برگزیده های پرشین تولز

افزایش سرعت ای دی اس ال مخابرات !!!

Princess NazaniN

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
2,442
سلام
من یکی از دوستام از مخابرات ای دی اس ال گرفته 256 نامحدود بعد الان بنده خدا سرعت دانلودش 30 40 ئه تازه اونم با آی دی ام..راهی نیس یکم زیاد تر شه بشه 70 80؟

ARMIN-F4

Registered User
لایک‌ها
225
سلام
من یکی از دوستام از مخابرات ای دی اس ال گرفته 256 نامحدود بعد الان بنده خدا سرعت دانلودش 30 40 ئه تازه اونم با آی دی ام..راهی نیس یکم زیاد تر شه بشه 70 80؟
خودت گرفتیااااا! نگو دوستت گرفته! دی:
256 مخابرات باید دقیقا سرعتش 34 باشه! اگ 512 بگیری میشه 70 و 1 مگ بگیری 130
bbbb24.gif

درضمن! متاسفانه نمیتونی خودت پهنای باندت رو افزایش بدی

Paraziiit

Registered User
لایک‌ها
115
یه راه هستش یه موقع هایی جواب میده اونم اینه که idm رو حذفش کن با دانلودر فایرفاکس دانلود کن یه موقع هایی برا خودم خوب جواب میده ولی یه موقع هایی هم نه کلا یه چی بگم برو عوضش کن به دردسرش نمی ارزه خیلی اعصابت رو خورد می کنه

Princess NazaniN

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
2,442
خودت گرفتیااااا! نگو دوستت گرفته! دی:256 مخابرات باید دقیقا سرعتش 34 باشه! اگ 512 بگیری میشه 70 و 1 مگ بگیری 130
bbbb24.gif
درضمن! متاسفانه نمیتونی خودت پهنای باندت رو افزایش بدی
نه بابا چي چيو خودم گرفتم:دي خودم شاتل دارم 256 روزانش 200 شبانش 60 70 ئه بعدم مگه کار خاک بر سريه که خجالت بکشم نگم خودمه؟:دي..ممنون از اطلاعاتتون..جوجوتونم خيلي نازه

Princess NazaniN

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
2,442
یه راه هستش یه موقع هایی جواب میده اونم اینه که idm رو حذفش کن با دانلودر فایرفاکس دانلود کن یه موقع هایی برا خودم خوب جواب میده ولی یه موقع هایی هم نه کلا یه چی بگم برو عوضش کن به دردسرش نمی ارزه خیلی اعصابت رو خورد می کنه
ممنون از راهنماييتون..به خدا من هي بهش ميگم حداقل محدوديت دار سه ماهه بگير شنيدم سرعتش تا 600 ميرسه گوش نميده

Mr. X

Registered User
لایک‌ها
5

هیچوقت سرعت دانلود با فایرفاکس یا در حقیقت تک کانکشنه بیشتر از دانلود منیجر نخواهد شد.

AR4SH66

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
201
سلام
دوست عزیز من سرویس 256 دارم، دانلود رو 30 و کمتر هست. برای افزایش سرعت باید سرویس رو به 512 ارتقا دهید اونم با کلی نامه کاغذ بازی .

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
این شرکتهای خصوصی مردمو بیچاره کردن.
مخابرات خوبه نامحدوده.
من که قطعی ندارم به هیچ وجه .
سرعتشم خوبه.256 دارم.معمولا از 40 کمتر نمیشه.بین 40-50 .
عید هم به قول یکی از بچه ها شیر فلکه رو باز کردن.
دانلود ریت من الان 170-180 کیلوبایته.

Princess NazaniN

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
2,442
ممنون از همگی بابت کمکتون.پس ظاهرا راهی نیس

™ASUS

Registered User
لایک‌ها
175
مخابرات خیلی بهتره از شاتل و غیره.

