برگزیده های پرشین تولز

افزونهYoast SEO قادر به آوردن وضعیت indexability سایت شما از Ryte نیست.

کارادایی

Registered User
لایک‌ها
109
افزونهYoast SEO قادر به آوردن وضعیت indexability سایت شما از Ryte نیست.

با چنین صفحه ای مواجه شدیم و هرکاری هم کردیم درست نشد . لطفا رهنمایی کنید .

-در سایت Ryte از قبل ثبت نام کرده بودیم وارد شدیم مشکل حل نشد .

-گوگل وبمستر ارور نداریم و فایل ربات تکست هم دستکاری نکردیم .

فایل های ضمیمه

• z.jpg
    z.jpg
    19.3 KB · نمایش ها: 5

kimia94

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام . من هم مشکل شما رو داشتم و کلی جاها گشتم از گیت هاب گرفته تا هرچی فروم و دیدگاه و ...
برای همین تصمیم گرفتم راهی که خودم رفتم(البته از جای خوندم) رو با بقیه به اشتراک بزارم تا همه بتونن ازش استفاده کنند.
دیروز هم در این فروم عضو شدم من تونستم مشکلم رو حل کنم برای اینکه نمیدونم اجازه قرار دادن لینک وجود داره یا خیر برای همین لینکی به وب سایتی نمیدهم.

توضیحاتی که من خودنم و تونستم این مشکل رو برطرف کنم :

افزونه yoast seo قادر به آوردن وضعیت indexability سایت شما از ryte نیست

دومین مشکلی که شاید باید کلی دنبال آن بگردید تا بتوانید آن را پیدا کنید مشکل indexability است. اول از همه باید بدانید هر عملیاتی که برای سئو سایت خود انجام می دهید دارای یک زمان برای به ثبت رسیدن است. دقت کنید. برای اینکه سایت شما به خوبی در ryte قادر به شناسایی باشید اول از همه باید حداقل ۲ ماه از انتشار اولین مقاله شما سپری شده باشد. دومین مرحله باید در داخل سایت https://en.ryte.com اقدام به ثبت نام کنید.

برای این کار میتوانید از پیشخوان خود با زدن گزینه تحلیل کل سایت به وب سایت مذکور مراجعه کنید.

ryte.png

بعد از ثبت نام و گذشت زمان ۱ تا ۲ ماه و انتشار مطالب به صورت منظم سایت ryte وب سایت شما را به خوبی ایندکس خواهد نمود مانند تصویر زیر :

ryte-index.png

منبع : سبک روزانه

امیدوارم تونسته باشم مشکل شما رو حل کرده باشم

کارادایی

Registered User
لایک‌ها
109
سلام . من هم مشکل شما رو داشتم و کلی جاها گشتم از گیت هاب گرفته تا هرچی فروم و دیدگاه و ...
برای همین تصمیم گرفتم راهی که خودم رفتم(البته از جای خوندم) رو با بقیه به اشتراک بزارم تا همه بتونن ازش استفاده کنند.
دیروز هم در این فروم عضو شدم من تونستم مشکلم رو حل کنم برای اینکه نمیدونم اجازه قرار دادن لینک وجود داره یا خیر برای همین لینکی به وب سایتی نمیدهم.

توضیحاتی که من خودنم و تونستم این مشکل رو برطرف کنم :

افزونه yoast seo قادر به آوردن وضعیت indexability سایت شما از ryte نیست

دومین مشکلی که شاید باید کلی دنبال آن بگردید تا بتوانید آن را پیدا کنید مشکل indexability است. اول از همه باید بدانید هر عملیاتی که برای سئو سایت خود انجام می دهید دارای یک زمان برای به ثبت رسیدن است. دقت کنید. برای اینکه سایت شما به خوبی در ryte قادر به شناسایی باشید اول از همه باید حداقل ۲ ماه از انتشار اولین مقاله شما سپری شده باشد. دومین مرحله باید در داخل سایت https://en.ryte.com اقدام به ثبت نام کنید.

برای این کار میتوانید از پیشخوان خود با زدن گزینه تحلیل کل سایت به وب سایت مذکور مراجعه کنید.

ryte.png

بعد از ثبت نام و گذشت زمان ۱ تا ۲ ماه و انتشار مطالب به صورت منظم سایت ryte وب سایت شما را به خوبی ایندکس خواهد نمود مانند تصویر زیر :

ryte-index.png

منبع : سبک روزانه

امیدوارم تونسته باشم مشکل شما رو حل کرده باشم
سلام تشکر از راهنمایتون بالاخره یکی پیدا شد جواب مارو بده من مشکلم رفع شد و اون سایتی که این مشکل داشت تمدید نشد و از بین رفت بازم تشکر برای راهنمایتون

بالا