برگزیده های پرشین تولز

الوداع

وضعیت
موضوع بسته شده است.

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
سلام بچه ها

من در مدت كوناهي كه در پرشين تولز بودم خيلي چيزها از شما ياد گرفتم و شايد يه چيزاي كوچولويي به شما ياد دادم ولي خب هم به خاطر مشكلاتي كه برام پيش اومده و هم به خاطر يه سري مسايل نژاد پرستانه تصميم به ترك پي تي گرفتم

حتما ميگين چه مسائلي ؟

يه سري مسائلي كه به هويتم ضربه ميزد

مسائلي كه هومن پيش آورد . درسته ايشون توي يه كشور آزاد زندگي ميكنن شايد به نظر اون من يه مذهبي احمق باشم . ولي ايران آزاد يعني چي؟
حتي اگه از خود هومن بپرسين نمدونه :D اينارو ميگم شايد شماها يه كم روشن بشين
اگه آزادي به اينه كه آدم توي اين آزادي غرق بشه و هر كار دلش خواست انجام بده ؟ :shock: نه داداش من آزادي اين نيست آزادي كلمه طيبه اي هست كه حيف بر زبون آدمايي مثه تو قرار بگيره
داش هومن تو دوس داري هر غلطي توي ايران بكني ؟ دوس داري مشروب بخوري ؟
با چي اف هات اينور اونور بري ؟
پس بايد دوس داشته باشي كه منم بيام با خواهر مادرت بي ناموس بازي در بيارم(به قول حسني) :D شرمنده كه اينقدر رك مينويسم ولي خب دلم پر از درده
تويي كه فكر نكنم سنت به بيست برسه شايدم 23 تو ازون زمون كه پشت كمر بابات بودي يادت نمياد ولي اون زمان من باباي من توي جبهه داش از حيثيت همين ايران دفاع ميكرد زماني كه باباي تو مست و خراب داش ميومد خونه و تو ميپريدي بغلش من بابامو داشتم به خاك مي سپردم و تو بغلش زار زار گريه ميكردم

بعله داش هومن به قول داريوش (فاصله قد يه دنياس بين دنياي تو با من)

همين موضوعه كه بين من و تو فاصله انداخته توي بوق كرناس كه بچه هاي شهيد بهترين امكانات رو دارن
چند تا مثال واست ميارم كه واسه همه مشخص بشه همه شون دروغه

سهميه 40% كه آقايون ميگن فقط 5% هست و نه بيشتر
بودجه مسكن اختصاص داده شده به خانواده هاي شهيد 4 ميليون تومان هست كه اگه توي بازار باشي ميفهمي يه آغل سگ هم به اين قيمت نميدن

صدور جواز كسب به هر خانواده
از جمله جگركي ساندويجي آرايشگاه و ....
از درخواست براي صدور جواز بنگاه املاك ماشين نانوايي شركت آژانس معذوريم

اينم تابلو سردر رفاه بنياد شهيد

خلاصه ما يه قراردادي رد امضا كرديم باهاشم موافقيم

شما می پذیرید که از فرستادن هر گونه پیام توهین و تهمت آمیز، ناپسند، زننده و رکیک، نفرت و شهوت انگیز، کینه جویانه، ترساننده و تهدیدگر و هر چه موجب زیر پا گذاشتن قانون باشد، خودداری نمایید. فرستادن چنین پیام هایی به بسته شدن فوری و همیشگی دسترسی تان می انجامد. در راستای این تلاش نشانی IP همه پیام ها ثبت می شود. شما می پذیرید که webmaster، مدیر و گردانندگان این forum می توانند هر عنوان و پیامی را در هر زمانی که خود شایسته بدانند؛ حذف، ویرایش، جابجا و یا محدود نمایند. در مقام یک کاربر شما می پذیرید که داده ها و اطلاعاتی که وارد می کنید در یک database و پایگاه نگهداری گردد. این اطلاعات بدون پذیرش و رضایت شما به دیگران داده و یا سپرده نمی شود. webmaster، مدیر و گردانندگان در برابر hack شدن این داده ها، پاسخ گو نخواهند بود.
ولي خب به قول سامان واقعا سانسور ها نژاد پرستانه اس وقتي ميبينم راحت هومن و دار و دسته اش همه ما ها رو گاو و خر حساب ميكنه و خيلي راحت به هويتمون كه مسلمونيه توهين ميكنه خب وقتي ميبينم صحباي سايت و حتي مديران نيز هيچ توجهي به اين مسئله نمي كنن
خب بايد بهم حق بدين كه منم و چند تاي ديگه اينجا رو ترك كنيم