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208

AR4SH66

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
201

kurt790

Registered User
لایک‌ها
95
دوستان دقت داشته باشید :
سرعت اینترنت adsl از هر شرکتی باشه به یه سرس از پارامترها هم بستگی داره ... اولیش : پیش شماره تلفن شما و منطقه مخابراتی شما دو : دقت داشته باشید خیلی از خطوط تلفن نویز دارند که با یک نویز گیر مشکل حل میشه سوم : شرکتی که از آن سرویس می گیرید الان تو ایران شاتل بهترین و بهترین کیفیت را داره ولی خب سرویسهای نامحدودش دارای قیمت بالاتری نسبت به مخابرات می باشد ... که این از معایبش به حساب می آید .

reb00t

Registered User
لایک‌ها
42
دوستان دقت داشته باشید :
سرعت اینترنت adsl از هر شرکتی باشه به یه سرس از پارامترها هم بستگی داره ... اولیش : پیش شماره تلفن شما و منطقه مخابراتی شما دو : دقت داشته باشید خیلی از خطوط تلفن نویز دارند که با یک نویز گیر مشکل حل میشه سوم : شرکتی که از آن سرویس می گیرید الان تو ایران شاتل بهترین و بهترین کیفیت را داره ولی خب سرویسهای نامحدودش دارای قیمت بالاتری نسبت به مخابرات می باشد ... که این از معایبش به حساب می آید .

شاتل بهترین و بهترین شاتل بهترین و بهترین شاتل بهترین و بهترین شاتل بهترین و بهترین شاتل بهترین و بهترین شاتل بهترین و بهترین شاتل بهترین و بهترین دزد پهنای باند ؟ چی میگی

shamabady

Registered User
لایک‌ها
13
نمیدونم کابرای اینترنت تو ایران کی میخوان فرق بین بیت و بایت رو یاد بگیرن
اکثر دوستان فکر میکنن مثلا اگه سرویس 128 گرفتن باید سرعت دانلود منیجرشون 128 باشه یا 256 و....
یکم در این مورد توضیح بدم برای دوستانی که اطلاعاتشون کمه
سرعتی که اینترنت رو شرکت ها اعلام میکنن و میفروشن بر حسب بیت هستش و سرعتی که دانلود منیجر ها نشون میدن برحسب بایت هستش
معنی این حرف اینه که اگه شما به طور مثال اینترنت 256 گرفتید این 256 بر حسب بیت هستش که اگه بر 8 تقسیم کنید میشه 32 باید یعنی این که سرعت دانلود شما در بهترین حالت باید 32 باشه با سرویس 256
حالا چرا سرعت دانلود بعضی سرویس ها یا شرکت ها بیشتر از این مقداره و گاهن تا 250 کیلو بایتم میرسه؟
توی اکثر سرویس های حجمی میزان حجم مصرفی برای شرکت مهمه نه مدت زمان اتصال برای همین این شرکت ها میان سقف سرعت دانلود رو باز میزارن (چون براشون فرقی نمیکنه این حجم رو تو یه ساعت مصرف کنی یا تو 1 ماه) برای همین هم سرعت دانلود گاهی به بالای 200 هم میرسه
میزان سقف دانلود رو هم از گزینه داون استریم مودم میشه فهمید
ولی تو سرویس های نامحدود برای شرکت مدت زمان اتصال مطرح و برای همین هم میزان پهنای باندی که در اختیار مشترک میزاره همون مقداریه که بهش فروخته ( مثلا برای 256 سرعت داون 32 ) و تازه نامحدود ها 1 به 10 هستن یعنی در بهترین شرایط سرعتتون میشه 32 :D
امیدوارم که مفید بوده باشه

sah.2012

Registered User
لایک‌ها
113
کلا نا محدود اشتراک یا 1 به 8 هست یا 1 به 10 ( که البتهقانونی هست و قانونش اینه تو ایران)
ولی گیگ محدود یه جورایی سرعتش غر قانونی زیاد میکنند تا مشترک زود حجمش تموم بشه بیاد حجم بخره
و نمیشه هم کاریش کرد

بالا