برگزیده های پرشین تولز

افزایش سرعت ای دی اس ال مخابرات !!!

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
شاتل بهترین و بهترین شاتل بهترین و بهترین شاتل بهترین و بهترین شاتل بهترین و بهترین شاتل بهترین و بهترین شاتل بهترین و بهترین شاتل بهترین و بهترین دزد پهنای باند ؟ چی میگی

دو ساعت داشتم هر و هر می خندیدم . با اجازت جملتو اینجا نوشتم بچه ها حال کنن :D
http://forum.persiantools.com/t73706-page180.html#post4769711

• Like
Reactions: 7O7

saman76

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان روی هم رفته از مخابرات بگیرم یا نه؟چاره دیگه ای هم ندارم وایمکس دارم که ترافیکش سه گیگه و خیلی دانلود دارم مخصوصا با تورنت من تومنطقه پبام نورم(سردار جنگل)وهیچ شرکتی اینجا سرویس نمیده چیکار کنم؟

AR4SH66

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
201
دوستان روی هم رفته از مخابرات بگیرم یا نه؟چاره دیگه ای هم ندارم وایمکس دارم که ترافیکش سه گیگه و خیلی دانلود دارم مخصوصا با تورنت من تومنطقه پبام نورم(سردار جنگل)وهیچ شرکتی اینجا سرویس نمیده چیکار کنم؟
منتطقه شما شهراد میده خوبم سرویس میده
اگه بتونی سرویس 512 به بالای مخابرات رو بگیری هم خوبه

sah.2012

Registered User
لایک‌ها
113
نه بابا چي چيو خودم گرفتم:دي خودم شاتل دارم 256 روزانش 200 شبانش 60 70 ئه بعدم مگه کار خاک بر سريه که خجالت بکشم نگم خودمه؟:دي..ممنون از اطلاعاتتون..جوجوتونم خيلي نازه

اون جحم محدود هست سرعت رو بیشتر از اونی که باید باشه میکنند تا زودی حجمت تموم بشه دوباره بخری
تو نا محدود همون سرعت واقعی رو میزارن

saman76

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خیلی ممنون مودم ندارم به نطرت تیپی لینک بهتره یا دی لینک اگر مودم وایرلس ارزون میشناسی بهم بگو خیلی ممنون.

saeedkord

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من 256 مخابرات رو دارم سرعت بین 120تا 140 کیلو بایت در ثانیه است

Sasameki

Registered User
لایک‌ها
71
خیلی ممنون مودم ندارم به نطرت تیپی لینک بهتره یا دی لینک اگر مودم وایرلس ارزون میشناسی بهم بگو خیلی ممنون.

مودم که همه اون مارک هایی که گفتید معتبرهستن و باید دید هر مدل خاصی چه امکاناتی داره. ولی گارانتی دی لینک بسیار معتبر و قدیمیه و براحتی میشه روش حساب کرد.
مودم خوب دیگه الان بالای 80 یا 90 هست.

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
بالا