برگزیده های پرشین تولز

اقدام به خودكشي دختر جوان از بالاي پل حافظ !!!

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
شما بزرگی کن کوتاه بیا
127fs160153.gif

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
بسته دیگه ببندید این تاپیک رو بابا همه اومدن اینجا پشت سر بدبخت حرف میزنن!
حتما یه مشکلی داشته جو گیر شده... اصلا به من و شما چه...

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
کلا خودکشی هردلیلی داشته باشه کاره فوق العاده بدی هست کسی که نتونه جلو هوای نفسشو بگیره...
حتی اگر یک عمر درد کشیده باشه ! من کسای زیادی رو دیدم که یک عمر با فقز و بدبختی زندگی کردن اما با شرافت زندگی کردن ! مگر زندگی فقط اینوره ؟! خدا از دست اینا شاکی میشه میگه من امانتی رو که به شما دادم شما خیانت کردید ! اینا اگر بمیرن مستقیم گو تو جهنم هستن ! خودکشی هم وقتی رخ میده که اعتقاد آدم به خدا کم بشه و دیده متریالیستی پیدا کنه !

خب هر کسی یه جور فکر میکنه ... و لازم نیست همه مثل هم فکر کنند ...

به نظر من به جای اینکه بقیه رو محکوم کنید که چرا طاقت مشکلاتو ندارن خدارو شکر کنید که یا شما طاقت دارید و یا شمارو اونجوری تو مشکل ننداخته که مجبور به این کار بشید
البته خودکشی سر عشق و عاشقی کاری بس ابلهانس

نه تایید نمی گردد ... بچه ها همیشه به خودکشی فکر کنید ... راه حل خوبیه .... میشه باهاش مشکلات رو حل کرد ... من دو سه بار باهاش مشکلاتمو حل کردم ...
63.gif
40.gif

ای موکد ! ای لپ لپ ! ( تو که همه رو تایید میکنی !:p )

نه همیشه ... من بالا رو تایید نکردم ... وقتی من اومدم حرفهایی رو بزنم دیدم یکی دیگه اونا رو زده ... گفتم دوباره نگم ...

توی ایران خودکشی موضوع بسیار پیش پا افتاده ای است

احتمالاً خودکشی توی اسرائیل موضوع پشت پا افتاده ای هست !!!
58.gif
63.gif
59.gif

ولی افتخار میکنم قوی هستم
لازمه ی توی گود بودن خاک شدن نیست
میشه وسط بودو خاک کرد

من هم میکنم افتخار ... گویند هر که در میدان نیست چماقش دو دستیه (یا چیزی توی این مایه ها )
39.gif

ببین تنگی !! بد داری میری رو مخ من ها !!

شاهد جان این تنگی ورژن جدید هستش .. مثل قبلیه زود خودشو لو نمیده ... خلاصه علم پیشرفت کرده ...
78.gif

مگه كسي خواسته بميره.
حتما خودش اينطوري راحته.

بابا بنده خدا از پل افتاده که شما دارین اونو محاکمه میکنید ...
81.gif

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460
کی
گفته بشیه واگذار کنه به خدا؟
خدا به آدم عقل داده
خدا میگه من به تو عقل دادم که مشکلاتتو باهاش رفع کنی و اصلا مورد قبول هیچ کسی نیست که بشینیم و دست روی دست بگذاریم
شما خوشت میاد گیر بدی وگرنه اصلا حرفت اینجا بی مورد بود
وقتی کسی حرف از خد ا میزنه دلیل نمیشه که اختیار انسانو نفی میکنه
جور دیگه اظهار وجود کن

اظهار وجود نه معمولا میگن ابراز وجود
در ثانی من نیازی به اینکارها ندارم
هیچ کس تو فروم منو نمیشناسه

تو خیلی چیزارو نمی دونی وقتی یک آدم پیر چند سال روی تخت بیمارستان افتاده و باید صبر کنه تا بمیره و همه کارشو بقیه باید براش بکنند. وقتی تصمیم می گیره خودشو راحت کنه خدا بدش میاد اما در بقیه موارد قسمته و کاریش نمیشه کرد.

خدا به آدم عقل داده اما به همه به یک اندازه نداده و این عقل انسان هم برای حل مسائل و مشکلات به خصوصی است قادر نیست هر کاریو انجام بده.

