برگزیده های پرشین تولز

المپیک 2016 ریو...

azfandak

کاربر فعال موسیقی
لایک‌ها
801
20 کشور اول

2323.jpg

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
مدال های المپیک را خدا آزاد کرد. (فلپس بازنشست شد)

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,414
از نهمین روز بازی های المپیک، کشتی‌گیران ایران رقابت خود را آغاز می‌کنند.
به گزارش ایسنا، در نهمین روز بازی های المپیک ریو نوبت به فرنگی کاران رسید که رقابت خود را آغاز کنند.
حسن تفتیان نیز در مرحله نیمه نهایی 100 متر با جاستین گاتلین و یوهان بلیک رقابت می کند.
پوریا نوروزیان نیز برای آخرین مرتبه در خط تیر قرار می گیرد تا پرونده تیراندازی ایران در المپیک ریو بسته شود.
برنامه نمایندگان ایران در نهمین روز:
تیراندازی
مقدماتی سه وضعیت مردان: پوریا نوروزیان ساعت 16:30
کشتی فرنگی
وزن 59کیلوگرم : حمید سوریان
وزن 75کیلوگرم: سعید عبدولی
مقدماتی از ساعت 17:30
دوومیدانی
نیمه نهایی دوی 100متر: حسن تفتیان ساعت 4:30 صبح دوشنبه

.

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,414
وقتی 100 سال رو یه کشتی گیر متوقف میشیم نتیجه میشه ناکامی ما و سرخوردگی اون کشتی گیر ...
کی میخواهیم مثل روس ها باشیم ؟ همیشه نفراتشون در حال تغییره ، هر کی تو انتخابی برنده بشه بی چون و چرا میشه کشتی گیر تیم ملی .

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
Last edited:

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,245
فرنگی به معنای تمام گند زد که کادر فنی هم خیلی دخیل بود...
مهدی رستم پور تو کانال تلگرامش عالی بررسی کرده...

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,414
تو وزنه برداری سرمونو نبریده بودن که از اینم دریغ نکردن ....
تو کشتی ها هم ناداوری چند جا بیداد میکرد .

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
تو وزنه برداری سرمونو نبریده بودن که از اینم دریغ نکردن ....
تو کشتی ها هم ناداوری چند جا بیداد میکرد .

نوشتت رو قبول دارم ولی اگر ناداوری هم نبود طلا نمیاوردیم رو 245 دیدی چه درد شدیدی رو احساس کرد محال بود بتونه 250 رو بزنه ( زانوش قشنگ معلوم بود درد می کنه )
به نظر من نباید قهرمان ملیمون در این دوره شرکت می کرد
من خیلی به بهداد علاقه دارم ولی خدایی این دوره نباید شرکت می کرد با وضعیتی که داشت.
آخه چرا گریه ؟! من که عصبی شدم تلویزیون رو خاموش کردم

البته این پایان ماجرا نیست و نوبت کشتی آزاد هم میرسه
رضا یزدانی هم عمل جراحی داشته و تقریبا فکر کنم 1 سال تمرین داره ! رقیب آمریکاییش از لحاظ بدنی کاملا آماده است
بافت های عضلانی وسیع و قدرتمندی داره در مسابقات خرداد ( جام جهانی کشتی آزاد ) هم دیدید که چقدر آماده بود
به نظر من تنها راهش اینه که رضا خستش کنه کافیه رضا یک زیر اشتباه بگیره به حدی خیمه این کشتی گیر آمریکایی سنگینه که ...

