برگزیده های پرشین تولز

امتحانات 23 و 24 خرداد دانشگاه آزاد به 13 و 14 تير موکول شد

avan

Registered User
لایک‌ها
207
تهران / واحد مرکزي خبر / مکتوب 1388/03/21
معاون آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي اعلام کرد با توجه به برگزاري دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري در 22 خرداد، امتحانات اين دانشگاه در روزهاي شنبه 23 و يکشنبه 24 خرداد در هيچ يک از واحدها برگزار نخواهد شد.
سيد جعفر حسينچي تصريح کرد: براساس بخشنامه معاونت آموزشي دانشگاه آزاد، همه امتحاناتي که قرار بود روزهاي 23 و 24 خرداد برگزار شود به روزهاي شنبه 13 تير و يکشنبه 14 تير انتقال يافت.
وي گفت: در صورت دو مرحله اي شدن انتخابات، بخشنامه ديگري تدوين و ابلاغ خواهد شد.
کد 0001/10107

نسخه چاپی

http://www.iribnews.ir/NewsRoom.aspx?ID=26512955

نظرتون چيه؟؟؟؟؟؟

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
نظر خاصی که ندارم فقط 16 روز *** به برنامه ریزیم :)
برنامه ها به این صورت تغییر کرد:
21 خرداد -> 13 تیر
22 خرداد -> 14 تیر
23 خرداد -> 16 تیر

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
این 24م معلوم نیست دقیقا!

وگرنه قبلش میگفتند

فقط صحبت سر 23م بود

Michael Angelo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
حالا ما که کلا امتحان نداریم تکلیف چیه ؟

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
:blink:

من در جریان دانشگاه آزاد نیستم ولی خدایی عجب وضعیتی دارید شماها!!! جمعه هم امتحان میدید؟ :blink: /// 14 و 16 تیر؟ این که بابا وسط تابستون هست ...

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
متاسفانه پست من در این تاپیک پاک شد ... در اون پست نوشتم که دانشگاه آزاد حاضره هر کاری بکنه تا اون نامزد مورد علاقش که از طرف ثروت حمایت میشه رای بیاره
حالا باز پاک کنید ولی اینو دیگه همه فهمیدن

Michael Angelo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
متاسفانه پست من در این تاپیک پاک شد ... در اون پست نوشتم که دانشگاه آزاد حاضره هر کاری بکنه تا اون نامزد مورد علاقش که از طرف ثروت حمایت میشه رای بیاره
شما هم سبز شدی ؟ :lol:

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
وووووووووووو عجب خبری بود. خوش خبر باشی الهی. وایییییی خیلی خوب شد. این ترم آخریه یه امتحان داریم از اونا که ۲۰۰ صفحه جزوه را باید حفظ کنی بری امتحان بدی. یک درس خیلی مضخرف و به درد نخور. فردا هم به مدت ۵ روز خونه خالی میشه و اینم زرت افتاده بود ۲۴ام. عذاش را گرفته بودم که کی حالا حال اینو داره. دمتون گرم. صفا سیتی منگوله!

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
شما هم سبز شدی ؟ :lol:
از پست ایشون برمیاد که "سبز و سفید و قرمز" (سه رنگ پرچم ماست!) باشن نه سبز. همه می دونن دانشگاه آزاد مال کیه و رقیب انتخاباتی کی بهش حمله کرده. ;)

می گن صحبت انتخاباتی ممنوعه مخصوصا الان که تا رای گیری هم چیزی باقی نمونده! ولی بخونید مطلبی را که لینک می کنم. همونی که وقتی ازشون سوال شد جواب ندادن و از زیرش شونه خالی کردن:
http://www.dw-world.de/dw/article/0,,4314464,00.html

Last edited:

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
بیچاره دانشجوها حالا چرا اینقدر انداختند دیرتر؟
دوسال پیش که برف سنگین برف اومد یه همچین چیزی شد ترم اخرم هم بود امتحانم هم زود تمام میشد ولی به خاطر این برف شد چندهفته بعد ضدحال خوردیم

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14

بکشید مارا ... ملت ما آگاه تر می شوند ...

=

راستی اونهایی که 25 به بعد امتحان دارن چی؟ هر چی بچه ها امضا جمع کردن بگن آقا یه هفته امتحانات روعقب بندازین مسخره بازی در آوردن حالا مفتضح شدن .... یعنی ای خاک ...

Bili_Joe

Registered User
لایک‌ها
19
من كه چند وقتي فارغ اتحصيل شدم ولي يادمه تو اينجور مواقع وقتي يه امتحان رو 10 روز به عقب مينداختن ، اولش خيلي خوشحال ميشديم ، بعد با بچه ها بساط ورق و .. رو به مدت 9 روز تو اتاق برگزار ميكرديم و در نهايت تو روزه آخر ( شب امتحان ) شروع به خوندن ميكرديم !

بالا