هیچ کساییو دیدی که دیونه میشن میبرنشون تیمارستان شاید فکر کردی همه اونهایی که تو تیمارستان هستند مادرزادی دیونه بودند

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
بابا بنده خدا از پل افتاده که شما دارین اونو محاکمه میکنید ...
81.gif
پس نامه اي كه تو جيبش پيدا كردن چي بوده؟
حالا ديده نمرده اومده تكذيب كرده! كي باورش ميشه يكي رو پل حافظ كه اصلا جاي عبور عابر پياده نداره و نيازي هم بهش نيست (چون هيچ ديوونه پياده اي اون بالا كاري نداره) در حال پياده روي بيفته پايين!!!

ولي كلا به نظر من اين حرف زوره كه اگه كسي خودش رو بكشه بعد از مرگ عذاب ميكشه. مگه انسانها در اومدن به اين دنيا اختيار داشتن كه حالا مجبور باشن همه بدبختيهاش رو تحمل كنن؟
اين دنياي كثافت كه اصلا از نظر من ارزش زندگي نداره. اگه نبود عذاب اون دنيا همين الان خودم رو راحت ميكردم.

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
پس نامه اي كه تو جيبش پيدا كردن چي بوده؟
حالا ديده نمرده اومده تكذيب كرده! كي باورش ميشه يكي رو پل حافظ كه اصلا جاي عبور عابر پياده نداره و نيازي هم بهش نيست (چون هيچ ديوونه پياده اي اون بالا كاري نداره) در حال پياده روي بيفته پايين!!!

ولي كلا به نظر من اين حرف زوره كه اگه كسي خودش رو بكشه بعد از مرگ عذاب ميكشه. مگه انسانها در اومدن به اين دنيا اختيار داشتن كه حالا مجبور باشن همه بدبختيهاش رو تحمل كنن؟
اين دنياي كثافت كه اصلا از نظر من ارزش زندگي نداره. اگه نبود عذاب اون دنيا همين الان خودم رو راحت ميكردم.

شاید ...
37.gif

"
ولی خودکشی کار خیلی خوبیه ...
39.gif

به نظر من هم این دنیا ارزش موندن رو نداره ...
47.gif
بیا با هم خودکشی کنیم ...
38.gif
ولی من از مرگ میترسم
68.gif
... احتمالاً خیلی زجر داره تا بمیری ...
159.gif

ولی اگه شما میخوای خودکشی کنی بیا پیش خودم تا بهت مشاوره مجانی بدم
53.gif
... مال دنیا چرک کف دسته
161.gif
... اگه میخوای بری حموم و خودتو از دست این چرکها خلاصص کنی حتماً بیا پیش خودم
53.gif
"

قسمتی از اظهارات روح خبیس کیوون :D

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
شاید ...
37.gif

"
ولی خودکشی کار خیلی خوبیه ...
39.gif

به نظر من هم این دنیا ارزش موندن رو نداره ...
47.gif
بیا با هم خودکشی کنیم ...
38.gif
ولی من از مرگ میترسم
68.gif
... احتمالاً خیلی زجر داره تا بمیری ...
159.gif

ولی اگه شما میخوای خودکشی کنی بیا پیش خودم تا بهت مشاوره مجانی بدم
53.gif
... مال دنیا چرک کف دسته
161.gif
... اگه میخوای بری حموم و خودتو از دست این چرکها خلاصص کنی حتماً بیا پیش خودم
53.gif
"

قسمتی از اظهارات روح خبیس کیوون :D
نه بابا نترس با يه گلوله اصلا چيزي حس نميكني. تضمينيه. من از مردن نميترسم از بعدش ميترسم!

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
اظهار وجود نه معمولا میگن ابراز وجود
در ثانی من نیازی به اینکارها ندارم
هیچ کس تو فروم منو نمیشناسه

تو خیلی چیزارو نمی دونی وقتی یک آدم پیر چند سال روی تخت بیمارستان افتاده و باید صبر کنه تا بمیره و همه کارشو بقیه باید براش بکنند. وقتی تصمیم می گیره خودشو راحت کنه خدا بدش میاد اما در بقیه موارد قسمته و کاریش نمیشه کرد.

خدا به آدم عقل داده اما به همه به یک اندازه نداده و این عقل انسان هم برای حل مسائل و مشکلات به خصوصی است قادر نیست هر کاریو انجام بده.

