برگزیده های پرشین تولز

...الان من سابقه دار شدم یعنی ...

Sarrow

Registered User
لایک‌ها
75
بله رفت تو پاچت تا تو باشی دیگه از این کارا نکنی، منم خوب شد این تاپیک رو دیدم وگرنه قبلش قصد داشتم یه کار مشابهی رو انجام بدم اما نمیدونستم ممکنه انقدر دردسر ایجاد کنه برای آدم!

urumchi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
37
شما میگی عکسایی که میذاشتی نیمه بودن، خب چرا میذاشتی؟! دلیلش این بود که با اون عکسا ملت رو جذب گروه بکنی
دیگه کار نداریم که تو گروهتون از امام و پیغمبر حرف زدید یا نه
اگه گروهی که مردم رو به سمتش هدایت میکردی حتی در حد 4تا جک زیر کمری و 4تا عکس و کلیپ نصفه نیمه هم بود قاضی میتونست سختگیری کنه برات و به جرم ترویج و اشاعه منکر، بلایی سرت بیاره که دیگه طرف کامپیوتر نری هیچوقت
اما الان که از شانست گروه مورد دار نبوده باید جریمه بدی فقط
البته جریمه رو نریز و دست نگه دار، هروقت بهت زنگ زدن یا کسی اومد در خونه و گفت چرا پول نریختی، نگی نمی دونستم و بهانه بنی اسرائیلی بیاری که بدتر بشه همه چی، بگو ندارم ولی دارم جورش می کنم و تا 1ماه دیگه میریزم

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
یکی گفت میشه قسط بندی کرد.دوم اینکه اگه اول سال بشه مالیات روش میره.سوم اینکه گفت یهو خونه را میزارن مزایده

urumchi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
37
شما یه لطف بکن از آخرین حکمی که دادن دستت یه اسکن بگیر ببینم چیه آخه
چند نوع جریمه داریم که من دقیقا نمیدونم برای شما چطوری این جریمه رو تعیین کردن و تو ابلاغ چی نوشته برات
فقط اینو میتونم بگم هم شانس آوردی هم بدشانسی
از این نظر که قبول کردن مرتکب اشاعه منکر نشدی واقعا شانس آوردی ولی از نظر جریمه و مقدار جریمه بدشانسی آوردی
البته اونم دلیل داره، قاضی دیده تونستی قسر دربری، خواسته یه جور دیگه گوشتو بپیچونه!!!

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
بگو چی باید نوشته باشن چک کنم ببینم چی نوشتن هیچی دیگه نوشته بود حکمتون اینقدر جریمه هستش 20 روز فرصت داده بود بیاید واسه رهگیری حکم بعد رفتیم اعتراض زدیم 2.3 ماه شد الانم که اومده نوشته اعتراضتون پذیرفته نشد همین دیگه ننوشته تا فلان تاریخ بیاید جریمه را پرداخت کنید

بابای آیدین

Registered User
لایک‌ها
1,348
حالا چه قدر تو این مدت از اون وبلاگت کاسبی کرده بودی ؟

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
خب ماجرای این تایپیک هم تموم شد
همونطور که قبلا گفتم 3 میلیون تومان بابت وبلاگ و 300 هزار هم بابت ماهواره جریمه کردن
چند وقت پیش نامه اومد واسه خودم که مهلت دارید ظرف 3 روز از این تاریخ خودتون را معرفی کنید به شعبه فلان و یه نامه جداگانه هم واسه مامانم اومد که اگه از این تاریخ تا مدت 20 روز کسی که شما ضامنش شدید ( یعنی من) خودش را حاظر نکنه ضمانت شما (خونمون ) به نفع دولت ضبط میشه .که من رفتم پرسیدم گفتم یعنی مثلا میان به خاطر 3 میلیون تومان خونه 700 میلونی مارو بگیرن که مسئولش گفت آره این از این

