برگزیده های پرشین تولز

اموزشگاهی برای اموزش seo سراغ دارید؟

arman1abc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
متاسفانه باید بگم روش هایی که دسته از وب سایت برای جذب بازدیدکننده و کاربر و بعد هم کسب درآمد ازشون استفاده می کنن جز کثیف ترین راه هاییه ممکنه تا حالا باهاشون برخورد کرده باشین.

از قرار دادن صفحه هایی پر از مشتی کلمه کلیدی مطلوب برای جستجوهای کاربر گرفته تا نوع جدیدتر اون یک موتور جستجوی الکی و صدالبته بی فایده که یکی از وب سایت های ارائه خدمات هاست و دامنه برای گول زدن موتورهای جستجو و جذب کاربر از اون بهره می گیره تا پیوند دادن به خودشون با عنوان هایی که نه به محتوا مرتبطه نه حتی وجود خارجی داره و ... فکر می کنم اگه می خواین در این زمینه یه چند مورد دیگه رو مطالعه کنین اینجارو ببینین بد نباشه.

اون وب سایت هایی که ادعای چنین کاری رو دارن قبل از هرچیز بهتره برن یه فکری به حال وضع نابسامان SEO ی وب سایت خودشون داشته باشن , اگه بلدن چرا اول برای خودشون پیاده نمی کنن , شما تو دسته ای از وب سایت ها اونقدر نام گوگل رو می بینین که به جرات می تونم بگم تو خود گوگل نمی تونین انقدر نامش رو ببینین , نمی دونم این چه کاریه که می خوان خودشون و کارشون رو به یه شکلی به کار گوگل بچسبونن , اینو ببینین.

در مورد آموزش SEO هم بهترین کار اینه که برین دنبال منابع و وب سایت های خارجی که خداروشکر کم هم نیستن , البته رایگان هم هست.

سلام, اولین باره که از نقل قول استفاده میکنم خیلی باحاله
این دوستمون کاملآ صحیح فرمودند روش هایی با استفاده از کلمه های کلیدی مطلوب و البته غیر مطلوب و کثیف هم که جای خودشو داره و مهمتره, قبول دارید که اینم خودش یه جور هنره؟ باورتون میشه سایت های فوق العاده بزرگ حتی تبیان هم گاهی اوقات از این روش از نوع مطلوب و گاهی هم کمی غیر مطلوب استفاده میکنه؟ شما وب مستر عزیز هم استفاده خواهید کرد مگر اینکه دوست داشته باشید از قافله سایت های پر بازدید عقب بمانید من سایت های استاتیک و داینامیک و وبلاگ هایی دارم که ورودی های 4 رقمی از گوگل دارند البته با استفاده از روش های مذکور, SEO در حال فراگیر شدنه و مطالب زیادی هم در موردش براحتی میشه با یه سرچ ساده گیر آورد ولی مهم این ها نیست مهم رمز ها و تجربه هاست که به این سادگی ها نمیشه بهش دست پیدا کرد, زمان و شاید کمی هوش میطلبد تا بتوان به این رمزو رموزها دست پیدا کرد شاید بعد ها از روش هایی همچون Dirty Dice و Magic keyword چیزهایی برملا کنم!​

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
arman1abc جان استفاده از کلمه های کلیدی مرتبط با محتوای نوشته چه تو عنوان نوشته و چه بین متون نوشته و حتی تو آدرس پیوند یکتای نوشته توصیه می شه ولی ...

نه اینکه طرف برگرده هرچی دستش رسید رو به عنوان کلمه کلیدی خودش اونجا وارد کنه , چند روز قبل یه وب سایتی رو دیده بودم که بنده خدا برداشته بود واژه هایی مثل "است" رو هم به عنوان کلمه کلیدی وارد کرده بود , یا یکی دیگه که هر چی واژه از س.ک.س و ... هست رو هم به عنوان کلمه کلیدی یک نوشته ای که مثلا در مورد فروش یک کالا نوشته قرار می ده که بلکه از این طریق و بوسیله موتورهای جستجو هم بتونه چهارتا بازدیدکننده بیشتر کسب کنه.

