برگزیده های پرشین تولز

اقدامی باورنکردنی: ایتالیایی‌ها همسرانشان را برای تفریح بهم قرض می‌دهند

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Michael Angelo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به چند دلیل چرت هست خبر :rolleyes:
این خبر فقط ناشی از یک ذهن مرد سالار شرقی و بخصوص مسلمان هست که زن رو کالا و متعلق به مرد می دونه . رو این حساب مرد می تونه مثل هر چیز دیگه ای زنش رو هم به دوستاش قرض بده :rolleyes: با فرض خبر ، زن از خودش هیچ اختیاری نداره و جزو وسایل مرد هست و مرد برای اون هر تصمیمی که می خواد می تونه بگیره .
اگه بدونید ایتالیایی ها مردمان خون گرمی هستن و به بنیاد خانواده نسبت به کشور های غربی دیگه بیشتر پایبند هستن .

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
این قضیه تعویض همسر!! یه چیزیه که خیلی وقته در اونجاها انجام میشه.البته فقط افرادی خاصی اینجور کارا رو انجام میدن اسمشم س.س ضربدریه.مثلا یه زوج میرن با یه زوج دیگه که مایل به این کار هستن در کلوپهایی که مخصوص ملاقات اینجور افراد هست آشنا میشن و خلاصه آره و اینا ضربدر میشن! ولی هرگز این قضیه بصورت اپیدمیک در نیومده و نخواهد اومد.یه سری افراد خاص هستن که با توافق قبلی از اینکارای بد بد میکنن.مثلا زوری نیست که مرده بره بزور زنشو وادار به اینکار بکنه.

پ.ن:در زمانهای دور در یه جای دور یه کشوری بود که مرداش زناشونو به پهلوانا و جنگاورای محله قرض میدادن که بچه های قوی واسشون بیارن!! بعضیاشونم چال میکردن.

sina86

Registered User
لایک‌ها
35
این خبر فقط ناشی از یک ذهن مرد سالار شرقی و بخصوص مسلمان هست که زن رو کالا و متعلق به مرد می دونه . رو این حساب مرد می تونه مثل هر چیز دیگه ای زنش رو هم به دوستاش قرض بده :rolleyes: با فرض خبر ، زن از خودش هیچ اختیاری نداره و جزو وسایل مرد هست و مرد برای اون هر تصمیمی که می خواد می تونه بگیره .
اگه بدونید ایتالیایی ها مردمان خون گرمی هستن و به بنیاد خانواده نسبت به کشور های غربی دیگه بیشتر پایبند هستن .

بهتره بدونی یک چهارم ایتالیاییها با حیواناتشون زندگی می کنن و البته باهاشون روابط ج..ی هم دارن و همه هم میدونن که بیشترین بی بند و باری هم در ایتالیاست.

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
بهتره بدونی یک چهارم ایتالیاییها با حیواناتشون زندگی می کنن و البته باهاشون روابط ج..ی هم دارن و همه هم میدونن که بیشترین بی بند و باری هم در ایتالیاست.

اين كه چيزي نيست دوست عزيز ، من شنيدم الان تو آمريكا همه دارن همديگرو ميكشن .

farbod_123

Registered User
لایک‌ها
0
تاحالا به فروم اون مرحوم آ*یزون سر زده بودید؟؟
یه بخش داشتن به نام س*س ضربدری!
اصلا هم ایتالیایی نبودن همشون ایرانی بودن!

ßruce

Registered User
لایک‌ها
2

نه ديگه ، انقدر هم يكطرفه نظر دادن صحيح نيست ، حالا درسته كه دل پري از طالبان داريم ولي دليل نميشه كه
شكستن شيشه خونه همسايه رو هم توطئه اونها بدونيم
مثال بود ..
كاري به راست و دروغ بودن اين خبر كذايي ندارم ولي همچين پديده محيرالعقول و بي سابقه اي هم نيست .

این قضیه تعویض همسر!! یه چیزیه که خیلی وقته در اونجاها انجام میشه.البته فقط افرادی خاصی اینجور کارا رو انجام میدن اسمشم س.س ضربدریه.مثلا یه زوج میرن با یه زوج دیگه که مایل به این کار هستن در کلوپهایی که مخصوص ملاقات اینجور افراد هست آشنا میشن و خلاصه آره و اینا ضربدر میشن! ولی هرگز این قضیه بصورت اپیدمیک در نیومده و نخواهد اومد.یه سری افراد خاص هستن که با توافق قبلی از اینکارای بد بد میکنن.مثلا زوری نیست که مرده بره بزور زنشو وادار به اینکار بکنه.

پ.ن:در زمانهای دور در یه جای دور یه کشوری بود که مرداش زناشونو به پهلوانا و جنگاورای محله قرض میدادن که بچه های قوی واسشون بیارن!! بعضیاشونم چال میکردن.

تو امريكا هم اواخر دهه 60 و اوايل 70 همچين پديده اي بسرعت باب شده بود و به Key Party معروف بود ...
ميتونيد تصويري از اون دوران رو در درام آنگ لي بنام The Ice Storm ببينيد .

پ.ن : نكته جالبي بود !! كدوم كشور بود ؟

Michael Angelo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بنده علاقه ای به بحث و متقاعد کردن اشخاص ندارم . بنده نظرم رو می گم هر کی دوست داره قبول کنه هر کی دوست نداره قبول نکنه .

پهلوان

Registered User
لایک‌ها
8
ایتالیا کشور خوبیه
من خیلی دوست داشتم اونجا زندگی کنم
اکثر مرداش یخه پیرهنشون بازه و یه شیشه شراب دستشون تلو تلو میرسن خونه

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
اصولا یه جمله معروفی هست که میگه
من راضی ، تو راضی ، گور بابای ناراضی !
خیلی عذر می خوام البته .
از نظر من همه چی نسبیه .
عرف و اخلاق هم نسبیه .
به فرض همچین چیزی هم صحت داشته باشه ، ما نمی تونیم خودمونو جای اونا جا بزنیم و بگیم چه کار زشتی !
کلا این ما هستیم که عرف رو به وجود میاریم .
این ماییم که فرهنگ رو می سازیم .
فرهنگ اونا هم اینه اگه همچین چیزی باشه .
اگه چیز بدی براشون بود که این کار رو نمی کردن طبیعتا .

پ ن : برای اینکه سوء برداشت نشه من خودم حالم از این کار بهم می خوره ، منظور من چیز دیگه ای هست .

Last edited:

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
اصلا خالي بندي نيستش ... ما يك سري از آشناهامون از دانمارك اومده بودن و ميگفتن كه اين دقيقا هست

و 1 روز در سال كه روز خاصي هست طرف ميدونه كه مثلا شوهرش يا زنش الان پيش كسي ديگريست و اين

از نظر اونا كاملا منطقيه ... بعد من تنهايي از دوستمون پرسيدم كه ايرانيا چطور كنار ميان با اين موضوع ؟

گفت خيلي ها اين كارو ميكنن و ديگه پذيرفتن چون تو اون روز خيلي ها با ديد بد نگاه نميكنن به موضوع

اما بعضي مواقع آدم از اين زندگي سگيشون حالش به هم ميخوره :hmm:

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
جدا كف كردم نظرا رو خوندم ...

ماهستیم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من همیشه یکی از آرزوهام این بوده که از ایتالیا زن بگیرم
نه بدلیل خوشکلی
بدلیل وراج بودن دختراش
بچه هم که گیرت بیاد با خواهراش زن ایتالیایی اینقدر وراجی میکنند
که ادم حال میکنه

ماهستیم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قابل توجه جماعت ایرانی پرست یکبار برو ایتالیا یک زن بده یک زن بگیر

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
يعني تو وجود شما چيزي به اسم غيرت نيست !!!!! ديگه از يه آفريقايي جنگلي هم بپرسي زنت رو بده من شاكي ميشه نه دوستان فطرت انسان چيز ديگه اي شما رو وهم برداشته حالا چون اونا اروپايي و متمدن هستن هر غلطي ميكنن خوبه!!!!واقعا براي بعضي ها متاسفم ...خواهشا كوت نگيريد به قول دوستمون نظرم اين بود ، واقعا نميخوام باهاتون جر و بحث كنم اگه نظرت موافق اين كار هست به نظر من چيزي نداري كه من بخوام با بحث درستش كنم ....

