برگزیده های پرشین تولز

اقا من يه dvd-rom خوب وارزون ميخوام ...چي خوب بيده؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sota

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من دنبال دی وی دی رام LiteOn هستم فقط مشکل اینه که اون مدلی که میخوام گیر نمیاد ، اونهم 166 هستش و توی تهران هر جا دیدم 163 بوده ، هر کی سراغ داشت جایی یه ندا به.
در ضمن به همه هم توصیه میکنمش ، کلا مارکش حرف نداره حتی چینیش، من الان رایترش رو هم دارم عالیه.

Same

Registered User
لایک‌ها
0
DVD Writer چه مارکش از بقیه بهتره؟

لطفا در اين مورد منو راهنمایی کنید.
ممنونم

milad_sm

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از sota :
آقا من دنبال دی وی دی رام LiteOn هستم فقط مشکل اینه که اون مدلی که میخوام گیر نمیاد ، اونهم 166 هستش و توی تهران هر جا دیدم 163 بوده ، هر کی سراغ داشت جایی یه ندا به.
در ضمن به همه هم توصیه میکنمش ، کلا مارکش حرف نداره حتی چینیش، من الان رایترش رو هم دارم عالیه.

بزن قدش!!
من هم شيفته اش شدم!!

سوني بر عكس سيستم هاي صوتيش در مورد درايو هاي نوري (اپتيكال) واقعا خودشو خراب كرده...من به هيچ كس پيشنهادش نمي كنم.

sota

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از milad_sm :
بزن قدش!!
من هم شيفته اش شدم!!

سوني بر عكس سيستم هاي صوتيش در مورد درايو هاي نوري (اپتيكال) واقعا خودشو خراب كرده...من به هيچ كس پيشنهادش نمي كنم.

خیلی مخلصیم آقا میلاد :cool:
الان چند وقته میخوام دی وی دی رام بخرم منتظرم این مدلش بیاد(166s)، این شرکته هم که واردش میکنه... چی بود TETA شنیدم خیلی هم به این چیزها دقت نمیکنن، فقط تو مایه وارد کننده هستن. شرکتهای دیگه هم که توی ایران هر چی حال کردن میارن! مردم هم همونها رو میخرن . مثل AMD و اینتل میمونه که فقط کسایی اینتل میخرن که قبلا AMD نداشتن، تا جا بیفته شرکته ورشکست شده :D
:lol:

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
دوباره سلام
بچه ها تو تهرون شركتي كه محصولات NEC رو گارانتي مي كنه كي هست ؟
من دنبال dvdriter جديداش هستم هم خيلي ارزون هم تو pcworld همه مي خوانش !

Jacky

مدیر بازنشسته - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
34
NEC گارانتي سازگار ارقام است . كه شركت خيلي معتبر ، قديمي و شناخته شده اي . Writer هاي NEC‌ با دو سال گارانتي و سه ماه گارانتي تعويض در بازار موجوده . و قيمتش حدود 33 هزار تومانه .

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
سلام
ممنون دوست عزيز برا اطلاعات من dvdrw رو مي خوام فردا يه سر ميرم پايتخت خدا كنه اين 3500 موجود باشه قيمت اش و بقيه جيزاش خداست

Marmoolak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بالاخره ما كه نفهميديم كدوم مارك DVD رام بهتره.
لطفا يكي جواب بده.البته با قيمت. :blink:

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
برو به اينجا پست 12 يك سري بزن . قيمت هر كدوم رو هم خواستي ، بهت مي گم

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
من آخر بعد از این همه مدت آخر رفتم و یک DVD-RW + , - , DL TEAC گرفتم !

کلی بابام در اومد تو انتخاب کردن و پیدا کردن اون چیزی که می خواستم !
یکسری اطلاعات میدم انشالا به دردتون بخوره:
1-اول می خواستم NEC بگیرم الان قیمت اون ور دنیا بین 68 تا حداکثر 90 یا 100 $ هست ولی اینجا 120 هزار تومن قیمت اش هست !!!!! البته خودم با خود مارک اش خیلی حال نمی کردم بیشتر با قیمت اش حال میکردم !
این رو نخریدم !

2-بعد از NEC خواستم TDK بگیرم که بیشتر تو بازار 8X اش بود با قیمت 120 اینا و 12X اش هم 150 تومن !! قیمت ها رو نمی دونم اینا چه جوری می گذارن ؟!

3-خواستم Sony بگیرم می گفتن تقلبی اش ریخته تو بازار. یه ذره هم انگار راست می گفتن چون قبلا" خیلی نبود رایتر Sony ولی الان کلی تو بازار بود !!

4-Pionner هم تو بازار بود که من اصلا" ازاش خوشم نمی یاد چون DVD-ROM اش رو قبلا" برا یکی گرفته بودام و CD ترکونده بود تواش !
تو جاهای دیگه هم شنیدام که Pionner این مشگل رو داره و اون ها هم ترکونده بودن !
البته این Pionner تو اون ور دنیا خیلی طرفدار داره ولی اینجا چون جنس ها اشغال اشون رو میفرستن من باهاش حال نمی کنم.

5-Plextor هم گزینه خیلی خوبی هست برا خریدن.گارانتی سریر هست انگار قیمت اش هم 134 تا بود. سرعت اش هم 12X بود.
این هم قیمت اش بالاست الان البته من فکر میکنم نمی دونم 16X اش تو ایران اومده یا نه ؟!