متاسفانه خیلی از وب مسترای ما هنوز نمی دونن کلمه کلیدی اصلا چی هست.

arman1abc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نکاتی که توسط کاربر محترم TruthPraiser به آن اشاره شد رو قبول دارم متاسفانه بسیاری از وب مسترها از الگوریتم های خاص گوگل و این که این الگوریتم ها چرا و چگونه تغییر میکند چیزی نمیدانند و متاسفانه خود را سرکار میگذارند و ساعت ها از وقت با ارزش خود را از دست میدهند

وب مستر های عزیز متوجه باشند با کمی مطالعه در رابطه با موتورهای جستجوگر مخصوصآ موتور جستجوگر گوگل خواهند توانست کاری را که در طول 2 سال انجام میدهند را در عرض 2 ماه انجام دهند و نتیجه ی دقیق تر و پایدارتر بگیرند

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
فرق داره آقا مهدی. الان استانداردی که توسط seomoz در آخرین راهنما پیشنهاد شده با www هست.مثال زیر نشون داده که بهتره لینک ها رو از چهار حالتی که ممکنه باز بشه به دامین آدرس با www ریدایرکت کنیم.

Cheat%20Sheet%20-%20Canonical%20Issues.png
فرقی نداره , فقط داره میگه همه ادرس های سایت یکی باشه !
چون اکثرا به هردو روش میشه تو سایت رفت :
http://www.site.com
یا
http://site.com

میگه که یا www رو ریدایرکت کن به بدون www یا برعکس !!

Pixelweb

Registered User
لایک‌ها
80
Make all internal links point to your domain using the syntax :http://www.mysite.com

در خط آخر کاملا مشخصه منظورش .

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
Make all internal links point to your domain using the syntax :http://www.mysite.com

در خط آخر کاملا مشخصه منظورش .
همه اینا رو تو داری از گفته های یکی دیگه کپی پیست میکنی !
من از رو تجربه میگم !
میخوای بگی یعنی کسی که سایتش به www ریدایرکت میشه , بالاتر از سایتی میاد که سایتش به بدون www ریدایرکت میشه ؟؟ عمرا

زیاد به گفته های سایت های دیگه توجه نکنید , اکثرا از هم کپی میکنن و فقط جمله بندی رو عوض میکنن , نویسنده اصلی هم معمولا اطلاعات سطحی داره !
هر چی دستش میاد تو سایت مینویسه که صرفا فقط پستی داده باشه !

Pixelweb

Registered User
لایک‌ها
80
مسلما این بخش رو عمدا از متن اصلی کپی کردم. اما به نظرشما مهم نیست که این یک نفر دیگه کی باشه که به مطلبش استناد شده؟ عکسی که گذاشتم بخشی از یک pdf نوشته Danny Dover هست که در زمینه سئو چهره شناخته شده ای هست و مسلما خیلی ها در دنیای سئو مقالاتش رو کپی میکنند. منبع هم سایت seomoz هست, از معتبرترین و معروف ترین سایت ها در زمینه سئو. اگر شما ایشون و یا این سایت رو قبول ندارید بحثش جداست.

حالا شما اگر به نظرتون عمرا اینجوری بهتر نیست! خوب این هم نظر شماست و محترم. اما نظر من این نیست. اینجا فروم هست و هر کسی میتونه نظر و تجربیات اش رو بنویسه, مطرح کنه و بحث کنه.
من هم گفتم سایتی که روی www قفل میشه استاندارد تر از سایتی هست که بدون www بالا میاد. برای حرفم هم به منبع معتبر استناد کردم.
اگر قبول ندارید حرفی نیست. دامین سایت هایی را که طراحی میکنید بدون www قفل کنید.
بحث بر سر استاندارهاست نه سلیقه و تجربه و در سئو رعایت آخرین استانداردهاست که حرف اول رو میزنه.