شايد هومن و چند تاي ديگه بگن خب برو به درك بهتر

منم ميگم كه شماها هم اينقدر فحش به اسلام بدين كه فحش دونتون پاره بشه

منم كه يه سايت زدم ميرم دنبال همون البته اين از لطف مجيد لءاست (قابل توجه احسان) كه اولين اسپانسر شده توي ايران
ماهر چي داد زديم هر چي فرياد زديم كسي بها نداد ولي خب شايد اينقد وضع ماليشون خوب نيست كه يه حالي به ما بدن
كه سايت كه هيچي يه تالار موسيقي ايجاد كنن
ولي خب به خاطر فراهم آوردن يه محيط دوستانه كه من و خيلي ها بتونن چند تا دوست پيدا كنن ممنونم
و به همين خاطر برنده يك عدد بخاري گازي به عنوان نوبل صلح به احسان ميدم اميدووارم ديگه پاهاش يخ نكنه

خلاصه شب يلدا تونو خراب نميكنم

اشكان كامران احسان (با اون خنده هات :D ) داوود كوروش كويين هادي سجادي بابك علي شار سعيدز :D پژمان خوبي كن ......همتون رو به خاطر ميسپارم

به اميد ظهور مهدي موعود و برچيده شدن بساط ظلم

سربلند باشين و پيروز

كوچيكتون

^_^ روح الله ^_^

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
چي چي رو ميخوام برم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه من ميذارم بلكي
قبول دارم هومن داره زياده روي ميكني ولي تو هم ميتوني به اون توجه نكني
جون من بيخيال شو
اگه تو بري منم ميرم :(

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام آقا روح الله
هيچ مردي نمي تونه به ديگري بگه كه چيكار بكنه . ولي داداش جان من خيلي باهات موافق نيستم. ما بايد تحمل شنيدن حرف مخالفمون رو داشته باشيم . منم با تو و خيلي هاي ديگه درباره افراطي كاري هاي هومن موافقم ( يهني باهاش مخالفم) و همونقدرم با افراطي كاريهاي علي سراج مخالفم. اين رفتار شما انفعالي است . تو نبايد به طرز تفكر خودت اهانت كني . مخصوصا وقتي اونو دليل رفتنت ميدوني.و وقتي اينطور ميدان بحث رو خالي ميزاري و رفتنت رو اينطور تو بوق ميكني داري به خودت اهانت ميكني.
در ضمن به احسان و مابقي حق بده در باطل نكردن ID هومن و مابقي افراد با طرز تفكر متخالف :shock: اينجا يه محيطه فرهنگيه و اونا اينو خوب ميدونند كه اونچه كه ما ها رو از طرز تفكر ديني زده كرده سانسور حرفهاي مخالفه . اونچه كه به بدترين وجه در **** ما انجام ميشه . و به خودشون حق نميدهند حتي نظراتشون رو مطرح كنند چون بخاطر صاحاب سايتيشون ممكنه يكجور جهت گيري براي سايت محسوب بشه .
ببين آقا روح الله.منم طرز تفكري مثل شما دارم ولي خونم از شنيدن حرفهاي ضد اسلام به جوش نمياد . مگه اهانت هاي بد تر از اون رو تو تلويزيون و كتابهاي درسي و ... نميبيني؟
روح الله . منم پدرم جانباز 65 درصده . نمبخواستم اينو بگم ولي برا اينكه نشون بدم چقدر حرفتو ميفهمم بهت ميگم.
من كه كلي باهات حال ميكردم . مابقي هم همينطور . در هر صورت اگه تصميمم گرفتي بري سعي كن تاپيك سهامو بخوني . من كلي مطلب آماده كرده بودم ;)

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
منظورتو نمي فهمم :

"
با با بخیال کجا تازه اومدی

بهزاد900 "

يعني چي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
فكر كنم امروز بلكي زده بالا ! نه پيشي ؟

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بلكي نرو.يادته نازنين گفت به من پست هاي بيخودي ميزني بعد من هم يه تاپيك زدم گفتم برم يا نرم؟
ديدي كه نرفتم.تازه به نازنين جان هم توجه نكردم.حالا تو هم نرو.

