آژانس هواپیماییexchanging

افزایش بازدید واقعی در ازای کارت شارژ

شروع موضوع توسط senatoor ‏28 می 2010 در انجمن خرید و فروش نرم افزار ، سرویس و محصولات اینترنتی

1. senatoor

senatoor Registered User

خوب دوستان عزیز هر کسی خواست در خدمتیم

به ازای هر 100 بازدید یک کارت شارژ 2000 هزار تومانی دریافت می شه

فقط سایت ها و فروشگاه های فیلم پذیرفته میشه چون جایی که تبلیغ می کنم در این زمینه ها خوب جواب می ده

بازدید کاملا واقعی و هر 100 بازدید در کمتر از 1 ساعت ارسال میشه

نکته مهم : فقط در روز برای 1 فروشگاه 100 تا می فرستم . اما برای سایت ها تا روزی 300 بازدید هم می فرستم

بقیه وقتم مال سایت و کلوب خودمه پس در خواست بازدید بیشتر در روز نکنید

بازدید هارو از سایت کلوب می فرستم به وسیله داغ کردن لینک ها عنوان و لینک رو شما می دید بعد بهتون صفحه ای که داره داغ می شه رو نشون می دم تا مطمن باشید با همون عنوان داغ شده

در ضمن یک امارگیر وبگذر هم نصب می کنید تا بازدید رو مشخص کنه از کجا میاد

نکته : در این سایت 500 تومان خرج کردم +3 ماه وقت 24 ساعته گذاشتم + ماهی 400 هزار کروب دارم می دم برای کلوب هایی که هنوز باهام تبادل نمی کنند . حتی سایت های خودم خیلی کمتر به روز شدن تا اینجا جا بیافتم و به اینجا رسیدم که می تونم در روز تا 2000 هزار بازدید واقعی به هر جا که می خوام بدم دوستانی که اشنایی دارن می دونن به چه صورته

2. Arya Man

Arya Man Registered User

سلام
    ایا متنی هم باید بهتون بدیم در رابطه با محصول شاپ؟
    من برای تست یه 100 تایی میخوام کارت شارژ و ادرس شاپ رو فردا شب پی ام میکنم...

3. senatoor

senatoor Registered User

بله اصلا باید متنی باشه خوب شد گفتید یادم رفته بود بگم

--------------------

قبل اینککه بدید هماهنگ کنید نوبت پر نشده باشه

چون زیاد اینکارو نمیشه بکنم و سفارش زیادی نمی گیرم اما خوب دیگه بازدید 100 در 100 واقعی میاد فقط دوستان یادتون نره یه چیزی مثل وبگذر نصب کنید که نشون بده بازدید از کلوب اومده