بلاخره کی قرار ما هم در رشته های ورزشی مثل دیگر کشورها خصوصا روس ها ابتدا به آمادگی جسمانی ورزشکارامون رسیدگی کنیم - درصد چربی رو کاهش و بدن رو کاملا عضلانی و آماده کنیم

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,414
نوشتت رو قبول دارم ولی اگر ناداوری هم نبود طلا نمیاوردیم رو 245 دیدی چه درد شدیدی رو احساس کرد محال بود بتونه 250 رو بزنه ( زانوش قشنگ معلوم بود درد می کنه )
به نظر من نباید قهرمان ملیمون در این دوره شرکت می کرد
من خیلی به بهداد علاقه دارم ولی خدایی این دوره نباید شرکت می کرد با وضعیتی که داشت.
آخه چرا گریه ؟! من که عصبی شدم تلویزیون رو خاموش کردم

البته این پایان ماجرا نیست و نوبت کشتی آزاد هم میرسه
رضا یزدانی هم عمل جراحی داشته و تقریبا فکر کنم 1 سال تمرین داره ! رقیب آمریکاییش از لحاظ بدنی کاملا آماده است
بافت های عضلانی وسیع و قدرتمندی داره در مسابقات خرداد ( جام جهانی کشتی آزاد ) هم دیدید که چقدر آماده بود
به نظر من تنها راهش اینه که رضا خستش کنه کافیه رضا یک زیر اشتباه بگیره به حدی خیمه این کشتی گیر آمریکایی سنگینه که ...

بلاخره کی قرار ما هم در رشته های ورزشی مثل دیگر کشورها خصوصا روس ها ابتدا به آمادگی جسمانی ورزشکارامون رسیدگی کنیم - درصد چربی رو کاهش و بدن رو کاملا عضلانی و آماده کنیم
در این که ما علی اصغری میریم جلو و به اصول ثابت شده آماده سازی و مسابقه و سایر شرایط بی توجهیم شکی نیست .
تنها نماینده پینگ پنگ بانوان ما بدون مربی مسابقه میده ، مربیش تو دبی مونده ، اون داره مسابقه میده ، بجای مربی رییس فدراسیون ما کنار وزنه بردارهاست ، یا کیانوش رستمی بدون مربی میاد مدال میگیره یعنی هنوز مربی مناسب برا این بنده خدا پیدا نکردن ، المپیک های قبل علیرضا دبیر یادمون نرفته با یه دست مصدوم وسوسش کردیم فرستادیمش اونجا حذف شد یا همین دوره سوریان رو به ضرب و زور فرستادیم 3 دقیقه اول به بعد از زمین نمیتونست بلند بشه .
اما تو کشتی ها چند جا ناداوری خیلی خیلی واضح بود یا قبول نکردن وزنه 245 کیلویی بهداد برای بار دوم که حتی داورها هم همگی قبول کرده بودن که شاید بعد این وزنه بیشتر هم میزد و اگه بیشتر نمیزد با همون وزنه هم نقره میگرفت .
در کشتی هم رضا یزدانی مثل علیرضا حیدری شده عقده یه مدال تو دل ما کشته و حسن رحیمی هم بعد سالها کسی که از دیدن کشتیش آدم لذت میبره .

بلند شو و نعره بزن ، اصلا جنس تو از جنس گریه نیست ، تو برای فریاد زدن و جسارت دادن به شاگردهات ساخته شدی ، گریه نکن مرد ، بلند شو ....

2_347.jpg

.

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,245
در مورد وزنه برداری شاید نا داوری دخیل بود
منتهی کشتی به هیچ وجه.. و اینو اکثر کارشناسان کشتی هم گفتن
مهمترین دلیل کشتی فرنگی عدم آمادگی کشتی گیران و تضعیف کادر فنی نسبت به دوره قبل بود که خیرآبادی و نوربخش رفته بودن...

امینم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
152
نون صداسیمان جور شد دیه 24ی برنامه درباره ناداوری و حقمونو خوردن شروع شد :general208::general208::general208:

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
واقعا والیبال ایران رنگ ثبات به خودش ندیده ، معروف توی چند مقطع قشنگ تو ست اول و دوم نابود کرد تیم رو .........................................

abiposhan

Registered User
لایک‌ها
124
اولین دیدار کیمیا علیزاده در رقابت های تکواندو ۵۷ کیلوگرم المپیک ریو با آنا زانانویچ قهرمان جهان از کرواسی بود.

راند اول با تک اخطاری که برای حریف ثبت شد به پایان رسید و هیچ یک از تکواندوکاران امتیازی کسب نکردند . اما آغاز زمات دوم با ضربه ۳ امتیازی کیمیا همراه بود. ضربه های ناگهانی کیمیا و پاهای کشیده او آنا زانانویچ را مجبور به حفظ گارد دفاعی در طول مبارزه بود. ضربه های پی در پی کیمیا ادامه داشت تا اینکه یک ضربه ۳ امتیازی دیگر و اخطار دوم برای حریف کروات نتیجه را ۷ بر صفر کرد و راند دوم با این امتیاز به پایان رسید .

یک ضربه ۳ امتیازی و ۳ خطا پی در پی در لحظه های پایانی فاصله را به حداقل رساند تا امتیازات ۷ بر ۶ شود اما کیمیا باهوش عمل کرد تا اولین مبارزه با اولین برد او همراه شود.

کیمیا علیزاده باید در دیدار یک چهارم نهایی به مصاف حریف اسپانیایی برود . این دیدار ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران برگزار خواهد شد .

%DA%A9%DB%8C%D9%85%DB%8C%D8%A7-%D8%B9%D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D9%87.jpg

منبع

alirahimi13

Registered User
لایک‌ها
264
قضیه بهداد بر میگرده به مافیای فدراسیون جهانی از المپیک قبل تعداد مدالای هر کشور مشخص بود چهار سال پیش بعد درخشش وزنه برداری فدراسیون ایران با ایان توافق کرده بود که دوتا طلا +یه برنز بیشتر در المپیک بعد نگیرن خیلی وقته این تقسیم انجام میشه بین کشورهای مدعی

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
واقعا نمیدونم ورزشکارای ما چرا انقدر منتظرن تا عقب بیفتن ، داوری به کنار خودشون هم مسخرند کیمیا علیزاده تا امتیاز جلو افتاد کشید عقب هیچ ضربه رو هم بلد نبود نه این نه عاشورزاده بقیه فیلیپینی و ... بلدند ما هیچی اونم از کشتی مون که رشته مثلا اول ماست جز حسن یزدانی کشتی گیر فن بلد نداریم واقعا بساطیه :general208::general211::mad:

abiposhan

Registered User
لایک‌ها
124
کیمیا علیزاده بعد از برد در بازی اول برابر آنا زانانویچ قهرمان جهان از کرواسی در دومین مسابقه خود به مصاف گومز از اسپانیا رفت تا برنده این بازی راهی نیمه نهایی شود و برای راهیابی به به فینال رو در روی برنده مصر و ژاپن برود. گومز اسپانیایی در بازی اول خود ۶ بر ۵ نماینده تایلند و علیزاده ۷بر ۶ نماینده کرواسی را شکست داده بودند.

%DA%A9%DB%8C%D9%85%DB%8C%D8%A7-%D8%B9%D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D9%87-1.jpg

زمان اول بدون رد و بدل شدن امتیازی به اتمام رسید اما راند دوم طوفانی آغاز شد. ضربه فوق العاده علیزاده به سر گومز خورد اما داور امتیاز آن محسوب نشد تا اینکه درخواست بازبینی ۳ امتیاز کیمیا را به او برساند. دقایقی پس از کسب این امتیاز ضربه مشابه به علیزاده خورد تا درخواست اسپانیایی ها هم با موافقت همراه شود تا مبارزه ۳ بر ۳ ادامه پیدا کند. برخورد پای کیمیا با هوگو گومز یک امیتاز دیگر را برای او به همراه داشت اما ضربه گومز به پشت سر کیمیا ۴ امتیاز را به همراه داشت تا مبارزه ۷ بر ۴ به سود او شود.

زمان سوم با دو اخطار برای تکواندوکار ایرانی همراه بود و مبارزه ۸ بر ۴ شد اما یک بار دیگر کیمیا سر حریف را هدف قرار داد و موفق شد نتیجه را ۸ بر ۷ کند.

کیمیا علیزاده با این نتیجه باید منتظر بازی گومز باشد تا در صورت صعود او به فینال برای کسب مدال برنز به مبارزات ادامه بدهد .

بالا