برگزیده های پرشین تولز

الان درآمد ماهانه یا سالیانه تون چقدره؟ چقدر درآمد راضیتون میکنه؟

C4TX

Registered User
لایک‌ها
99
نامردا کاری کردن که برکت از کشورمون رفته ماهی ده تومنم دربیاری میره، به قول دوستمون این نسل ایرانی باید منقرض شه تا نسل اریایی جدیدی بیاد همه ریاکار و دزد و... به هیشکی نمیشه اعتماد کرد و همه میخوان از یکی دیگه بکنن
من نمیدونم چه اصراری هست که همه به خودمون بقوبولونیم ما از نژاد آریایی هستیم! بعد از این یکی از علت های عقب ماندگی ما همین ادعایهای پوچ و تو خالی هست. این بحث های نژاد پرستانه خیلی وقته که توی دنیا منسوخ شده و هر قوم و نژادی حقوق برابر دارن. در ظاهر مدعی فرهنگ 2500 ساله هستیم ولی در عمل پاش بیافته مثل بربرها! ما این کشور افغانستان و افغانی ها که زمانی جزئی از ایران بودن رو چندش آور می دونیم بعد آلمانی ها که هزارن کیلومتر از ما دورتر هستند رو به خودمون نسبت می دیم، البته ما خودمون رو به اونها نسبت می دیم و دوست داریم که خودمون رو به اونها بچسبونیم!
ایضا و جدای از بحث نژاد پرستی؛ نژاد اولیه ایرانی ها به هزارن سال قبل از سکونت یا شاید هم حمله (!) نژاد آریایی به ایران برمی گرده و نژاد آریایی ناخالص هست. برعکس تفکر عوام نژاد اصیل ایرانی نه بلوند بوده و نه چشم رنگی؛ بلکه چشم و ابرو مشکی و موها هم مشکی و فر، تصاویر به جا مانده از کوروش و نقوش تاریخی به جا مانده هم این گفته رو ثابت می کنن.
http://upload.wikimedia.org/wikiped..._G197.jpg/718px-Kroisos_stake_Louvre_G197.jpg
برای اینکه آف تاپیک نشه: درآمد خوبه، راضی هستیم
2usv2c8.gif

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
بابا شما چه شاکی هستی

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
داداش من امریکاهستم زمین تا اسمون اینجا باواقعیت عایی که به منو شما میگن فرق میکنه اینجاهرکی حتی بچه شش ساله ظرف خودشو میشوره.چون میگن هرکی باید کارخودشو انجام بده بچه مسولیت پذیر درمیاد.
بنظرم ماایرانیا خیلی موقع ها میتونیم ازبعضی خرجها جلوگیری کنیم.
خداییش اینو هستم. لوس و ننر دارن بار میان بچه های الان. همکارم یه دختر 10 ساله داره همچین با قر حرف میزنه آدم دوست داره بالا بیاره

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
م
داداش من امریکاهستم زمین تا اسمون اینجا باواقعیت عایی که به منو شما میگن فرق میکنه اینجاهرکی حتی بچه شش ساله ظرف خودشو میشوره.چون میگن هرکی باید کارخودشو انجام بده بچه مسولیت پذیر درمیاد.
بنظرم ماایرانیا خیلی موقع ها میتونیم ازبعضی خرجها جلوگیری کنیم.
منم 6سالم بود خودم ظرف میشستم الان چی در اومدم؟ ها؟ چی دراومدم؟:mad:
تو امریکا باشی ، خیلی معذرت میخوام ، حتی نتونی خودتو بشوری هم آینده خوبی داری اینجا خدای عرضه هم باشی تهش معلوم نیست چی بشی

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
آقایون تو فکر مادیات نیستند ، به فکر اینن که اگر با در آمد پایین ازدواج کنن ، امثال مهرنوش !!! خانم ها بعد از چند ماه قهر میکنن و میرن خونه باباشون ...
آره، اونوقت میگن برای ازدواج و زندگی مهم تفاهمه. :D از مزخرف ترین حرفایی هست که تا حالا شنیدم این مهم تفاهمه.

Gita.

Registered User
لایک‌ها
58
حدود 1300 .
راضی نیستم. در تهران پولی نیستش حسابی دستم در خرج کردن بستس. درآمد حداقل 3 میلیون راضیم میکنه.
یه ساله تو فکرم با پس انداز قبلی و به کمک وام یه 40 متری اونم تازه جاهای ضعیف تهران (جایی که تو رنج متری 3تومن باشه) بخرم هرچور حساب میکنم میبینم قسطش بهم فشار میاره. انقدر حساب کتاب کردم و دیدم نمیشه اعصابم داغون شد. تو جوونی پیر شدیم :(
ماهی 800 از کارمندی و 2.6 تا 2.7 از کار آزاد جمعا میشه 3.5
جسارتا کار آزادتون چی هست؟

ah60008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133
تاپیکه جالبیه، من میانگین ماهی ۳ ۴ میزنم ولی امکانش هست یه ماه بشه ۵۰۰ یه ماه بشه ۱۰ تومن، ولی خداییش هر چقدرم در بیاریم آخرش میگیم کمه، آدم میشناسم کارخونه روی داره تو ۱ ماه ۴/۵ میلیارد سود فروش داشته فقط به ترکیه باز نشسته بود جلو ما میگفت توف تو این اقتصاد سودمون خیلی کمه، دارایی کل فکو فامیل مارو با هم جمع کنیم درآمد ۱ ماهشو نداریم ولی آخرش میگه باز کمه

