برگزیده های پرشین تولز

الان درآمد ماهانه یا سالیانه تون چقدره؟ چقدر درآمد راضیتون میکنه؟

ir2sedair

Registered User
لایک‌ها
613
برای یه دانشجوی 22 ساله اره
همچین خوشایند هم نیست در اینده انواع مریضی ها نسیبمون میشه از جمله ضعیف شدن چشم که همین الان اثرات گزاشته ؟ آرتروز گردن و ......
چند سال تجربه کسب کردم الان دارم سودشو میبرم

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
همچین خوشایند هم نیست در اینده انواع مریضی ها نسیبمون میشه از جمله ضعیف شدن چشم که همین الان اثرات گزاشته ؟ آرتروز گردن و ......
چند سال تجربه کسب کردم الان دارم سودشو میبرم
o_O

Gita.

Registered User
لایک‌ها
58
م
هیچ کس دیگه نمیتونه بده. باید من موقعی کع ایران بودم ماهی هشت میلیون درامدم بود نگاه فقط یه چشم از کارامو بهت میگم تا ساعت اداری ییه جا بودم بعدش 5تا9شبم یه جا دبیگه.9تا2 صبحم یه جای دیگر بودم 2همون جا میخوابیدم تا شش میزدم بیرون هشت ازدوباره میومدم سرکار.

شما در ایران چه کار میکردید؟ این 3 جای مختلف کارشون در یک زمینه یکسان بود. یا هرجایی از یک تخصص متفاوتتون استفاده میکردین؟
مثلا صبح کار شبکه، عصر بیزینس و...

rasool_000

Registered User
لایک‌ها
20
ارزش فعلی دلار در آلمان برابر همون ارزش در سال 91 هست . ارزشش حتی کمی کاهش پیدا کرده نه افزایش.در نتیجه شما اگر تو آلمان اون پول رو مصرف کنید ، هیچ سودی نکردید ولی اگر بتونید به ایران منتقل کنید ، بله سود کردید. البته ظاهرا. چون اگر سال 91 در ایران با همون پول(ریال) که دلار 1500 تومنی خریدید ، ملک خریداری می کردید ، بیشتر از اینها سود کرده بودید

موفق باشید

سلام.قصد جسارت ندارم.اما اگه متن کاملشون رو بخونید خودشون اشاره کردند که پس از تبدیل پول ایران به دلار اون رو توی حساب بانکی به یورو گذاشتن.پس الان پس اندازشون به یورو هست نه دلار!!
من به شخصه از این تیز هوشیشون خوشم اومد.موفق باشید.

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
شما در ایران چه کار میکردید؟ این 3 جای مختلف کارشون در یک زمینه یکسان بود. یا هرجایی از یک تخصص متفاوتتون استفاده میکردین؟
مثلا صبح کار شبکه، عصر بیزینس و...

حسابدار وانباردار،مدیریت مالی این سه کارو توایران انجام دادم...ولی از اصفهانیا بیشترین لطمه رو دیدم

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
سلام.قصد جسارت ندارم.اما اگه متن کاملشون رو بخونید خودشون اشاره کردند که پس از تبدیل پول ایران به دلار اون رو توی حساب بانکی به یورو گذاشتن.پس الان پس اندازشون به یورو هست نه دلار!!
من به شخصه از این تیز هوشیشون خوشم اومد.موفق باشید.

درسته، تایید میشه حرفتون

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
دوست من 2 سن 21 با مدرک دیپلم ماهی 1.5 درامد داشت

طراحی سایت + خدمات کامپیوتری

miim

Registered User
لایک‌ها
451
درسته ولی در کنار دانشجویی نمیشه بعله اگه بیکار باشی میشه ولی رشته ای که تمام وقتتو میگیره کاری نمیتونی کنارش بکنی

beny98

Registered User
لایک‌ها
26
بالا