هیچ کساییو دیدی که دیونه میشن میبرنشون تیمارستان شاید فکر کردی همه اونهایی که تو تیمارستان هستند مادرزادی دیونه بودند
آره دیدم
پسر خاله ی مادر من سر عشق و عاشقی دیوونه شده الان حدود 25 سال از شکست عشقیش میگذره ولی خوب نشده
خب این اگه اینقدر شکستش براش سخت بوده که بعد 25 سال هنوز داره گریه میکنه حدود 45-50 سالشه و اصلا روز خوش تو زندگیش نداشته
خب این نمیتونست خودکشی کنه؟
کسی که تحمل میکنه تا دیوونه بشه سگش شرف داره به کسی که خودکشی میکنه
حتی حیوون هم اونقدر عقلش میرسه که خودکشی نکنه و مواظب جونش باشه و این نیازی به قوی بودن عقل نداره آره اگه خیلی نتونه دووم بیاره همون دیوونه میشه
کسی که خودکشی میکنه یا آدم ضعیفیه یا آدم احمقیه و میخواد از طرفش انتقام بگیره (ماجرا خره که مرگ خودشو میخواد که به صاحبش ضرر بزنه)
و جز این نیست
اقدام به خودکشی رو هیچ جوری نمیشه توجیح کرد
آقاجان! ماهم تو زندگی مشکل داشتیم بدجورشم داشتیم هم عشق و عاشقی و مشکلاتی خیلی بزرگتر
آدم درد نکشیده ای نیستم که صدام از جای گرم در بیاد
ولی همیشه زمان مشکلاتو حل میکنه

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
نه بابا نترس با يه گلوله اصلا چيزي حس نميكني. تضمينيه. من از مردن نميترسم از بعدش ميترسم!

عزیزم منم همون رو گفتم !!!
39.gif

آره دیدم
پسر خاله ی مادر من سر عشق و عاشقی دیوونه شده الان حدود 25 سال از شکست عشقیش میگذره ولی خوب نشده

زمان همیشه مشکلات رو حل نمیکنه بعضی وقتا آدما رو حل میکنه ( مثل حل کردن آدم در اسید سولفوریک )

توی یه دستشویی سرباز خونه یکی نوشته بود : " چشم به هم بذاری میگذره " یکی دیگه زیر نوشته اون نوشته بود : " خوار چشم ...ائیده میشه تا بگذره "

بعضی وقتا این جوریه !!! :D

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460
آره دیدم
خب این اگه اینقدر شکستش براش سخت بوده که بعد 25 سال هنوز داره گریه میکنه حدود 45-50 سالشه و اصلا روز خوش تو زندگیش نداشته
خب این نمیتونست خودکشی کنه؟
کسی که تحمل میکنه تا دیوونه بشه سگش شرف داره به کسی که خودکشی میکنه
حتی حیوون هم اونقدر عقلش میرسه که خودکشی نکنه و مواظب جونش باشه و این نیازی به قوی بودن عقل نداره آره اگه خیلی نتونه دووم بیاره همون دیوونه میشه
کسی که خودکشی میکنه یا آدم ضعیفیه یا آدم احمقیه و میخواد از طرفش انتقام بگیره (ماجرا خره که مرگ خودشو میخواد که به صاحبش ضرر بزنه)
و جز این نیست
اقدام به خودکشی رو هیچ جوری نمیشه توجیح کرد
آقاجان! ماهم تو زندگی مشکل داشتیم بدجورشم داشتیم هم عشق و عاشقی و مشکلاتی خیلی بزرگتر
آدم درد نکشیده ای نیستم که صدام از جای گرم در بیاد

این بحث گسترده است

خودکشی مخصوص انسان نیست حیوانات هم اینکارو می کنند حتما شنیدی که والها به صورت دسته جمعی خودشونو به ساحل می اندازند و هر چقدر که اونها رو برگردونن بازهم اینکارو می کنند.

اگر می خواهی بحث کنی مشکلی نیست اما از شما درخواست می کنم توهین نکن استفاده از لغاتی مانند سگش شرف داره بسیار ناپسنده

وقتی نمی دونیم کسی مشکلش چیه نباید قضاوت کنیم . بعضی از مشکلات حل نشدنی هستند و ربطی به گذشت زمان ندارند.

یک نفرو فرض کن تو 25 سالگی تصادف میکنه و از چند جا قطع نخاع میشه همه کاراشو باید بقیه براش بکنن حتی اینور اونور کردنش تا بدنش آزرده نشه چند سال می تونه تحمل کنه دیگه چه هدفی تو این زندگی داره ؟ اگر هم هدف داشته باشه توانایشو داره؟

تو خوابگاه ما یک نفر خودشو کشت دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی برق دانشگاه امیرکبیر وقتی رفتن تو اتاقش دیدن یک کپسولو با ماسک روی صورتش گذاشته بود و مرده بود
اونجا که بودیم یکی اومد گفت بابا اینکه رشتش برق بوده آینده خوبی داشته چرا خودشو کشته...

چرا انسان می تونه برای دیگران خودشو فدا بکنه اما برای خودش این حقو نداره ؟

من نمی دونم هر وقت اسم خودکشی میاد بحث عشق و عاشقی هم هست .