بعد چون نزدیک عید بود و جور کردن 3 میلیون سخت رفتم پیش مسئولش و بهش گفتم میشه که 500 تومنشو الان بدیم باقیشو وقت بدید بعد عید که گفت نه بعد خودش گفت که خیلی تعارفتون کنیم فرصت یکماهه بهتون میدیم و برو ضامنتو بیار تا فرصت یکماهه بهتون بدیم خلاصه دفعه بعدش با مامانم رفتم و یه نامه امضا کرد و فرصت بهمون دادن تا 6 فروردین 94 چند بار هم گفت که ببین خانم اگه از این تاریخ 1 روز هم بگذره میان خونتون را جلب میکنن

آهان اینم بگم که اول 3 میلیون و 300 هزار بود که وقتی رفتم پیش خانمه واسه دفعه اول که بگم قسطی میشه یا نه نگاه پرونده کرد و گفت 3 میلیون 300 تومنشم کم میشه بر اساس تبصره فلان که یادم نیست

آقا خلاصه پول 20 این ماه جور میشه و بریم پرداخت کنیم و خلاص شم .بازم اگه خدای ناکرده اتفاق خاصی افتاد که ایشالا نیوفته و راحت شم از دستشون میام مینویسم

تیرماه که میشه برج 4 این قضیه شروع شد و 8 ماهی ادامه داشت تا الان که برج 12 هستش

خلاص

Last edited:

ashk4n

Registered User
لایک‌ها
330
انگار همین دیروز بود که تاپیکت رو زدی ما هم اومدیم نظر دادیم. هی چه زود گذشت:general709:
اما من هنوز در عجبم که چرا شما! سایتهای سوسکی هستند با میلیونی بازدید اونوقت به خاطر یک وبلاگ اونم یک پست ! 3 تومان جریمه!
ناحق بود
زمان چه کارها که نمیکند!
موفق باشید :general510:

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
انگار همین دیروز بود که تاپیکت رو زدی ما هم اومدیم نظر دادیم. هی چه زود گذشت:general709:
اما من هنوز در عجبم که چرا شما! سایتهای سوسکی هستند با میلیونی بازدید اونوقت به خاطر یک وبلاگ اونم یک پست ! 3 تومان جریمه!
ناحق بود
زمان چه کارها که نمیکند!
موفق باشید :general510:
اره دیگه زود گذشت.ولی ایشالا یه دادگاه ویژه جرائم رایانه ای هم زده بشه که اگه کسی کارش به اینجا افتاد بدونه اون قاضی که داره دربارت رای صادر میکنه از کامپیوتر سررشته داره .قاضی ما که.............

mohammad933

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز میشه به صورت خلاصه بگید که چی شده؟ من وقت ندارم همشو بخونم و اگ پلیس فتا گیر داده میپرسم جواب هم بهتون میدم

babak13633

Registered User
لایک‌ها
737
آقا من این و پیگیری میکردم
بالاخره به کجا انجامید؟

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
نهار بخورم چشم

mohammad933

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نوش جان بخور بهم بگو من زود پیگیری میکنم اشنا دارم
فقط یه سری هم به تاپیک من بزن نمیتونم پیام خصوصی ارسال کنم