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
يعني تو وجود شما چيزي به اسم غيرت نيست !!!!! ديگه از يه آفريقايي جنگلي هم بپرسي زنت رو بده من شاكي ميشه نه دوستان فطرت انسان چيز ديگه اي شما رو وهم برداشته حالا چون اونا اروپايي و متمدن هستن هر غلطي ميكنن خوبه!!!!واقعا براي بعضي ها متاسفم ...خواهشا كوت نگيريد به قول دوستمون نظرم اين بود ، واقعا نميخوام باهاتون جر و بحث كنم اگه نظرت موافق اين كار هست به نظر من چيزي نداري كه من بخوام با بحث درستش كنم ....
اگه احتمالا نظر من رو خوندی ادیت شده اش هم بخون که سوء تفاهم نشده باشه احیانا .

ماهستیم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حتی من اینو تو فرهنگایرانی ها هم دیدم
اگر مایل باشید پی ام بدید تا براتون شرح بدم

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
ديگه از يه آفريقايي جنگلي هم بپرسي زنت رو بده من شاكي ميشه

اینو راست میگه. جوکش هم موجوده :

يارو راهبه هفت-هشت سال تو يك قبيله آفريقايي زندگي كرده بوده و تو اين مدت كلي از آداب تمدن مثل كشاورزي و خونه ساختن و يكتا پرستي رو يادشون داده بوده... يك روز هوس ميكنه كه بهشون انگليسي هم ياد بده. خلاصه رئيس قبيله رو صدا ميكنه، باهم شروع ميكنن قدم زدن تا ميرسن به يك درخت. راهبه اشاره ميكنه به درخته، ميگه: "درخت". رئيس قبيله كلشو تكون ميده، اشاره ميكنه به درخت، ميگه: درخت! راهبه كلي حال ميكنه، يكم جلوتر اشاره ميكنه به يك كوه، ميگه: "كـوه" بازم رئيس قبيله كلشو تكون ميده، ميگه: كوه! خلاصه به همين منوال جناب راهب كلي زبان به جناب رئيس قبيله ياد ميده، تا اينكه بين درختا ميرسن به يك زن و مرده كه شديداً به كار خير مشغول بودن... راهبه يكم فكر ميكنه، ميگه: "دوچرخه‌سواري"! رئيس قبيله اخم ميكنه، نيزشو در مياره، ميزنه مردك بدبخت رو لت و پار ميكنه. راهبه كف ميكنه، ميره بهش ميگه: بابا من اين مدت اين همه راجع به صلح و دوستي چيز ياد شما دادم، چرا زدي اين بدبخت رو كشتي؟ رئيس قبيله اشاره ميكنه به زنه، ميگه: دوچرخه من!!!

1212067475.gif

راستی اسم دوچرخه اومد :

يه روز به يه ترکه ميگن نامزدي رو به چي تشبيه ميکني؟ ميگه نامزدي مثل اين مي‌مونه که بابات برات يه دوچرخه بخره ولي نزاره بهش دست بزني !!!

129fs2705461.gif

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
شما همه چیز رو ایکس می بینید

کانال پریما رو اینتل ست یه برنامه ای داره به همین صورت هست

مثلا یک زن شهری جاش رو با یک زن روستایی عوض میکنه

و تو این مدت با محیط جدید خوبی هاش و سختی هاش آشنا میشه

یک مدت هم بچه هاشون رو جابجا می کردند

این کانال مخصوصه کشوره رومانی هست