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
این بحث گسترده است

خودکشی مخصوص انسان نیست حیوانات هم اینکارو می کنند حتما شنیدی که والها به صورت دسته جمعی خودشونو به ساحل می اندازند و هر چقدر که اونها رو برگردونن بازهم اینکارو می کنند.

اگر می خواهی بحث کنی مشکلی نیست اما از شما درخواست می کنم توهین نکن استفاده از لغاتی مانند سگش شرف داره بسیار ناپسنده

وقتی نمی دونیم کسی مشکلش چیه نباید قضاوت کنیم . بعضی از مشکلات حل نشدنی هستند و ربطی به گذشت زمان ندارند.

یک نفرو فرض کن تو 25 سالگی تصادف میکنه و از چند جا قطع نخاع میشه همه کاراشو باید بقیه براش بکنن حتی اینور اونور کردنش تا بدنش آزرده نشه چند سال می تونه تحمل کنه دیگه چه هدفی تو این زندگی داره ؟ اگر هم هدف داشته باشه توانایشو داره؟

تو خوابگاه ما یک نفر خودشو کشت دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی برق دانشگاه امیرکبیر وقتی رفتن تو اتاقش دیدن یک کپسولو با ماسک روی صورتش گذاشته بود و مرده بود
اونجا که بودیم یکی اومد گفت بابا اینکه رشتش برق بوده آینده خوبی داشته چرا خودشو کشته...

ببین دوست عزیز
به نظر من بحث ما اصلا فایده نداره چون دیدگاه ما کاملا فرق داره
من به اون دنیا هم اعتقاد دارم و با در نظر گرفتن اون ور دارم حرف میزنم نمیدو نم شمال اعتقاد داری یا نه اگه اعتقاد نداشته باشی حرفات کاملا درسته قبلشم تو جواب پست داریوش گفتم اگه اعتقاد به اونور نباشه اصلا دلیلی برای تحمل وجود نداره و میشه با خودکشی مشکل رو حل کرد چون بعدش دیگه نیستیم و این نبودن از عذاب کشیدن بهتره درسته که بازم صبرو تحمل خیلی با ارزش تره
من مشکلم سر خود کشی های عشقیه
وگرنه اصلا سر مسائل دیگه بحث نمیکنم چون تو موقعیت نیستم
مثلا یه پدری توی اسلام شهر خودکشی کرده بود
خیلی تکاندهندس
کارگر بود چند روزی بود بچش میگفت بابا هندونه میخوام باباش چون پول نداشت امروزو فردا میکرد یه روز باباهه از سر کار میاد خونه میبینه تو سطل آشغال خونش پوست هندونس به زنش میگه از کجا؟ میگه انقدر نخریدی رفت از سطل زباله همسایه آشغالاشو ورداشته بود میخورد
اون پدر همون شب خودکشی میکنه
اینا که میگم مستنده ها از خودم نمیگم
یکی دیگه بچش میگه بابا مداد میخوام (باز اسلام شهر)
باباهه میره بغالی ارزون ترین مداد رو نسیه میخره برای بچش میاره
بچه هه هی مینوشته نوکش میشکسته دوباره میتراشیده بعد مداد تموم میشه میاد میگه بابا مدادم تموم شد
باباش دعواش میکنه که چرا درست استفاده نمیکنی؟ بچه با چشم گریون میره میخوابه (
الان اشکم درومده دارم اینارو براتد تعریف میکنم)
بعد باباش دلش میسوزه میره از همون مداد میخره میاره خودش شروع میکنه نوشتن مشق بچش میدیده هی میشکنه بعد میفهمه بچش راست میگفته واقعا مدادش خراب بوده ناراحت میره بچشو بدار کنه ازش معذرت خواهی کنه میبینه بچش دق کرده مرده
اون پدر هم همون شب خودکشی میکنه
چند تا دیگه برات بگم
اگه اولین پست من تو تیپیکو بخونی مشکلم با مسائل عشقی بود و اصلا درباره مشکلات اینچنینی حرف نزدم
شاید با همه ی اعتقادم اگه یه روز چنین اتفاقایی برای بچم بیوفته منم خودکشی کنم
ولی سر حرفم درمورد مسائل عاطفی هنوزم هستم
داغ یه دوست پسر نامردو میشه فراموش کرد و داغ مرگ فرزندو اونم وقتی به خاطر تو دق کرده مرده رو هرگز نمیشه

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
این بحث گسترده است

حالا چون حیوانها خودکشی میکنن ما هم باید از اونا تقلید کنیم!! خوبه اسمشون حیوانه انسان نیست!!

