برگزیده های پرشین تولز

افزایش قد

shiva_f

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اصلاً نباید ناراحت باشی. چون هنوز سن رشدت تموم نشده. ورزشهای کششی انجام بده. قرص zink بخور. جزوه های مخصوصی هست برای اینجور ورزش ها حتی در خونه.بارفیکس و بالا پایین پریدن موثره.تغذیه خوب و لبنیات. من قدم 168 هست و نسبت به خیلی دخترا اونقدر کوتاه نیستم اما با اینکه سن رشدم گذشته ولی بازم امید دارم.
:)

viitroy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اصلاً نباید ناراحت باشی. چون هنوز سن رشدت تموم نشده. ورزشهای کششی انجام بده. قرص zink بخور. جزوه های مخصوصی هست برای اینجور ورزش ها حتی در خونه.بارفیکس و بالا پایین پریدن موثره.تغذیه خوب و لبنیات. من قدم 168 هست و نسبت به خیلی دخترا اونقدر کوتاه نیستم اما با اینکه سن رشدم گذشته ولی بازم امید دارم.
:)

اول :سلام به همه و عضویتمو تبریک میگم:rolleyes:
دوم: اااااااااااااااااااااااای من قد می خوام:(
سوم:شما دخترید و قدتون 168 و راضی نییستین من دربه در چی بگم که پسرمو قدم 166:wacko::(
ای خدا من با این قد چیکار کنم؟!؟!
باورتون میشه روزانه هر 4 5 ساعت یه بار یاد قدم میافتم و حسرت می خورم؟!؟:(

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
اول :سلام به همه و عضویتمو تبریک میگم:rolleyes:
دوم: اااااااااااااااااااااااای من قد می خوام:(
سوم:شما دخترید و قدتون 168 و راضی نییستین من دربه در چی بگم که پسرمو قدم 166:wacko::(
ای خدا من با این قد چیکار کنم؟!؟!
باورتون میشه روزانه هر 4 5 ساعت یه بار یاد قدم میافتم و حسرت می خورم؟!؟:(
احتمالا باید نوجوان باشی. یه دوره هست تموم میشه. بعدش دیگه به قدت فکر نمیکنی

viitroy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
lما من 18 سالمه و 2 3 ساله تو فکرشم و اعصاب نذاشته واسم :(
من تا بلند نشم از فکرم بیرون نمیره:(

Kourosh_Jal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
بیخیال داداش اصلا اهمیتی نداره به خدا.
قدت کوتاهه که کوتاهه.
بگذریم که 166 اونقدر ها هم که فکر میکنی بد نیست.
فکر نکنم روشی باشه که بتونی قدتو بلند کنی.سن رشد شما گذشته.ولی بازم به پزشک مراجعه کن اما طرف جراحی اصلا نرو که بعد حسرت الانت رو نخوری.
این همه آدم موف که قدشون کوتاهه.این همه آدم موفق که وزنشون بالاست.واقعا اهمیتی داره؟

Nasrolahi

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
ظاهر چیزی نیست که ادم بخواد بهش افتخار کنه
ولی خوب راهی هست که تا 2 سانت 100% بتونی بلند شی خرجش هم جدود 300 هزار تومان هست .

Hessam_7800gtx

Registered User
لایک‌ها
70
انصافا من که از قد بلند چیزی جز این که سرم به در دیوار بخوره ندیدم!!!(194) شاید در نظر جنس مخالف جذاب باشه ولی چیزهای دیگه ای هم هست که خیلی براشون جذابتره( از اون چیزا رو نمیگما...)

viitroy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بیخیال داداش اصلا اهمیتی نداره به خدا.
قدت کوتاهه که کوتاهه.
بگذریم که 166 اونقدر ها هم که فکر میکنی بد نیست.
فکر نکنم روشی باشه که بتونی قدتو بلند کنی.سن رشد شما گذشته.ولی بازم به پزشک مراجعه کن اما طرف جراحی اصلا نرو که بعد حسرت الانت رو نخوری.
این همه آدم موف که قدشون کوتاهه.این همه آدم موفق که وزنشون بالاست.واقعا اهمیتی داره؟

واسه من داره:(
سلام
ظاهر چیزی نیست که ادم بخواد بهش افتخار کنه
ولی خوب راهی هست که تا 2 سانت 100% بتونی بلند شی خرجش هم جدود 300 هزار تومان هست .

2 سانت؟!؟:( ولی اونم بد نیست کاچی بعضه هیچی حالا باید چیکار کرد؟!؟:(
انصافا من که از قد بلند چیزی جز این که سرم به در دیوار بخوره ندیدم!!!(194) شاید در نظر جنس مخالف جذاب باشه ولی چیزهای دیگه ای هم هست که خیلی براشون جذابتره( از اون چیزا رو نمیگما...)

