریم میادها!!!!شاید هم مسلمون نیستی و اسمت از ماری میاد!!!!تازه اونموقع که منو ختنه کردن تو هفت هشت سال بعد به دنیا اومدی!!!!!!!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
میگم موری جان !!!!!!!!!!مثل اینکه اسم تو از مریم میادها!!!!شاید هم مسلمون نیستی و اسمت از ماری میاد!!!!تازه اونموقع که منو ختنه کردن تو هفت هشت سال بعد به دنیا اومدی!!!!!!!درضمن من تخصص خاصی در آدم ضایع کردن دارم !!!!!!!!!خانم هارو که!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!از حد خودت خیلی داری زیادتر زبونت رو دراز میکنی ها!!!!!!!!!!!1زبونت برخلاف اونی که نداری جدیدا خیلی دراز شده!!!!!!!!داره لازم میشه که درازت کنم!

mori

Registered User
لایک‌ها
14
آره مريم جون (البته مريم سابق) بكشيش دراز ميشه
اما من نميدم دستت چون خيلي بيشتر از اينها ميارزه
در ضمن شاكي ميشي برا چي دو تا پست ميزني يكيشو اديت ميكردي:D
بهترم هست همينجا تمومش كني
خوش ندارم الكي با كسي قاطي كنم!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
آره مريم جون (البته مريم سابق) بكشيش دراز ميشه
اما من نميدم دستت چون خيلي بيشتر از اينها ميارزه
در ضمن شاكي ميشي برا چي دو تا پست ميزني يكيشو اديت ميكردي:D
بهترم هست همينجا تمومش كني
خوش ندارم الكي با كسي قاطي كنم!
دوتا نزدم باگ این وی بی هست!!!!!!دوما خودتو دراز می کنم و اگرنه که تو از بیخ فاقد اونی و بقیه کاملا اغفالت کردن!!!!!!!!!!!

بالا