برگزیده های پرشین تولز

افسانه سه برادر

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
سلام برادر فرید

عکس درست است مال فیلم است.

معرفی می کنم :

نفر اول از سمت راست : Sun Quan که امپراطوری wu بود

نفر دوم از سمت راست:Liu Bei که امپراطوری shu بود

نفر سوم از سمت راست: Cao Cao که قدرت اول امپراطوری wei بود.(prime minister)(پسرش اولین شاه wei شد)

نفر وسط تصویر زیر liu bei : که Guan Yu برادر lie Bei بود

نفر پنجم : که در حقیقت مهم ترین فرد در کل داستان و نقش اول است, Zhuge Liang است که :

Zhuge Liang (181 - 234) A taoist scholar also known as Wo Long, or sleeping dragon. A master of politics, strategy, and astronomy. Was recommended to Liu Bei by Xu Shu. An key advisor of the Shu kingdom.

با اجازه

dr-faust

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از Reza364 :
24.gif
24.gif
24.gif
24.gif
24.gif

منهم خوم گیچ شدم برای چی این را اینجا نوشتم.
پیرو این پست بود:
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=516906&postcount=48

dr-faust

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از Dong Fang BuBai :
سلام برادر فرید

عکس درست است مال فیلم است.

معرفی می کنم :

نفر اول از سمت راست : Sun Quan که امپراطوری wu بود

نفر دوم از سمت راست:Liu Bei که امپراطوری shu بود

نفر سوم از سمت راست: Cao Cao که قدرت اول امپراطوری wei بود.(prime minister)(پسرش اولین شاه wei شد)

نفر وسط تصویر زیر liu bei : که Guan Yu برادر lie Bei بود

نفر پنجم : که در حقیقت مهم ترین فرد در کل داستان و نقش اول است, Zhuge Liang است که :

Zhuge Liang (181 - 234) A taoist scholar also known as Wo Long, or sleeping dragon. A master of politics, strategy, and astronomy. Was recommended to Liu Bei by Xu Shu. An key advisor of the Shu kingdom.

با اجازه
شما این همه اطلاعات را از کجا داری؟ تو چین زندگی می کنی؟ (-; یا اینکه از سر علاقه جمع آوریشون میکنی؟

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
سلام برادر dr-faust

عرض میشود که بنده این سریال را که شما عکسش را به نمایش گذاشتید ,,خریده و دیده ام.

با اجازه

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
سلام به همه ي دوستان،

ديدم حالا که بحث به بازي هاي اين سريال هم کشيده منم اين يکي رو بذارم به نام Fate of the Dragon که بدبختانه ديگه تو بازار ايران پيدا نميشه و من دلم با دموش خوشه!

اينم عکسش (از سمت چپ نفر اول ليو بي هست - چقدر شبيه يوئه بوچونه ها !!- وسطي سائو سائو و دست راستيم يادم نيست، فکر کنم رئيس دونگفانگ بدونن که کي بايد باشه ^_^):

100019.jpg

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
خواهر Persiana

رسیدن بخیر.

سمت راستی Sun Quan امپراطور wu می باشد

با اجازه

dr-faust

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از Dong Fang BuBai :
سلام برادر dr-faust

عرض میشود که بنده این سریال را که شما عکسش را به نمایش گذاشتید ,,خریده و دیده ام.

با اجازه
خواهش می کنم اجازه ما هم دست شماست.
من منظورم همین یکی سریال نبود. کلا در مورد این جور فیلمها و سریالها اطلاعات زیادی داری. تو ایران زندگی میکنی؟
پ.ن: من عکسی به نمایش نگذاشتم!؟

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
سلام به دوستان

خواهر Persiana

قابل نداشت,,شما که دست ما را در زمینه اطلاعات از پشت بسته اید.

برادر dr-faust

با عرض شرمندگی بنده فقط در مورد این سریال مطلع هستم.در مورد سریال های دیگر به استاد

Persiana مراجعه فرمایید.

بنده ساکن کشور عزیزم ایران هستم.

با اجازه

lord cyah

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
فكر كنم اين هم همون بازي كه معرفي كرديد باشه.
و الان در بازار ايران موجود است به اسم : سلسله جنگ جويان در 6 cd
شخصيت هاش كه همان ها هستند.​

dynasty4hyper_pcjpboxboxart_160w.jpg
00900096000149370.jpg

4.jpg

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
سلام،

نه اين اون بازي اي که من ميگم نيست (اون اسمش Fate of the dragon بود و براي PC ساخته شده بود، ولي اينها براي پلي استيشن هستند فکر کنم، ولي موضوعشون همونه (افسانه سه برادر يا همان رمانس 3 امپراتوري).

راستي برادر دونگفانگ، شرمنده ميفرماييد، شما اطلاعات بسيار خوبي داريد همانطور که رزمي کار ماهري هستيد ^_^

lord cyah

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
اين بازي مخصوص كامپيوتره احتمالا تبديل شده .

از دوستان كسي اطلاع دارد كه اين افسانه سه برادر واقعي يا نه؟ و مال چه دوره اي است؟

ودر اصل اخرش چه طوري تمام ميشود؟

قسمت هاي عروسكي وكارتونيش هركدام يك جور تمام شدن.