شما قدر نعمتی که داری نمیدونی

من 178 هستم نمیشه بازم برم بالا ؟

شما یه نوردبان بگیر برو بالا:p
من اگه قد تورو داشتم که غم نداشتم:(

Last edited:

Kourosh_Jal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
واسه من داره:(

2 سانت؟!؟:( ولی اونم بد نیست کاچی بعضه هیچی حالا باید چیکار کرد؟!؟:(

شما قدر نعمتی که داری نمیدونی

شما یه نوردبان بگیر برو بالا:p
من اگه قد تورو داشتم که غم نداشتم:(

بیخیال داداش به خدا واسه هیچ کس چیز مهمی نیست.قد بلند میخوای؟بلانسبت زرافه هم قدش بلنده.گاو هم گندست.
بیخیال بابا دیگه قد چیزی نیست که آدم بخواد به خاطرش غم داشته باشه.
روزی صد هزار مرتبه خدارو شکر کنید که تنتون سالمه و تو یخچال چیزی برا خوردن دارید و شب توی خونه خودتون میخوابید.ناشکری نکنید به خدا چیز خوبی نیست.

Last edited:

Nasrolahi

Registered User
لایک‌ها
3
برای دو سانت یه پکیج هست که یه سری قرصه به همراه یه سری نرمش ها که نرمش ها از قرص ها مهمترن (برای 3 ماه). انجام میدی و دو سنت رو در عرض 3 ماه بلند میشی اگه دیدی خوشت اومد ادامه بده شاید بیشتر هم رشد کردی مخصوصا اینکه سنت پایینه و جای رشد داری

viitroy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چه جوریاست من چند تا پست دادم ولی نوشته 0؟!؟!

malo00os

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
رفیق اصلا مشکلی نیست!!
ببین من یه کتاب خوندم خیلی جالب بود فکر کنم اسمش این بود"چگونه قد بلند شویم" توش ماجرای یه پسر تعریف کرده بود (آمریکایی) که از 155 قدش رو در مدت 13 سال به 2متر و خورده ای رسونده بود تازه هرجا دکتر میرفته میگفتن دیگه قد نمیکشی...
راه هایی که به ذهن من میرسه خدمت میگم(بعضی هاش رو تجربه کردم)
1.یه حجامت خاص وجود داره به اسم چهاربند که قد رو بلند میکنه من این کار رو کردم وپس از پایان قسمت چهارم حجامت قدم 6سانت بلند شد(حدودا" 1.5 سال)البته باید کلسیم زیاد میخوردم ولی چون نخوردم پوست کمر و دور زانو هام به علت اینکه یه دفعه قد کشیدم ترک ترک شده...
روش دوم بالا و پایین پریدن باعث میشه به سر استخوان ها فشار بیاد و باعث رشد میشه بهت توصیه میکنم والیبال یا بسکتبال بازی کنی.
یه چیز دیگه هم که خیلی تاثیر میزاره اینه که در مدت تمرین های ورزشی که انجام میدی به شدت شیر بخوری البته نه شیر پاکتی در مغازه ...اگه میتونی شیر گاو اصل گیر بیاری خیلی خوبه.
فقط باید اعتقاد داشته باشی که میتونی قد بکشی تصویر سازی ذهنی هم کمک میکنه حتی میتونی انقدر اعضای بدنت رو تحت کنترل بگیری که فعالیت هیپوفیزت رو زیاد کنی(نمونش زیاد بوده فکر نکن خالی بندی)
امیدوارم سال دیگه همین موقع قدت به 180 رسیده باشه اگه بخوایی میتونی.ضمنا پسرا تا 25 سالگی رشد میکنن.

خبر نداری که این حجامتی که گفتی برای دخترها هم شدنی یا نه????؟دختر داییم 24 سالشه،قدشم خوبه ولی خیلی دوست داره قدش بلندتر شه

cotgnx

Registered User
لایک‌ها
470
خدا خیرت بده ولی حوصله غول بیابونی شدنو ندارم:wacko:

یه آزمایش خاصی هست که نمی دونم اسمش چیه.. سی تی اسکن می کنن میبینن صفحات رشدتون بسته شده یا نه اگه بسته نشده باشه راه داره قدتو بلند کنی ولی اگه صفحات رشد بسته شده باشن هیچ کاری نمیشه کرد باید بیخیالش بشی

viitroy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تو زندگیم ادم کامل ندیدم هرکسی یه مشکلی داره
ماهم زور میزنیم بلند بشیم
شدیم که چه بهتر نشدیمم که نشدیم(البته همیشه غصش تو زندگیم میمونه که امیدوارم نمونه):(
راستی یه هورمونی هست به اسم hgh کسی میدونه این هورمون چه جوریاست؟!؟فکر کنم خوب باشه

viitroy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
این که همون غول بیابونی است که:D

mahmahot

Registered User
لایک‌ها
1,094
احتمالا اگر 20 سالتون باشه صفحات استخونی بسته شده و تنها راه جراحی انهم بسیار سخت و زمانبر است.

بالا