Last edited:

ramin.samad

Registered User
لایک‌ها
0
به نظر من هیچ چیز بهتر از صداقت و کتاب خود گوگل نیست چون روز به روز رباتهای گوگل دارن باهوش تر میشن فقط باید کارهایی رو انجام داد که به اصطلاح استاندارد سازی گفته میشه نه اینکه بخواید رباتهای گوگل رو گول بزنید تازه اگر گول هم بخورند کاربران زیاد توی این جور سایتهای fake نمی مونن : پس اومدن کاربرا اینطوری فایده ای نداره

Pixelweb

Registered User
لایک‌ها
80
به نظر من هیچ چیز بهتر از صداقت و کتاب خود گوگل نیست چون روز به روز رباتهای گوگل دارن باهوش تر میشن فقط باید کارهایی رو انجام داد که به اصطلاح استاندارد سازی گفته میشه نه اینکه بخواید رباتهای گوگل رو گول بزنید تازه اگر گول هم بخورند کاربران زیاد توی این جور سایتهای fake نمی مونن : پس اومدن کاربرا اینطوری فایده ای نداره

حرف شما کاملا درسته. ربات ها و اسپایدر ها روز به روز هوشمند تر میشوند و الگوریتم گوگل پیچیده تر. و بهترین کار رعایت استاندارد هاست.

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
مسلما این بخش رو عمدا از متن اصلی کپی کردم. اما به نظرشما مهم نیست که این یک نفر دیگه کی باشه که به مطلبش استناد شده؟ عکسی که گذاشتم بخشی از یک pdf نوشته Danny Dover هست که در زمینه سئو چهره شناخته شده ای هست و مسلما خیلی ها در دنیای سئو مقالاتش رو کپی میکنند. منبع هم سایت seomoz هست, از معتبرترین و معروف ترین سایت ها در زمینه سئو. اگر شما ایشون و یا این سایت رو قبول ندارید بحثش جداست.

حالا شما اگر به نظرتون عمرا اینجوری بهتر نیست! خوب این هم نظر شماست و محترم. اما نظر من این نیست. اینجا فروم هست و هر کسی میتونه نظر و تجربیات اش رو بنویسه, مطرح کنه و بحث کنه.
من هم گفتم سایتی که روی www قفل میشه استاندارد تر از سایتی هست که بدون www بالا میاد. برای حرفم هم به منبع معتبر استناد کردم.
اگر قبول ندارید حرفی نیست. دامین سایت هایی را که طراحی میکنید بدون www قفل کنید.
بحث بر سر استاندارهاست نه سلیقه و تجربه و در سئو رعایت آخرین استانداردهاست که حرف اول رو میزنه.
بحث سر این هست که شما اطلاعات قدیمی و کپی پیست شده تحویل بقیه میدید , بعدشم انتظار دارید کسی چیزی نگه !!

درسته اینجا فروم هست , پس انتظار انتقاد و تصحیح هم داشته باشید !!

جای کپی پیست کردن از یه سایتی که زمانش گذشته هم , دو سه تا منبع درست حسابی پیدا کن , بعد میبینی www داشتن و نداشتن تاثیر زیادی نمیزاره !!
دیگه کسی seomoz نمیره , 2-3 سال پیش معروف بود !!

Pixelweb

Registered User
لایک‌ها
80
به نظرم این بحث داره از بعد فنی خارج میشه و من هم دلیلی برای ادامه اش نمیبینم.
شما عقیده خودت رو داشته باش. من عقیده خودم.اما فکر نمیکنم این لحن و برخورد به مسائل فنی و حتی انتقاد برگرده.مسلما نه من و نه شما دانای کل نیستیم و همین شیرینگ هست که سطح وب فارسی رو بالا میبره. حالا اگر با نوشته من تا این حد مخالفی پاکش کن دوست من. شما که دسترسی داری.یا بیا اینجا مستند بنویس که راه درست و استاندارد کدومه تا ما هم یاد بگیریم و استفاده کنیم.
تنها مطلبی که من کپی کردم عکسی بود که گذاشتم اما پست اولیه رو خودم نوشتم. پس بهتره بجای تکرار همراه با منظور ترکیب کپی پیست به همدیگر احترام بگذاریم.
مطمئن باشید من هم جنبه انتقاد رو دارم و هم منتظر پاسخ های فنی دوستان و شما هستم تا چیزی یاد بگیرم و هیچ جای نوشته های من هم نمیبینید که انتظار داشته باشم به قول شما کسی چیزی نگه!

موفق باشید

Last edited:
بالا