برگزیده های پرشین تولز

افزونه ووکامرس

persianlicence

Registered User
لایک‌ها
105
سلام و خسته نباشید
دوستان من یه سایت دارم که میخوام قسمت فروشگاهشو راه بندازم.
اصلا ووکامرس بر روش نصب نبوده تا الان.
فروشگاه پوشاک هست و تعداد اجناس بالا
من خیلی با ووکامرس اشنا نیستم گفتم یه سری سوالات و از شما بپرسم.
چون اجناسم به صورت فیزیکی هم داره فروش میکنه در مغازه
1.موجودی ها تغییر میکنه(کم.زیاد یا 0 میشه) 2.شاید تغییر قیمت کلی داشته باشم برای مثلا 400 تا بارکد.-تخفیف بخوام بزارم بر روی 200 تا بارکد مختلف
افزونه هایی هست برای این کار ؟
مثلا یه فایل اکسلی بدم بهش که آپدیت کنه موجودی رو روزانه . چون تراکنشها بالا هست و موجودی ها مدام در حال تغییر
یه سری افزونه دیدم مثل advance bulk edit اما پیش نمایش درست حسابی ندارن.. اینجور پلاگینا

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,306
میتونید از این افزونه استفاده کنید : https://wordpress.org/plugins/woo-product-excel-importer/
بعد از اضافه کردن محصولات در ووکامرس با استفاده از پلاگین خروجی اکسل بگیرید و به صورت دورهای اکسل رو آپدیت کنید و روی سایت بارگذاری کنید تا تغییرات انجام بشه

persianlicence

Registered User
لایک‌ها
105
میتونید از این افزونه استفاده کنید : https://wordpress.org/plugins/woo-product-excel-importer/
بعد از اضافه کردن محصولات در ووکامرس با استفاده از پلاگین خروجی اکسل بگیرید و به صورت دورهای اکسل رو آپدیت کنید و روی سایت بارگذاری کنید تا تغییرات انجام بشه

ممنون از اینکه پاسخ دادین دوست عزیز و آیا افزونه کلا رایگان هست؟ نسخه پرمیوم رو در جایی نظیر ژاکت پیدا نکردم و ندیدم نوشته باشه محدودیت تعداد کالایی و... دارد یا خیر.
اگر شما این موارد رو تست کردید و یا اطلاع دارید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,306
ممنون از اینکه پاسخ دادین دوست عزیز و آیا افزونه کلا رایگان هست؟ نسخه پرمیوم رو در جایی نظیر ژاکت پیدا نکردم و ندیدم نوشته باشه محدودیت تعداد کالایی و... دارد یا خیر.
اگر شما این موارد رو تست کردید و یا اطلاع دارید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

خواهش میکنم ,بله رایگان هست و محدودیت تعداد کالا و ... نداره
نسخه غیر رایگانش امکان افزودن عکس و محصولات متغییر هم داره که توی رایگان نیست

بالا