6-من تو پایتخت و بازار ایران همه جا رو گشتم و در آخر تو پایتخت یک فروشگاه بود که همیشه خفن کار میکنه و بیشتر تو کاره سرور و چیز میزا خفن هست یه چندتا دونه رایتر TEAC با جعبه نارنجی رنگ که قبلا" ماله چند ماه پیش هست و به سفارش آلمان شرکت TEAC ساخته پیدا کردم با گارانتی سریر قیمت هم 103
4xRW+
2xRW-
4xDL (Dual Layer
DVD READ 8x
جالب برا من گارانتی اش بود که این سری رو که برا آلمان زده بود هر کدوم رو 2 سال گارانتی کرده بود !
البته سریر فکر کنم 1 سال اش رو داشته باشه دقیق ندیدام !
من این رو هیچ جا ندیده بودم یک سری TEAC هم بود که با جعبه آبی و سفید اینا بود که اون ها رو می گفتن تقلبی اومده ؟!
یه چندتا برا این فروشگاه مونده بود الان هم یه 3 یا 4 تا با این مشخصاتی که من بهش داده بودم داره.
من هم هرچی تو نت سرچ کردم جعبه هاش همون آبی و سفید بود.
خلاصه با کلی دردسر این رو آخر گرفتم.

5-بقیه مارک ها اشغالی هم بی خیال شدم !

رو سیستم بستم رایتر رو و چندتا رایت هم با هاش زدم یه 2 تا dvd هم سوزندام یکی اش بخاطره software بود و یکی دیگه اش هم بخاطره رایت زدن با سرعت بالا رو DVDR - بود.
یک مشگلی که الا من باهاش دارم این هست که انگار با DVDR - خیلی سازگار نیست و بعد رایت زدن با Nero بعضی وقتا می گه
fixation error و یا Couldn't end disc نمی دونم کجاش رو باید تنظیم کنم که این مشگل حل بشه؟!
در کل به غیر از این مشگل کوچیک بدک نبوده

راستی برا DVD-Rom هم یکسری Plextor 16x اومده فکر کنم خوب باشن فقط قیمت نکردم.
انشالا مطلبی که گفتم مورده استفاده دوستان قرار بگیره
موفق باشین

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
دستت درد نكنه.
اطلاعات كامل و جالبي بود.

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
ما كوچيكتيم عزيز
من هم هميشه از اطلاعات شما دوستان استفاده ميكنم مخصوصا" بحثها مربوط به cpu mother board ,ram
ما مخلص استادن و اساتيد فن هم هستيم
ياحق.

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
ستوده جان ، مطمئني كه گارانتي Teac سرير بود ؟ تقريبا تمام سري جديد Teac‌رو شركت " دات كام " مياره و گارانتي مي كنه .
راستي در مورد suzuki و Lite on چيزي نگفتي ؟ بچه هايي كه كارشون رايت DVD بود از suzuki تعريف مي كردن ، كسي اطلاع دقيقي داره ؟

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
والا آره فقط اين سري رو سرير زده
برا suzuki هم بايد بگم تو بازار پر هست ولي من چون تو نت ازاش چيزه جالبي نديدام يا حتي يه نفر نگفته بود اين هم هست بي خيال اش شدم.
برا Lite on هم بايد بگم اون ور يكي از مارك هاي خوبه ولي اين ور من ازاش چيزه جالبي نديدام !
كلا" اصلا" باهاشون حال نمي كنم.
يه جوريه !

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
داش ستوده من خودم تا حالا با دو تا از Cd Writer هاي Lite on كار كردم ، خدايي خيلي رديفن ولي متاسفانه در مورد DVD writer ها اطلاعي ندارم .

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
آره عزيز مارك اش كلا" خوبه ولي تو بازار ايران فكر ميكنم كيفيت اش كيفيت نباشه !

mori

Registered User
لایک‌ها
14
Combo Drive آري يا نه؟
به نظز شما گرفتن يك DVD ROM & CD-Writer بهتره يا اينكه يه Combo Drive بگيرم و خيال خودم رو راحت كنم؟
در كل براي Combo Drive اگه جواب مثبته چه ماركي خوبه؟
امروز قيمت كه كردم
Sony 43000
TDK 51000
LiteOn 41000
NEC هم بود قيمتش يادم نيست
مارك هاي ديگه هم بايد باشه
خلاصه چه كنم؟

Shahab3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
در مورد DVD Rome من یک مودل از Asus رو خریدم 16 و 48 سرعتش. خیلی راضیم تازه هم خریدم حدود 26000 تومان به نسبت قیمتش جیلی خوبه. نکته مهم هم این است که بی صدا است. خیلی از Device های این سبک صدای هلیکوپتر می دن.
:rolleyes:
چص شده ستوده دنبال رایتر می گردی. بهترین مدل تی اک داداش. :D

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
رفقا فكر مي كنم كه اين بحث ها ديگه بايد در بخش مشاوره : CD/DVD Writer و CD/DVD Rom ها ‌دنبال بشه ،‌براي همين اين تاپيك رو مي بندم تا اين موضوع در يكجا تعقيب بشه و بچه ها سر گردون نشن .

پس سوالاتي از اين قبيل رو در بخش زير مطرح و دنبال كنيد :

CD/DVD Writer و CD/DVD Rom

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا