برگزیده های پرشین تولز

اموافق ترکوندن شهر تو چهارشنبه سوری هستین؟

آیا موافق ترکوندن شهر تو چهارشنبه سوری هستین؟

• بلی

Votes: 17 54.8%
  • خیر

Votes: 14 45.2%

• Total voters
    31
  • Poll closed .

Unknown Zoon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من واقعا متاسفم که یه عده خوشی و لذتشون در آزار و اذیت (حتی جراحت و مرگ) بقیه است
این دنیا دنیای عمل و عکس العمل (حداقل به قانون سوم نیوتون که اعتقاد دارید) پس به مکافات عمل هم فکر کنید

شما اگه خیلی ناراحتی می تونی بری خارج شهر زیر یه درخت سیب بشینی دعا به جون نیوتون بکنی که این قانونا رو کشف کرد وگرنه جنابالی لال از دنیا میرفتی ( البته بعد از 120 سال )

فقط مواظب باش بجای سیب نارنجک رو سرت فرود نیاد
33ubd5w.gif

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرام نامرو نقض نکردم هیچ پستی با هاش از زمان ساخت این ایدی نزدم!فقط وقتی بن شدم برامدیری که بنم کرد پی ام فرستادم !جهت دریافت یه سری تسهیلات تو دوره بن شدن که موافقت نکرد کار زشت اینه که ایدی بسازی باهاسش برا اینکه (شناسایی نشی !)بری دعوا ;) اسم قبلیتم یادم میاد دوتا پست اینجا تو نقد بیمس داشتی که باهات او امیر هومنه برخورد کرد!;)
DrHessam.gif
برو از قدیمیا بپرس داریوکس کیه بهت میگن.
2e2qtty.gif
Drbarbie.gif

Unknown Zoon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من واقعا متاسفم که یه عده خوشی و لذتشون در آزار و اذیت (حتی جراحت و مرگ) بقیه است
این دنیا دنیای عمل و عکس العمل (حداقل به قانون سوم نیوتون که اعتقاد دارید) پس به مکافات عمل هم فکر کنید

در ضمن شما یه چند نمونه تفریح و خوشی و لذت برای ما معرفی کن تا
ببینیم تو این مملکت شما با چی حال میکنی.
در ضمن کسی تو چهارشنبه سوری واقعا قصد اذیت و آزار کسی رو نداره حالا بماند که یه عده شورش رو در میارن
ولی در کل همه از روی فشار و ناچاری بعضی مسائل :f34r: این جوری خودشون را خالی میکنن
شما همه جنبه ها رو در نظر بگیر بعد قضاوت کن

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
مرام نامرو نقض نکردم هیچ پستی با هاش از زمان ساخت این ایدی نزدم!فقط وقتی بن شدم برامدیری که بنم کرد پی ام فرستادم !جهت دریافت یه سری تسهیلات تو دوره بن شدن که موافقت نکرد کار زشت اینه که ایدی بسازی باهاسش برا اینکه (شناسایی نشی !)بری دعوا ;)
منم یه بار گفتم تا حالا همچین کاری نکردم. بعد از این هم نمی کنم. اما اگه بازم شک داری که من و داریوش یه نفریم طبق عادت معمولت ریپورتمون رو بده تا مدیرا بررسی کنن و به سمع و نظرت برسونن که امر بهت مشتبه شده!
ولی خودمونیما، همچین خودتو بزرگ می بینی که فکر کردی برای اینکه کسی جوابتو بده به ای دی های کمکی نیاز داره! در صورتی که یه نیمچه آی دی صفر پستی هم از پست برمیاد
biggrin.gif

اسم قبلیتم یادم میاد دوتا پست اینجا تو نقد بیمس داشتی که باهات او امیر هومنه برخورد کرد!;)
بله و اگه خاطرت باشه منم باهاش برخورد متقابل کردم.
approve.gif

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اوه!
25r30wi.gif

خواهر شیان اگه من جای تو بودم و انقدر ضایع میشدم میرفتم خودمو گموگور میکردم
4fvgdaq_th.gif

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
من بازی ايران و مکزيک خيلی دوست داشتم کامل ببينم اما چون با دوست دخترم تو يک خونه مشترک زندگی ميکردم
از شانس بد صبح همون روز بازی دعوامون شد و با حالت قهر از خونه در امدم بعد از ضهر يادم افتاد
که امروز بازی با مکزيکه
خلاصه تصميم گرفتم وقت مسابقه ميدون ولی عصر باشم که توی خيابو ن از اين تلويزيون گنده ها که توش تبليغ
هم ميکنن نيگاش کنم
خلاصه وقت مسابقه اين تلويزيونهای گنده روشن نشد
يک مغازه دوربين فروشی روبروی سينما قدس بود که 4 يا 5 نفر دم درش ايستاده بودن
رفتم پيششون که ديدم تو مغازه يک تلويزيون فلت بزرگ روشنه
چند نفر ديگه که آمدن و اضافه شدن يکی داد زد گفت مامورا آمدن
بعد که فهميدم تو خيابو نای تهران اجازه تماشای فوتبال ندارم يک کيک خريدم و سريع برگشتم وبا دوست دخترم آشتی کردم
عجبب شبی بود
خلاصه چهار شنبه سوری امسال که نيستم اميدوارم بهتون خوش بگذره
بگذارید منم به یکی بگم تنگنا ....
گر چه همه رو از این کار منع می کردم!

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
من بازی ايران و مکزيک خيلی دوست داشتم کامل ببينم اما چون با دوست دخترم تو يک خونه مشترک زندگی ميکردم
از شانس بد صبح همون روز بازی دعوامون شد و با حالت قهر از خونه در امدم بعد از ضهر يادم افتاد
که امروز بازی با مکزيکه
خلاصه تصميم گرفتم وقت مسابقه ميدون ولی عصر باشم که توی خيابو ن از اين تلويزيون گنده ها که توش تبليغ
هم ميکنن نيگاش کنم
خلاصه وقت مسابقه اين تلويزيونهای گنده روشن نشد
يک مغازه دوربين فروشی روبروی سينما قدس بود که 4 يا 5 نفر دم درش ايستاده بودن
رفتم پيششون که ديدم تو مغازه يک تلويزيون فلت بزرگ روشنه
چند نفر ديگه که آمدن و اضافه شدن يکی داد زد گفت مامورا آمدن
بعد که فهميدم تو خيابو نای تهران اجازه تماشای فوتبال ندارم يک کيک خريدم و سريع برگشتم وبا دوست دخترم آشتی کردم
عجبب شبی بود
خلاصه چهار شنبه سوری امسال که نيستم اميدوارم بهتون خوش بگذره

چه تريلر جذابي ميشه از اين رمان ! ساخت !! :happy:
حالا نتيجه نهايي اين ماجرا چيه ؟! :wacko:

بالا