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
خب قضیه مارو که صفحه اول خوندید که چی شد و به واسطه چی ریختن خونمون.حکم اومد 3 میلیون بابت وبلاگ 300 تومن بابت ماهواره جمعا سه میلیون و سیصد .رفتیم اعتراض زدیم که آقا نداریم و این حرفا که یه ماه طول کشید تا جوابش اومد که اعتراض پذیرفته نیست حکم قطعی است.بعد باز 1 ماه بعدش 2 تا نامه اومد در خونمون یکی منو احضار کرده بودن با این مضمون که آقای فلان ظرف 3 روز از تاریخ ابلاغ جهت اجرای حکم خودتون را معرفی کنید .اون یکیش هم واسه مامانم که اگه کسی که ضامنش شدید ظرف مدت 20 روز از تاریخ ابلاغ خودشو معرفی نکنه سند خونتون به نام دولت ضبط میشه.رفتم اونجا و به خانمی که مسئولش بود گفتم قضیه اینه این مقدار جریمه کردن الانم 20 روز مونده به عید نه بانکی وام میده نه از کسی میتونیم قرض کنیم یا اقساطش کنید یا 500 هزار تومنشو الان بدم باقیش 15 روز بعد عید .گفت نمیشه و چون قطعی شده باید نقد بدید بعدش خودش گفت که تنها کاری که میتونم بکنم 1 ماه بهتون وقت میدم تا تاریخ 4 فروردین 94 که بیاید پرداخت کنید برو ضامنتو بیار بهش ابلاغ کنیم.با مامانم رفتیم پیشش که بهش گفت خانوم فلانی فلان فرم را امضا کن و اگه تا تاریخ 4 فروردین جریمه پرداخت نشه به 5 فروردین برسه خونتون به نفع دولت جلوش گرفته میشه.ما هم به این در و اون در زدیم تا یه جا تونستم سه میلیون و سیصد قرض کنیم از یکی از آشناها و انشاالله فردا میرم میریزم به حساب دادگستری و رسیدش را میبرم تحویل میدم.و سند را آزاد میکنم خلاص

mohammad933

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
انشالله،من که پیگیری کردم چیزی ندونستند خب داداش بیا جوابم رو هم بده
http://www.webhostingtalk.ir/f118/137746/#post1297104
انشالله درست میشه
شراکت هم شرایط خاصی نداره فقط تبلیغ کنی سود اش هم نصف نصف

mohammad933

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
افزودن امکانات سامانه و پول از من کاربر و تبلیغ از تو

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
خب قضیه مارو که صفحه اول خوندید که چی شد و به واسطه چی ریختن خونمون.حکم اومد 3 میلیون بابت وبلاگ 300 تومن بابت ماهواره جمعا سه میلیون و سیصد .رفتیم اعتراض زدیم که آقا نداریم و این حرفا که یه ماه طول کشید تا جوابش اومد که اعتراض پذیرفته نیست حکم قطعی است.بعد باز 1 ماه بعدش 2 تا نامه اومد در خونمون یکی منو احضار کرده بودن با این مضمون که آقای فلان ظرف 3 روز از تاریخ ابلاغ جهت اجرای حکم خودتون را معرفی کنید .اون یکیش هم واسه مامانم که اگه کسی که ضامنش شدید ظرف مدت 20 روز از تاریخ ابلاغ خودشو معرفی نکنه سند خونتون به نام دولت ضبط میشه.رفتم اونجا و به خانمی که مسئولش بود گفتم قضیه اینه این مقدار جریمه کردن الانم 20 روز مونده به عید نه بانکی وام میده نه از کسی میتونیم قرض کنیم یا اقساطش کنید یا 500 هزار تومنشو الان بدم باقیش 15 روز بعد عید .گفت نمیشه و چون قطعی شده باید نقد بدید بعدش خودش گفت که تنها کاری که میتونم بکنم 1 ماه بهتون وقت میدم تا تاریخ 4 فروردین 94 که بیاید پرداخت کنید برو ضامنتو بیار بهش ابلاغ کنیم.با مامانم رفتیم پیشش که بهش گفت خانوم فلانی فلان فرم را امضا کن و اگه تا تاریخ 4 فروردین جریمه پرداخت نشه به 5 فروردین برسه خونتون به نفع دولت جلوش گرفته میشه.ما هم به این در و اون در زدیم تا یه جا تونستم سه میلیون و سیصد قرض کنیم از یکی از آشناها و انشاالله فردا میرم میریزم به حساب دادگستری و رسیدش را میبرم تحویل میدم.و سند را آزاد میکنم خلاص
حداقل سوئ سابقه نگرفتین
ایشالله که اون پول از راه حلال برمیگرده دوباره

بالا