root

Registered User
لایک‌ها
2
سلام :
روح الله جان كه فكر كنم اسمت همينه من كه خودم با اينكه تازه واردم به پرشين تولز با شخص خودت خيلي حال ميكردم مخصوصا با اون اواتور مامانيت ! خواهش ميكنم روي بچه هاي اينجارو كه ازت خواهش ميكنن نري رو زمين ننداز !‌
واما اگه هم خواستي كم لطفي كني و بري كه ميدونم نميكني ! در مورد اسلام بگم !
اسلام دين صلح و 100% دين جنگجويي نيست برعكس اونايي كه ميگن دين جنگ هست اسلام يعني دفاع ! پس بمان و دفاع كن! يادم نيست چي بود كجا بود اما علي ع يه جايي ميگفت تو يه جنگي به خدا قسم تنها هم كه شده در مقابل اين ستمگران مي ايستم !و تا پاي جان مبارزه ميكنم .
به هر حال ميدان را خالي نكنيد . اگه 8 سال دفاع كرديم من كه نكردم .كردند! اما تجاوزي نكرديم و هر چي زيادي هم بود بهشون پس داديم در مورد شهدا هم بايد بگم تا حدودي به بعضيها حق ميدم بعضي شهدا رو قبول ندارند چون همون موقع بعضيها بايد براي سربازي ميرفتند جنگ ! مثله الان كه جنگ بشه بايد يه عده برن جنگ خواه دل بخواه خواه زوركي پس همه شهيدان همچين شهيد هم نبودند منتها براي حفظ تعادل همه مثله هم هستند !
به هر حال روده درازي نكنم ما و اسلام هيچ وقت در هيچ زمينه اي كم نخواهيم اورد و ميتونم شخص خودم اينو همين جا به همه ثابت كنم ! نيازي به كمك هم نخواهم داشت چون قرآن رو دارم
هر كي هم حرفي داره ضد اسلام بياد منصفانه اينجا بگه ببينيم قضيه از چه قراره اگه كم اوردم ميرم اگه نه نميرم و اين شمايي كه بايد بري منكه پستام اونقدرها زياد نيست كه رفتنم ارزش داشته باشه پس بلكي جون حداقل به اين شرط برو كه لااقل از هويت خودت دفاع كرده باشي و به خاطر اعتقادات خودت رفته باشي اينطوري كه بري نيش مخالفان تا بناگوش باز خواهد شد ! و فقط به تو ضربه خواهد رسيد چه بسا اون دنيا خدا از اين حركتت نگذره كه چرا دفاع نكردي از اين اسلامي كه بهش اعتقاد داشتي !‌

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سلام
روح الله جان (بلكي بهتره) از اينكه شما از حرفهاي هومن و شايد بعضي ها رنجيدي متاسفم.... من هم از خيلي جهات بهت حق ميدم كه ناراحت بشي و از اينجا بري.....
به هرصورت بلكي جان اميدوارم كه هر كجا هستي موفق وپيروز باشي باشي. از اطلاعات مفيدت هم متشكريم

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
بلكي جان

بعضي آدمها و كارهاشون ارزش بحث كردن نداره.
ول كن داداش من.
تو به اين سايت خيلي حال دادي و حالا ديگه يه دنگ سايت مال توه.
بمون لطفا

majid75

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بلكي جان
زياد به حرفاي اين كوچولوي عصبي (هومن) توجه نكن .بهر حال اينجور برخورد كردن با اعتقادات ديگران ريشه در مشكلات و پريشانيهاي عصبي و رواني داره.
تو نبايد زياد ناراحت بشي.
انشاالله خدا همه مريضها از جمله مريض منظور رو شفا بده

shaar

Registered User
لایک‌ها
57

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
نروووووووووووووووووو................نرووووووووووووووووووووو
نروووووووووووووووووو...............نرووووووووووووووووووووو

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
به نقل از shaar :
بلكي هيچ جا نميره!
.
....
بلكي اين رو از من داشته باش:

هر جا مي خواي بري برو!!! اما!!! از رو نرو!!!

رو چشای بادومیم :arrow:

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
هوووووووووووورااااااااااااااااااااااااااااااااااااا بلكي جايي نميره :D

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بلكي جون سلام ، اميدوارم هنوز نرفته باشي حداقل اينو بخوني.
بلكي جون خودت هم ميدوني من با عقيدت مخالفم. بخصوص ... .
اما من يكي نوكر هرچي بچه با مرام جنگيده هستش ، هستم. كه اگه اينا نبودن الان ماها هم نبوديم. مملكتمون نبود . كشورمون نبود .
بخدا يكي از اين دسته گلها باباي رفيق خودم بود ، رفت و پرپر شد. يكي ديگش پسر عمه خودم بود كه هنوز حتي جنازش پيدانشده.حالا واسه اسلام بود يا هرچي باعث شدن اين كشور از دست اين عربهاي سوسمارخور نجات پيدا كنه.
تا عمر دارم نوكر اين بچه ها هستم.
تو هم واسه چي ميري . بيا بابا ول كن اين بازيها رو.
من اگه يه روز بيام اين تو و اسم تو رو توش نبينم بقيه فروم رو بازهم نميكنم.
پس منم ميرم.

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
بلكي عزيزم بي خيال.

ديگه كه نميري كه هان؟

آخه آدم بايد يا با عقايد مخالف مبارزه كنه يا اينكه كلا بي خيالش بشه انگار نه انگار ايگنور :D ;) بي خيالش بشه

ولي به قول شار نبايد كم آورد.

خيلي مخلصيم آق روح الله.(كلي با اين تشديد الله حال ميكنم خودش تشديد ميذاره :) )
من از تو ميخونم بمون تا بمونم ;) :p

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا