منتخب بازارچه

برگزیده های پرشین تولز

الکترولوکس

melinaa

Registered User
تاریخ عضویت
29 اکتبر 2018
نوشته‌ها
141
لایک‌ها
37
سن
34

electrolux.jpg


ازبرندهای محبوب در ایران میتوان برند الکترولوکس (ELECRROLUX) نام برد که در خصوص ماشین ظرفشویی نیزفعالیت دارد. مرکز خدمات پس از فروش وتعمیرات کوریندو به علت اینکه از نظر مردم ارج نهاده شده و باعث آسایش خیال آنها شده اقدام به ارائه خدمات و سرویس برای این برند محبوب با بالاترین کیفیت موجود را نموده است.

توانایی منحصر به فرد نیروها، در زمینه سرویس و تعمییر انواع گوناگون ظرفشویی های الکترولوکس وآشنایی و به روز بودن نیروهای موجود به فناوری های جدید دراین مرکزمنجر به این شده است که سرویس دهی و خدمات به این دستگاه ها، بدون اینکه نیاز به جابجایی داشته باشد، در محل خود انجام گرفته میشود و تا بیست درصد کاهش هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی برای مشتریان گرامی دارد.
در مرکز نماینگی ماشین ظرفشویی الکترولوکس مشاوره رایگلن داده میشود، به منظور کاهش هزینه برق مصرفی و انتخاب دستگاه با راندمان و طول عمر مفید بالا، بهینه سازی مصرف انرژی، یکی از خدمات مفید این مجموعه می باشد.

ما دراین مرکز بر این باور و عقیده هستیم که همیشه حق با مشتریان است زیرا رضایت مشتری، بهبود مستمر، مشتری مداری و ارتقا کیفیت خدمات از الویت های مرکز کورنیدو می باشد.
ما، اموال و خانواد مشتریان را عین اموال و خانواده خود می دانیم، به همین خاطر به امنیت و ایمنی مشتریان توجه خاصی داریم.
درهنگام تعمیر ماشین ظرفشویی، کارشناسان این گروه الزامات زیست محیطی و ایمنی را رعایت می نمایند تا محیطی امن را برای مشتریان فراهم نمایند.
اعتقاد و باورما این است که مشتریان بهترین پایشگر و ارزیاب خدمات ما می باشند.

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس:
 1. ماشین ظرفشویی و یا صفحه نمایش آن روشن نشود.
 2. برنامه تنظیم شده جلو نرود و در یکی از مراحل گیر کند.
 3. آب پس از شستشو آن را خالی نکرده نشده باشد.
 4. ظرف ها را تمیز نشسته باشد.
 5. تایمر ماشین ظرفشویی خراب شده و یا عملکرد صحیحی نداشته باشد.
 6. درب ماشین ظرفشویی بسته نشود.
 7. از جلوی در آبریزش اتفاق بیوفتد ولاستیک دور درب خراب شده باشد.
 8. درب ماشین ظرفشویی باز نشود.
 9. از زیر ماشین ظرفشویی آبریزش آب اتفاق بیوفتد.
 10. آب به ظرفشویی وارد نشود.
 11. آب به مقدار لازم گرم نشود.
 12. پیغام خطا و یا ارور دادن مشاهده شود.


الکترولوکس

دستور العمل ماشین ظرفشویی الکترولوکس:
ظرفشویی الکترولوکس یکی از بهترین تجهیزات شتشو کاربردی مفید در تجهیزات آشپزخانه، تجهیزات رستوران تجهیزات کافی شاپ، تجهیزات فست فود، تجهیزات هتل، تجهیزات فود کورت و... می باشد.

دستور العمل کار با دستگاه الکترولوکس:
اولین کاری که انجام میدهید این است که دو شاخه ماشین ظرفشویی الکتروکوس(پنج شاخه است) را به پریز برق سالم وصل نمایید.
شیر اصلی آب ورودی دستگاه ماشین ظرفشویی را باز کنید و کلیه قطعات داخل دستگاه (فیلتر پمپ، لوله تخلیه، نازلهای شستشو...) را در جای خودشان قرار دهید درب دستگاه ماشین ظرفشویی الکتروکس را با دقت ببندید.
کلید پاور(کلید روشن و خاموش کردن) که بر روی دستگاه ماشین ظرفشویی اکترولوکس قرار دارد را فشار دهید، دستگاه روشن میشود و مرحله آبگیری FILL شروع به کار میکند.
چراغ بالا (برای نشان دادن فعال بودن المنت مخزن شستشو)، چراغ پایین (برای نشان دادن فعال بودن المنت مخزن آبکشی) را نمایش می دهد.
زمانی دستگاه ماشین ظرفشویی الکترولوکس آماده استفاده میباشد که چراغ بالا روشن وعدد 60 به بالا را نمایش دهد.
برای شستشو پس از قرار دادن سبد ظرف های کثیف داخل دستگاه درب ماشین ظرفشویی الکترولوکس را بسته و یکی از کلید های زمانی (کلید 1 یا کلید2) را انتخاب نمایید.
پس از شنیدن صدای اعلان و مشاهده عبارت END در صفحه نمایش دستگاه، شستشو پایان پایان یافته و می توانیید درب دستگاه ماشین ظرفشویی الکترولوکس را باز نمایید.
اگر با انتخاب هر یک از دوره های شتسشو چراغ آن روشن بماند، دستگاه ماشین ظرفشویی تحت فرمان بوده و به صورت خودکار پس از باز و بسته شدن درب، مرحله شستشو را از ابتدا دوباره تکرار می کند.
اگر میخواهید فرمان شستشو را کنسل کنید کافی است دوره شتسشوی ماشین ظرفشویی الکترولوکس که چراغ آن روشن است را دوباره فشار دهید تا چراغ آن خاموش شود.
حدودا بعد از 20 الی 30 بار شستشو دستگاه ماشین ظرفشویی را باز کنید. سپس لوله ی تخلیه دستگاه را برداشته و درب ماشین ظرفشویی را ببندید، کلید تخلیه که در کنار کلید پاور قرار دارد را فشار دهید، مدت 3 دقیقه زمان طول میکشد برای تخلیه و آبکشی داخل دستگاه که در پایان مرحله پیغام END نمایش داده می شود و می توانید دستگاه ماشین ظرفشویی الکترولوکس را خاموش کنید.
موادی که در دستگاه ظرفشویی الکترولوکس مورد استفاده قرار میگرد عبارتند از کمک آبکشی (مایع Rinse)، مواد شوینده (Detergent) و اسید رسوب بر (Lime a Way) که نحوه استفاده و مقدار این مواد توسط تکنسین به شما آموزش داده می شود.

نکته های ایمنی ماشین ظرفشویی الکترولوکس:
ماشین ظرفشویی اکترولوکس اگر بدون استفاده است نباید بیشتر از 20 دقیقه روشن بماند در صورتی که به روشن بودن به مدت طولانی نیاز دارید باید هر 15 دقیقه یکبار دستگاه ظرفشویی به صورت خالی یک دوره شستشو انجام دهد.
از هیچ گونه مواد دیگری به جز مواد نام برده شده جهت شستشو ماشین ظرفشویی الکترولوکس استفاده نشود.
بعد ازاینکه کار روزانه با دستگاه الکترولوکس تمام شد حتما توجه داشته باشید آب داخل تانک دستگاه تخلیه و همه ی متعلقات داخل دستگاه تمیز گردد.
به هیچ وجه بیرون دستگاه الکترولوکس شسته نشود و در صورتی که نیاز به تمیز کردن داشت با دستمال آغشته به الکل یا محلول استیل تمیز گردد.
زمانی که دوره شستشو اجرا می شود نباید برنامه ان عوض شود و یا قطع شود و همچنین درب دستگاه ظرفشویی نباید تا پایان دوره شستشو و نمایش عبارت END بر روی صفحه نمایش دستگاه باز گردد.
اگر در صورتی که در محل آب قطع یا فشار آن کم بود به هیج وجه ماشین ظرفشویی اکترولوکس روشن نشود، فشار لازم جهت کار دستگاه 3 تا 5 بار می باشد.
برای نظافت افشانه های شستشو و آبکشی از اشیاء سخت و فلزی استفاده نشود، برای باز کردن منافذ افشانه ها میتوانید ارپز رسوب بر استفاده نمایید.
برای بالا بردن کارایی دستگاه ماشین ظرفشویی الکترولوکس وقابلیت های آن و بهتر شدن نتیجه شستشو و همچنین بیشتر شدن عمر قطعات دستگاه، حتما از سختی گیر برای آب وروردی استفاده شود.منبع:الکترولوکس
 
Last edited:
بالا