برگزیده های پرشین تولز

افزایش ممبر فیک در تلگرام برای صاحب کانال یا گروه ( افزایش اعتبار برای کانال و گروه شما )

وضعیت
موضوع بسته شده است.
لایک‌ها
32
فروش کلیه برنامه تبلیغات در تلگرام متوقف گردید

Last edited:

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
ینی تلگرام اینقد بی درو پیکر شده که میشه برای چنل هاش ممبر فیک ایجاد کرد؟؟؟ چطور اونوقت؟؟؟!!
بعدش چطوری میشه تشخیص داد که یک چنل ممبرهاش فیک هستن یا واقعی؟

لایک‌ها
32
ینی تلگرام اینقد بی درو پیکر شده که میشه برای چنل هاش ممبر فیک ایجاد کرد؟؟؟ چطور اونوقت؟؟؟!!
بعدش چطوری میشه تشخیص داد که یک چنل ممبرهاش فیک هستن یا واقعی؟
نه کار هر کسی نیستش که 100K وارد چنل کردش تماس بگیرید خدمت شما توضیح بدم تشکر

لایک‌ها
32
شما میدونید الان بعضی ها واقعیش رو هر کا بین 50 تا 60 میارن؟
چرا باید به فیکش 35 تومن پول بدیم ؟
خب همون واقعیش رو 55 میخریم
دوست خوب شما که وارد هستید واقعی یعنی تبلیغات با برنامه تلگرام ارسال شود و ممبر واقعی در یافت شود اگر این قیمت لطف کنید 10K برای بنده ادد کنید بنده برنامه 800 تومان رو به شما مجانی میدم ولی شما فکر کنم هنوز فرق واقی و فیک نمیدونید که مایی که بیش از ده برنامه تبلیغاتی از 29 اردیبهشت داریم تا به الان تشریف اوردید و تاپیک رو بیهوده خراب میکنید اگر قصد شما خراب کردن نیستش خوب پیام خصوصی میزدید یا تماس بگیرید :) ولی خوب بعد گذشت ده ماه دیگه ما راحت تشخیص میدیم افراد در هر صورت ممنون از شما موفق باشید تقاضا دارم صحبتی دارید تو پیام خصوصی بزنید من درخدمتم تاپیک بی راه نره تشکر

لایک‌ها
32
شما میدونید الان بعضی ها واقعیش رو هر کا بین 50 تا 60 میارن؟
چرا باید به فیکش 35 تومن پول بدیم ؟
خب همون واقعیش رو 55 میخریم
قیمتت به راه باشه بگو
سلام قیمت با مقایسه با سایر دوستان زده شده و بسیار مناسب تشکر
موفق باشید

لایک‌ها
32

ocean896

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
ممبر فیک فرد با خریدن پکیج های مختلف ما بدون ریزش ما افراد فیک وارد چنل میکنیم این روش بدون ریزش افراد خواهد بود این کار بیشتر جنبه افزایش اعتبار دارد کانال یا گروه را دارد و خیلی از افراد برای رقابت با کانال های دیگر طی درخواست مکرر از ما تقاضای چنین کاری رو کردند
کم تر یا بیشتر هم سفارش قبول میشود هر 1k حدودا 10 دقیقه زمان میبرد وارد چنل شود سیستم ما از طریق API این کار رو انجام می دهد دلیل بالا بودن سرعت فقط و فقط همین می باشد.

داداش قیمت این و نگفتی ؟ منظورم خود نرم افزار هست
و قیمت اخر بهترین پکیج نبلیغاتیت رو هم 800 اعلام کردی هر دو اینها با هم چند با تخفیف ؟
و ایا ما میتونیم با خرید این دو بسته مطمئن باشیم که میتونیم هم ممبر فیک بسازیم هم بازدید ارائه بدیم و هم تبلیغات کنیم و ممبرهای واقعی احتمالی داشته باشیم یا خیر ؟
داداش نرم افزارهای نبلیغاتی هستند مثل tel popup که وقتی باهاشون تبلیغات میکنی برای کاربر امکان اسپم کردن و حذف نمیکنن و این امکان وجود داره که شماره ما اسپم اعلام بشه از طرف کاربر برای تلگرام ایا نرم افزار شما برای این قضیه راه حل داره یا با نرم افزار شما هم امکان اسپم شدن هست ؟؟؟

