برگزیده های پرشین تولز

امضاي اعضا

asghar.agha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
بچه ها ميگم من توي همين انجمن يك امضا پايين اين مطلب هام گذاشتم ولي فقط براي مطالب جديدم ظاهر ميشه... چجوري ميشه كاري كرد كه براي پست هاي قبلي هم اين امضا ظاهر بشه؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از asghar.agha :
سلام
بچه ها ميگم من توي همين انجمن يك امضا پايين اين مطلب هام گذاشتم ولي فقط براي مطالب جديدم ظاهر ميشه... چجوري ميشه كاري كرد كه براي پست هاي قبلي هم اين امضا ظاهر بشه؟
ولی اگه آواتور یا امضا (فرقی نداره)تو همه پستهات اینا عوض میشه البته کافیه پستهایه قبلیتو بعد تغیر رو اینا باز کنی (البته مواضب باش کش مرورگرر فعال نباشه) :happy: ;)

asghar.agha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا اواتور كه تغيير ميكنه هميشه... ولي اين امضا رو هر كاريش كه ميكنم تغيير نميكنه همين الان امضا مياد پايين اين نوشته ولي براي نوشته هاي ديگه اصلا نمياد... در صورتي كه من امضاي بقيه رو ديدم اصلا بدين صورت نبوده!!!

تنظيم خاصي چيزي هم براي اين موضوع روي تنضميات همين انجمنها پيدا نكردم!!!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از asghar.agha :
اقا اواتور كه تغيير ميكنه هميشه... ولي اين امضا رو هر كاريش كه ميكنم تغيير نميكنه همين الان امضا مياد پايين اين نوشته ولي براي نوشته هاي ديگه اصلا نمياد... در صورتي كه من امضاي بقيه رو ديدم اصلا بدين صورت نبوده!!!

تنظيم خاصي چيزي هم براي اين موضوع روي تنضميات همين انجمنها پيدا نكردم!!!
ببینم این تغیر تو امضا رو تو کنترل پنل و تو قسمت سیگناتور اگه انجام بدی مشکلی نباید پیش بیاد

asghar.agha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
والله من هم دقيقا همين كار رو كردم... ولي متاسفانه فقط براي پستهاي جديد امضا ظاهر ميشه...
به هر حال ممنونم!!! ولي چطور براي بقيه تغيير ميكنه!!!

als_1360

Registered User
لایک‌ها
2
شايد براي اون قبلي ها امضا تو ديس ايبل كرده بودي؟؟؟

بالا