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460
حالا چون حیوانها خودکشی میکنن ما هم باید از اونا تقلید کنیم!! خوبه اسمشون حیوانه انسان نیست!!

اولا من کی گفتم انسان باید از حیوان تقلید بکنه؟

هزار تا کار دیگه هم هست که هم حیوانات می کنن هم انسان مثل غذا خوردن و... حالا باید بگیم اینها از روی هم تقلید می کنن.

شما نمی تونی ادعا کنی همه کارهای حیوانات غریزیه . همه موجودات از سطحی از شعور بر خوردارند

بنابراین حرف شما کاملا بی ربطه

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460
ببین دوست عزیز
به نظر من بحث ما اصلا فایده نداره چون دیدگاه ما کاملا فرق داره
من به اون دنیا هم اعتقاد دارم و با در نظر گرفتن اون ور دارم حرف میزنم نمیدو نم شمال اعتقاد داری یا نه اگه اعتقاد نداشته باشی حرفات کاملا درسته قبلشم تو جواب پست داریوش گفتم اگه اعتقاد به اونور نباشه اصلا دلیلی برای تحمل وجود نداره و میشه با خودکشی مشکل رو حل کرد چون بعدش دیگه نیستیم و این نبودن از عذاب کشیدن بهتره درسته که بازم صبرو تحمل خیلی با ارزش تره
من مشکلم سر خود کشی های عشقیه
وگرنه اصلا سر مسائل دیگه بحث نمیکنم چون تو موقعیت نیستم
مثلا یه پدری توی اسلام شهر خودکشی کرده بود
خیلی تکاندهندس
کارگر بود چند روزی بود بچش میگفت بابا هندونه میخوام باباش چون پول نداشت امروزو فردا میکرد یه روز باباهه از سر کار میاد خونه میبینه تو سطل آشغال خونش پوست هندونس به زنش میگه از کجا؟ میگه انقدر نخریدی رفت از سطل زباله همسایه آشغالاشو ورداشته بود میخورد
اون پدر همون شب خودکشی میکنه
اینا که میگم مستنده ها از خودم نمیگم
یکی دیگه بچش میگه بابا مداد میخوام (باز اسلام شهر)
باباهه میره بغالی ارزون ترین مداد رو نسیه میخره برای بچش میاره
بچه هه هی مینوشته نوکش میشکسته دوباره میتراشیده بعد مداد تموم میشه میاد میگه بابا مدادم تموم شد
باباش دعواش میکنه که چرا درست استفاده نمیکنی؟ بچه با چشم گریون میره میخوابه (
الان اشکم درومده دارم اینارو براتد تعریف میکنم)
بعد باباش دلش میسوزه میره از همون مداد میخره میاره خودش شروع میکنه نوشتن مشق بچش میدیده هی میشکنه بعد میفهمه بچش راست میگفته واقعا مدادش خراب بوده ناراحت میره بچشو بدار کنه ازش معذرت خواهی کنه میبینه بچش دق کرده مرده
اون پدر هم همون شب خودکشی میکنه
چند تا دیگه برات بگم
اگه اولین پست من تو تیپیکو بخونی مشکلم با مسائل عشقی بود و اصلا درباره مشکلات اینچنینی حرف نزدم
شاید با همه ی اعتقادم اگه یه روز چنین اتفاقایی برای بچم بیوفته منم خودکشی کنم
ولی سر حرفم درمورد مسائل عاطفی هنوزم هستم
داغ یه دوست پسر نامردو میشه فراموش کرد و داغ مرگ فرزندو اونم وقتی به خاطر تو دق کرده مرده رو هرگز نمیشه

دوست عزیز

حرف منم همینه

من نگقتم خودکشی خوبه من گفتم قبل از تمسخر و سرزنش او بیایم ببینیم چرا اینکارو کرده

در مورد معاد و اختیار هم هر کس اعتقاد خودشو داره بحث در موردش هم لزومی نداره اما طبیعتا اگر کسی به معاد و آموزهای دینی اعتقاد داره نباید اینکارو بکنه

معمولا شکست عشقی برای یک نفر پایان کار نیست با مشاورهای متعدد و کمک اطرافیان فرد دوباره به زندگی برگرده

اما متاسفانه فرهنگ گند گرفته ما در اینگونه مواقع کار و بر فرد آسیب دیده سختر میکنه

حرف در آوردن پشت سر طرف، زخم زبون زدن ، متلک و تیکه انداختن، شعار نویس رو دیوار خونه طرف و ... که خصوصا در شهر های کوچک که همه یکدیگر رو می شناسند رواج گستر ده ای داره

بالا