Sent from my HTC One X+ using Tapatalk

• Like
Reactions: al2

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
تاپیکه جالبیه، من میانگین ماهی ۳ ۴ میزنم ولی امکانش هست یه ماه بشه ۵۰۰ یه ماه بشه ۱۰ تومن، ولی خداییش هر چقدرم در بیاریم آخرش میگیم کمه، آدم میشناسم کارخونه روی داره تو ۱ ماه ۴/۵ میلیارد سود فروش داشته فقط به ترکیه باز نشسته بود جلو ما میگفت توف تو این اقتصاد سودمون خیلی کمه، دارایی کل فکو فامیل مارو با هم جمع کنیم درآمد ۱ ماهشو نداریم ولی آخرش میگه باز کمه

اره دیگه کلا همه یه پله بالاتر از خودشونو نگاه میکنن

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415

میگن یه بچه 2 تومنیش میوفته توی جوب و هی گریه میکرده..باباش بهش 2 تومن میده میگه گریه نکن..ولی بچهه بازم گریه میکرده میگفته اگه اون 2تومنی که تو آبه رو داشتم الان میشد 4 تومن.

gorazderaz

Registered User
لایک‌ها
38
درآمد ماهیانه : مگه فوضولیo_O
درامد راضی کننده : ماهیانه 65 میلیون اگه باشه خیلی خوبه

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
درآمد نزدیک 1 تومن ولی چه فایده همش خرج میشه :|

مجرد هستم وضعم اینه ازدواج کنم فک کنم باید شاممون رو نصف کنیم :|

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,490
دیدی دروغ میگی:D..بنا روزی 100 تومن و ماهی میشه 3 تومن. کارگر عادی هم 40 تا 50 تومن
البته بتا متری کار میکنه.و میتونی بالاتر از این ها درآمدداشته باشه و بسته به این داره که آدم فس فس کاری هست یانه:D

درآمد:فعلا صفر
ماهی حداقل 2 میلیون راضیم میکنه(وخودم راه رسیدن به این درآمدو میدونم)واگر این کار درکشورهای همسایه انجام بشه ماهی 5 تا.

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633
البته بتا متری کار میکنه.و میتونی بالاتر از این ها درآمدداشته باشه و بسته به این داره که آدم فس فس کاری هست یانه:D

درآمد:فعلا صفر
ماهی حداقل 2 میلیون راضیم میکنه(وخودم راه رسیدن به این درآمدو میدونم)واگر این کار درکشورهای همسایه انجام بشه ماهی 5 تا.
پخ کن ببینم چیه؟ :D

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,490
پخ کن ببینم چیه؟ :D
edited
البته اگر در کشورهایی مثل عراق کار کنید یهو میبینید ترور.یس.تها ترتیبتونو دادن و با ار.پی.جی زدن تو ماشینتون وقتی دارید از سرکار برمیگردید.نمونه:شهدای شهر هفشجان استان چهارمحال و بختیاری که چند ماه پیش متاسفانه به دست تروریست ها کشته شدن.

Last edited:

webloge

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
حدود 1300 .
راضی نیستم. در تهران پولی نیستش حسابی دستم در خرج کردن بستس. درآمد حداقل 3 میلیون راضیم میکنه.
یه ساله تو فکرم با پس انداز قبلی و به کمک وام یه 40 متری اونم تازه جاهای ضعیف تهران (جایی که تو رنج متری 3تومن باشه) بخرم هرچور حساب میکنم میبینم قسطش بهم فشار میاره. انقدر حساب کتاب کردم و دیدم نمیشه اعصابم داغون شد. تو جوونی پیر شدیم :(

جسارتا کار آزادتون چی هست؟
طراحی اسکریپت و سایت

Aloneman4060

Registered User
لایک‌ها
284
edited
البته اگر در کشورهایی مثل عراق کار کنید یهو میبینید ترور.یس.تها ترتیبتونو دادن و با ار.پی.جی زدن تو ماشینتون وقتی دارید از سرکار برمیگردید.نمونه:شهدای شهر هفشجان استان چهارمحال و بختیاری که چند ماه پیش متاسفانه به دست تروریست ها کشته شدن.
اگه در كردستان عراق كار كنيد هيچ خطري نداره و حداقل دستمزد سه برابر اينجاست
و خيلي اروم تر از همين ايرانه

Sent from my Q74 using Tapatalk 2

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
اگه در كردستان عراق كار كنيد هيچ خطري نداره و حداقل دستمزد سه برابر اينجاست
و خيلي اروم تر از همين ايرانه

Sent from my Q74 using Tapatalk 2
یکی از میشناسم ماهانه 10 م درامد داره
عراق کار میکنه خط لوله گار