برگزیده های پرشین تولز

اقدامی باورنکردنی: ایتالیایی‌ها همسرانشان را برای تفریح بهم قرض می‌دهند

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sina86

Registered User
لایک‌ها
35
ایتالیا کشور خوبیه
من خیلی دوست داشتم اونجا زندگی کنم
اکثر مرداش یخه پیرهنشون بازه و یه شیشه شراب دستشون تلو تلو میرسن خونه
عجب!!
نمیدونستم مست کردن و لاابالی گری و شرب خمر وبی ناموسی و کفر و بی دینی و بی غیرتی و قرض دادن زن خود به همدیگه هم میتونه دلیل علاقه مند بودن باشه!
تاحالا فکر می کردم انسانیت و ارزش های انسانی و اخلاق هست که مهمه!

يعني تو وجود شما چيزي به اسم غيرت نيست !!!!! ديگه از يه آفريقايي جنگلي هم بپرسي زنت رو بده من شاكي ميشه نه دوستان فطرت انسان چيز ديگه اي شما رو وهم برداشته حالا چون اونا اروپايي و متمدن هستن هر غلطي ميكنن خوبه!!!!واقعا براي بعضي ها متاسفم ...خواهشا كوت نگيريد به قول دوستمون نظرم اين بود ، واقعا نميخوام باهاتون جر و بحث كنم اگه نظرت موافق اين كار هست به نظر من چيزي نداري كه من بخوام با بحث درستش كنم ....

تایید میشه.

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
تعريف تعريف تعريف

تعريف افراد از اخلاق و انسانيت و غيرت خيلي متفاوته ، دليل نميشه تعريفي كه ما داريم درست باشه و تعريف بقيه اشتباه .

پ . ن : همون كه محسن نوشت .

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
چرا این تاپیک مسخره و بی سر و ته با این همه حرفهای خلاف مرامنامه بسته نمیشه ولی تاپیک من در مورد خودکشی یک ایرانی بخاطر سوسانو بسته میشه.

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
چرا این تاپیک مسخره و بی سر و ته با این همه حرفهای خلاف مرامنامه بسته نمیشه ولی تاپیک من در مورد خودکشی یک ایرانی بخاطر سوسانو بسته میشه.

ببين بستن چند جوره ...يه جور بستن يعني خلاف كردي ميان درشو ميبندن:f34r: يه جور اينكه خلافي نكردي فقط تاپيك رو بايد دوتا كوچه بالاتر ميزدي كه خب تذكر ميدن ،ديگه اون كه ناراحتي نداره !
البته چند روش ديگه هم داريم كه از ذكرش در اين برهه خودداري ميكنم ....

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
پی تی جای بحث در مورد حرفهای مفت ِ shia-online نیست

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
به این میگن تفریج سالم :D !!!

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
قابل توجه جماعت ایرانی پرست یکبار برو ایتالیا یک زن بده یک زن بگیر
شما اراده کن تو ایران در خدمتت هستیم آقای ایتالیایی !!

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
تعريف تعريف تعريف

تعريف افراد از اخلاق و انسانيت و غيرت خيلي متفاوته ، دليل نميشه تعريفي كه ما داريم درست باشه و تعريف بقيه اشتباه .

پ . ن : همون كه محسن نوشت .

مسعود جان اينكه تو ذات بشر غيرت هست كه تعريف نيست تعريفه؟!!اين عمل تو هر دين و ملت و قومي نكوهيده هست اينا نمونه بارز پوچي و بي هدفي تو زندگي هست،اين كه چرا اينجوري شدن خودش جاي بحث داره ولي مطمئن باش هركس كه از نظر روحي /رواني سالم باشه حالش از اين عمل به هم ميخوره ...

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
نه تو ذات كسي غيرت نيست ، چرا شما نصف اين چيزا رو ميخوايد به ذات آدما ربط بديد ؟

من پسر خالم اين چيزا اصلا حاليش نيست ( بچست ) يه روز تو مدرسه انقدر در مورد غيرت و اين حرفا براشون گفتن كه ديگه هركي رو ميبينه ميخواد چادر سرش كنه . منظورم اينه كه اين مسائل تو جامعه و تحت شرايطي كه تو محيط زندگي وجود داره شكل ميگيره . اصلا شما كه ميگي ذاتيه پس چرا اينا بي غيرت شدن ؟ يعني همه اروپايي ها بد ذاتا ؟ پس مفاهيمي مثل غيرت اكتسابيه .

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
ببين بستن چند جوره ...يه جور بستن يعني خلاف كردي ميان درشو ميبندن:f34r: يه جور اينكه خلافي نكردي فقط تاپيك رو بايد دوتا كوچه بالاتر ميزدي كه خب تذكر ميدن ،ديگه اون كه ناراحتي نداره !

Thanks​

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا