برگزیده های پرشین تولز

اقامت در كدام كشور رو ترجيح ميدی؟

hamidrezaaaa

Registered User
لایک‌ها
116
کانادا و المان

کانادا چون انگایسی زبانه
المان - با اینکه اروپا دچار مشکل شده اما دوستام که المان هستند میگن اونجا اصلا مشکلی نیست. جالبه تی وی ایران همه هر چقدر که بزرگ میکنه مسائل کشورهای ایتالیا و یونان و اسپانیا رو ، میبینیم که اتویی از المان ها نداره و چیزی هم نمیگه زیاد در موردشون

اگه مشکل یادگیری زبان المانی رو نداشتم (خیلی هم سخته) تا الان رفته بودم المان. حیف :(

عزيزم آلمان بزرگترين اقتصاد اروپا رو داره
خيلي قويه .
از همه لحاظ كشور خوبيه
مردمشم مثل انگليس موزي و مكار نيستن

فقط يه بدي داره . قيافهاشون زياد باحال نيست . الكي بورن فقط . خوشگلي ندارن :D

saeed engine

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
300
فقط وطن عزیزم(تمامی مشکلاتش به خاطر بی عرضگی و مغرور بودنمونه)

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
عزيزم آلمان بزرگترين اقتصاد اروپا رو داره
خيلي قويه .
از همه لحاظ كشور خوبيه
مردمشم مثل انگليس موزي و مكار نيستن

فقط يه بدي داره . قيافهاشون زياد باحال نيست . الكي بورن فقط . خوشگلي ندارن :D

اتفاقا دوستام که اونجا زندگی میکنن میگن خیلی خوشگل و ماهن. عکسهاشون رو دیدم.. البته المان مهاجر هم زیاد داره بخصوص اقوام ترک

اما یه چیزیشون که از نظر دوستم مشکل داشت رابطه هاشون بود. میگفت زن المانی مثل زن ایرانی دلسوز خانواده و شوهرش نیست. مثلا از سر کار میای زن ایرانی یه چایی میذاره جلوت اما زن المانی نه.

یه گــــرل فرند المانی میگفت امروز با تو هست.. یه دفعه فردا میبینی با یکی دیگه است !! البته جمع نمیبست اما میگفت زیاده

یک مشکل دیگه اش سردیشون بود. میگفت همسایه به همسایه کاری نداره. یه جوری که مثلا طرف ممکنه بیفته بمیره اما 1 2 هفته هیچکس خبردار نشه. بازم گفت که استثتا هم زیاده تو این رفتارها

المانی گرم و با معرفت هم زیاد پیدا میشه.

الان به ایران خودمون هم دارم نگاه میکنم شاید ما هم داریم به همین سمت حرکت میکنیم.

ولی خب اقتصادشون واقعا خیلی غوله.

H9(v

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
به نظر منم دخترای آلمان خیلی خوشگلند به زیبایی اندامشون هم خیلی اهمیت میدند
دخترای یونان هم خوشگلند :snitch:

natars

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,116
اتفاقا دوستام که اونجا زندگی میکنن میگن خیلی خوشگل و ماهن. عکسهاشون رو دیدم.. البته المان مهاجر هم زیاد داره بخصوص اقوام ترک

اما یه چیزیشون که از نظر دوستم مشکل داشت رابطه هاشون بود. میگفت زن المانی مثل زن ایرانی دلسوز خانواده و شوهرش نیست. مثلا از سر کار میای زن ایرانی یه چایی میذاره جلوت اما زن المانی نه.

یه گــــرل فرند المانی میگفت امروز با تو هست.. یه دفعه فردا میبینی با یکی دیگه است !! البته جمع نمیبست اما میگفت زیاده

یک مشکل دیگه اش سردیشون بود. میگفت همسایه به همسایه کاری نداره. یه جوری که مثلا طرف ممکنه بیفته بمیره اما 1 2 هفته هیچکس خبردار نشه. بازم گفت که استثتا هم زیاده تو این رفتارها

المانی گرم و با معرفت هم زیاد پیدا میشه.

الان به ایران خودمون هم دارم نگاه میکنم شاید ما هم داریم به همین سمت حرکت میکنیم.

ولی خب اقتصادشون واقعا خیلی غوله.

به امید قهرمانی تیم مون در جام ملت ها

میگن هرکسی آلمان میره واسه تفریح زیاد بش خوش نمیگذره چون اونجا هرچیزی روال خودشو و زیادی منظمه

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
بروکلند به راحتی اقامت میده
i334628_jedid.gif

behnam69

Registered User
لایک‌ها
51
زنده باد آمریکا تا ابد

nedaaria

Registered User
لایک‌ها
111
فقط تایلند. چون امنه ، آرامش داره ، مردمش مهربونن ، غذاش خوشمزه اس و همه چی ارزونه:)
من دارم اینجا زندگی می کنم. چرا دوستش نداشته باشم؟؟؟

nedaaria

Registered User
لایک‌ها
111
تایلند. دو ساله اینجا زندگی می کنم. قبلش جاهای زیادی رو دیدم ، تقریبا دو سال ایرلند بودم. اما میگم ، تایلند بهشت رو زمینه

بالا