برگزیده های پرشین تولز

افزایش بازدید سایت شما و بهبود رنک الکسا با قیمت مناسب

Farid_sdt

Registered User
تاریخ عضویت
3 آگوست 2016
نوشته‌ها
114
لایک‌ها
23
بسمه تعالی

برای گسترش کار به صورت حرفه ای تر در حوزه وبسایت ، اینجانب تصمیم به انجام کار جدیدی گرفتم و تصمیم این بوده که علاوه بر کار حال حاظر بنده که مدیریت محتواست ، برای سرعت بیشتر پیشرفت مشتریان ، افزایش بازدید به صورت منظم و روزانه نیز دهم و به همین دلیل ، استارت جدید زده شد و پروژه جدید نیز به اتمام رسید ( 2 روز پیش ). قصد عمومی کردن و فروش عمومی در ابتدا امر نبوده ، ولی در حال حاظر ، تصمیم گرفتم تا کاری کنم که همه دوستان بتونند از این امکان استفاده کنند و منحصرا مختص مشتریان بنده نباشه.


طی این فرآیند ، برای اینکه مثل بسیاری از افراد دیگر ، رنک الکسای شما به صورت موقت بهبود پیدا کند و بعد از اون ، رنکتون از بین بره ، طی تحقیقات بنده حقیر ، تصمیم بر آن شد تا بازدید ها به صورت روزانه برای شما ارسال شود تا بتونید شاهد بهبود رنک سایتتون به مرور باشید و ارزش سایت خودتون رو بالا ببرید.


به شخصه ، هیچوقت پیشنهاد نمی کنم بازدید هارو به صورت تعدادی خرید کنید ، چراکه باعث میشه شخص فروشنده ، تعداد زیادی فیک بزنه. بنده نیز به صورت تعداد کار نخواهم کرد و روزانه/هفتگی/ماهانه با تمامی دوستان کار خواهم کرد.


نمونه افزایش بازدید در 2 روز گذشته از یکی از سایت ها قرار داده شده است تا دوستان قادر باشند کیفیت کار رو مشاهده کنند. رنک این سایت نیز در 2 روز اخیر ، حدود 2200 بهبود داشته. دوستانی که با بنده آشنایی دارند هم مطلع هستند که هیچ گاه ، هیچ کاری به ضرر مشتری انجام نخواهم داد و تمامی کار ها و مشاوره ها ( که همیشه رایگان هستند ) بر اساس تحقیقات بوده است. ضمانت بازگشت وجه نیز به شما داده می شود در صورت نارضایتی به صورت زیر :
تا 2 روز پس از سفارش : تمام مبلغ

یک هفته پس از سفارش : 50% مبلغ

10 روز پس از سفارش : 25% مبلغ


تعرفه کار نیز به این صورت خواهد بود :

روزانه : 10 هزار تومان

هفتگی : 50 هزار تومان

ماهیانه : 100 هزار تومان


----------


نمونه عکس از افزایش بازدید قرار داده شد.


در صورتی که هزینه ها برای شما مقدور نیست ، از طریق تلگرام در تماس باشید و حدود هزینه مد نظر خود را ارسال کنید تا برایتان بهترین پیشنهاد ممکنه ارسال شود تا انشالله قادر باشم رضایت شما را نیز جلب کنم.


دوستان عزیز ، این رو هم عرض کنم که بنده به تنهایی کار می کنم و تمام موارد پشتیبانی نیز با خود بنده خواهد بود و اکثریت تایم روز همانطور که تا الآن مشاهده کرده اند بعضی از دوستان زیر 1 ساعت خواهد بود ، نیازی به پرسش دوباره در این مورد نیست.


نکات نیاز به ذکر :


1- در صورتی که وبسایت خود را طبق قوانینی که پیش از خرید خدمتتان اعلام می شود ( سایت ها متفاوت اند ) ، آپدیت نکنید ، شاهد بهبود رنک نخواهید بود.


2- در صورت قطعی هاست شما ، رنک شما افت خواهد کرد.


3- پیشنهاد می شود از هاست پربازدید استفاده کنید تا به مشکل نخورید.


راه های ارتباطی :

تلگرام : t.me/farid_sdt

تماس و پیامک : 09307924292


rank.png
 
Last edited:

meisam317

Registered User
تاریخ عضویت
26 آگوست 2005
نوشته‌ها
1,214
لایک‌ها
77
سن
38
محل سکونت
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴

Farid_sdt

Registered User
تاریخ عضویت
3 آگوست 2016
نوشته‌ها
114
لایک‌ها
23
به پیشنهاد یکی از دوستان ، به هر سایت ، 3 ساعت تست رایگان ارائه خواهد شد. در تماس باشید
+
تا امشب پلان هایی با قیمت پایین تر برای دوستان معرفی خواهد شد
 

Farid_sdt

Registered User
تاریخ عضویت
3 آگوست 2016
نوشته‌ها
114
لایک‌ها
23
درود دوباره. طبق قولی که به دوستان داده شد ، تعداد 3 سفارش با تخفیف 50 درصدی برای ماه اول پذیرفته می شود. بدین ترتیب ، 3 نفر اولی که برای خرید اقدام کنند ، برای ماه اول ، فقط کافیست هزینه ی 50 هزار تومان بپردازند
 
بالا