برگزیده های پرشین تولز

اموزش اتصال به اینترنت از طریق کابل گوشی اندرویدی در لب تاب یا کامپیوتر

samad@

Registered User
لایک‌ها
133
سلام
دوستان من می خوام با اتصال گوشیم به لب تاب با کابل از اینترنت گوشی در لب تاب استفاده کنم مانند کاری که با نوکیا همیشه می کردم با pc نوکیا وصل میشودم خیلی راحت ولی در گوشی اندرویدی نمیتونم اگر کسی راهی برا وصل شدن میدونه لطفا راهنمای کنه خیلی لازم دارم
با تشک

David Webb

Registered User
لایک‌ها
12
سلام
[h=3]http://dl.androidiha.com/apps/PDAnet%20pro%20V3.zip[/h]دانلود و نصب کنید بر روی گوشی و کامپیوتر ؛ گوشی را با کابل USB به سیستم وصل کنید (درایور usb گوشی باید نصب باشه) اینترنت را در گوشی فعال کرده و وارد برنامه از منوی اندورید شوید و بر روی enable pdanet برید سپس برنامه ویندوز را هم اجرا و کانکت کنید تموم :)

تشکر یادتون نره مرسی

samad@

Registered User
لایک‌ها
133
سلام
دوست عزیز از توجه تان به مشکل بند تشکر می کنم
حالا کاری نمی شه کرد که مانند نوکیا ساده تر وصل بشه
به هر حال بی نهایت تشکر از راهنمایتان

gharche

Registered User
لایک‌ها
24
وقتی کابل گوشی را به سیستم وصل می کنی ازت میپرسه که چه حالتی می خوای وصل بشه ( Charge Only , USB Modem , ... ) که فقط کافیه شما USB Modem را انتخاب و اینترنت گوشی را فعال و بعد درایور گوشی را بروی سیستم نصب کنید و از اینترنت لذت ببرید.
برای راهنمایی بیشتر لطفا مدل و ورژن اندروید گوشی تون را بفرمایید.

karo222

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهترین روش برای این کار همون پاسخ David Webb و استفاده از نرم ازار pdanet برای گوشی و کامپیوتر است و این روش از بقیه روشا ساده تر اگه خاتید کامل توضیح میدم
برای حالت عکسش یعنی انتقال اینترنت از سیستم به موبایل هم روشی مشابه این روش به کار میره

بالا