Last edited:
لایک‌ها
32
داداش قیمت این و نگفتی ؟ منظورم خود نرم افزار هست
و قیمت اخر بهترین پکیج نبلیغاتیت رو هم 800 اعلام کردی هر دو اینها با هم چند با تخفیف ؟
و ایا ما میتونیم با خرید این دو بسته مطمئن باشیم که میتونیم هم ممبر فیک بسازیم هم بازدید ارائه بدیم و هم تبلیغات کنیم و ممبرهای واقعی احتمالی داشته باشیم یا خیر ؟
داداش نرم افزارهای نبلیغاتی هستند مثل tel popup که وقتی باهاشون تبلیغات میکنی برای کاربر امکان اسپم کردن و حذف نمیکنن و این امکان وجود داره که شماره ما اسپم اعلام بشه از طرف کاربر برای تلگرام ایا نرم افزار شما برای این قضیه راه حل داره یا با نرم افزار شما هم امکان اسپم شدن هست ؟؟؟
سلام تماس بگیرید ما راهنمایی تون کنیم همچنین برنامه ممبر فیک ما اصلا خود برنامه رو نمیفروشیم حالا تماس بگیرید راحت تر راهنمایی میکنم شما رو تشکر

Mohammad2448

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
من 100k ممبرفیک رو میخوام.
به شماره تون پیام دادم !
چجوری میتونم بهتون اعتماد کنم ؟

لایک‌ها
32
سلام
من 100k ممبرفیک رو میخوام.
به شماره تون پیام دادم !
چجوری میتونم بهتون اعتماد کنم ؟
سلام مشخص ما 11 ماه گذشته 10 تا برنامه ارائه کردیم میتونید جای 100 ک شما 50 کا بگیرید بعدش سفارش بعدی ثبت کنید
کل تاپیک بنده تو کل جاها پخش شده

لایک‌ها
32
استاتر عزیز ایشون منظرشون تبادل کانال هست

خودم تضمینی زنم با تبادل کانال انجام میدم افزایش ممبر

حق با ایشونه کسی که 35 میده خب 50 ت بده واقعیممبرش باشه

در مورد فیکم فردا بخواین تبادل کنید بار اول میتونید تیز بازی در بیارین دفعه بعدی ادمینه چک میکنه ویوت رو دگه تب نمیزنه

بعدشم استاتر عزیز باید همه چیز رو واضح به کاربر و مشتریت بگی نه که فردا پدر صلواتیت بده. پول ارزشش رو نداره رفیق
دوست خوب تبلیغات خودتان رو اینجا انجام ندید لطفا
همه چیز واضح هستش اگر هدف شما از امضا مشخص هستش مثلا درست من تو امضا خودم تبلیغات ممبر بگذارم بعدا بیام اونجا اظهار نظر کنم برای جذب مشتری؟

لایک‌ها
32
من حسود نیستم
در مورد امضام هم فکرتون خرابه لطفا تاپیک بنده رو چک کنید بخصوص صفحه 10 تبیلغات کردن هم کاری ندارم اونم باید روزیش بگذره

در مورد پستمم کسی از تاپیک شما بیاد من براش نمیزنم گفتم من خودم تضمینی زنم ینی از پشت کوه نیومدم چخان زود باور کنم

بعدشم شما اول فرق فیک و واقعی رو اول بیان کنید تا فردا شاکی و مدیونی نداشته باشی

امیدوارم همیشه چرخت بچرخه
دوست خوب شما اگر تازه شروع کردید ما خودمان بعد از 11 ماه طراح 10 مدل برنامه نویسی در تلگرام هستیم تبلیغات در تلگرام با برنامه و .....
رزومه ما مشخص هستش حالا من از شما داخل تاپیک رزومه کاریتون رو سوال میکنم ممنون میشم پاسخ بدید :)

لایک‌ها
32

XDesigner

Registered User
لایک‌ها
84

bolormusic

Registered User
لایک‌ها
97
وضعیت
موضوع بسته شده است.