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نقل از Persiana :
سلام،

نه اين اون بازي اي که من ميگم نيست (اون اسمش Fate of the dragon بود و براي PC ساخته شده بود، ولي اينها براي پلي استيشن هستند فکر کنم، ولي موضوعشون همونه (افسانه سه برادر يا همان رمانس 3 امپراتوري).

راستي برادر دونگفانگ، شرمنده ميفرماييد، شما اطلاعات بسيار خوبي داريد همانطور که رزمي کار ماهري هستيد ^_^

این بازی مال دو سه سال پیش یا شایدم بیشتره

اگه درست گفته باشم سبکش هم استراتژیکی هست من سی دی ش رو داشتم ولی خراب بود و کار نمیکرد

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
از دوستان كسي اطلاع دارد كه اين افسانه سه برادر واقعي يا نه؟ و مال چه دوره اي است؟
داستانش که واقعيه، يعني يک واقعه ي تاريخيه (قبلا راجع بهش يه حا خونده بودم ولي الان يادم نمياد!) اگه تو ويکيپديا دنبالش بگرديد پيداش ميکنيد (الان کامپيوترم شير تو شير شده، نميتونم سيو شده اش را پيدا کنم!).

این بازی مال دو سه سال پیش یا شایدم بیشتره
اگه درست گفته باشم سبکش هم استراتژیکی هست من سی دی ش رو داشتم ولی خراب بود و کار نمیکرد
مال سال 99 بود فکر کنم! و درسته، سبکش استراتژي بود. مسخره اش اينه که بعد از 4 سال تونستم سي ديشو تو کامپيوتر پايتخت پيدا کنم ولي مثل مال شما اينم خراب بود و کار نکرد. اي ... !

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
سلام

شکر خدا تا خواهر Persiana را داریم غم نداریم.

جناب check_shark این داستان واقعی است و حدود یک قرن فاصله زمانی بین انتهای سلسله Han و شروع

سلسله Jing (همین که در افسانه عقاب های مبارز است) را پوشش میدهد.

شخصیت ها هم واقعی هستند جز آنکه برای داستان شخصیت پردازی شده اند.

با اجازه

ایام تاسوعا و عاشورای حسینی بر همگان تسلیت باد.

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
شکر خدا تا خواهر Persiana را داریم غم نداریم.
شما لطف داريد برادر Dong Fang ، ولي اطلاعات شما در اين زمينه از من خيلي خيلي بيشتره ^_^

mohammad_110

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
0
به نقل از Persiana :
سلام به همه ي دوستان،

ديدم حالا که بحث به بازي هاي اين سريال هم کشيده منم اين يکي رو بذارم به نام Fate of the Dragon که بدبختانه ديگه تو بازار ايران پيدا نميشه و من دلم با دموش خوشه!

اينم عکسش (از سمت چپ نفر اول ليو بي هست - چقدر شبيه يوئه بوچونه ها !!- وسطي سائو سائو و دست راستيم يادم نيست، فکر کنم رئيس دونگفانگ بدونن که کي بايد باشه ^_^):

100019.jpg
این بازیش شبیه age of empire هست منتها به سبک خودشون . خیلی هم قدیمیه .
منتها این بازی جدید که koie ساخته خیلی جالبه . به صورت سوم شخص بازی می کنید . این بازی برای پلی استیشن اومده بود که الان برای PC هم توی بازار هست.
با شخصیتهای هر سه تا از قومها می تونید بازی کنید و یه قومی هم آخر سر اضافه میشه و هر چی جلو می رید شخصیتهای زیادی اضافه می شند.
توی هر مرحله هم یه قسمت از تاریخ نوشته شده و سعی شده بازی شبیه داستان باشه .
گذشته از اینها بازی خیلی جذابه . و آهنگ با حرکاتی که انجام می دید خیلی هماهنگه .
سبکش هم RPG هست یعنی هر چی می جنگید قویتر می شید و تکنیکهای قویتری می تونید اجرا کنید . هر شخصیت هم سبک مبارزه خودش رو داره .

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
اوه، پس بايد بازي جالبي باشه، مرسي از توضيحاتتون ^_^
ولي من فعلا بدجور دلم ميخواد همان سريال عروسکيشو دوباره ببينم، آخ که دچار نوستالژي شدم!

NECROGEDDON

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اتفاقاً بازيش اون حس اون سريال عروسكيه و كارتون رو نداره.. هيچكدوم بازيهايش بخصوص اينكه بازي بيشتر بر مبارزه تكيه كرده و موسيقي بشدت ضعيف كارشده و احساساتي كه در نسخه هاي قبلي تلويزيوني بخصوص نمايش عروسكي بود در اين بازيها اصلاً ديده نميشه.. زنگ زديم سروش سيما كه كل سريال رو تهيه كنيم لطف كردن آشغالهايي كه از 83 به اينطرف بخش كردن رو آرشيو كردن... دلم ميخواد با كله برم تو ديوار...

بالا