برگزیده های پرشین تولز

اموزش درج سایت در موتور های جستجو و بالا بردن بازدید کننده

nasreen

Registered User
لایک‌ها
23
با سلام خدمت تمامی دوستان و اساتید ارجمند
می خواستم اگه ممکنه یه توضیحاتی در مورد اینکه چگونه یک وبسایت رو به موتورهای جستجو معرفی کنیم بدید و اینکه از کجا شروع کنیم تا بازدید کننده سایت بره بالا رو اینجا مطرح کنید تا من و بقیه دوستان بتونیم از این اموزش نهایت استفاده رو ببریم اخه من که هر چی تو گوگل و غیره سرچ زدم چنتا بیشتر نبود .
و اینکه یه توضیحی در مورد این لینک اکسچنجر ها بدید که چی هست و کارش چیه؟

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
اول باید سایتتو به صورت دستی توی سرچ انجینا ثبت کنی. البته اگه یه خورده صبر کنی روبات های خود سرچ انجین بالاخره به سایتت میرسن و ثبتش میکنن.
وقتی سایت ثبت شد خیلی از مسائل روی بالا بردن رتبه سایت توی سرچ ها تاثیر دارن.
عوامل داخلی صفحه! فرض رو بر این بگیریم که صفحه شما بهینه سازی شده هست. و کی ورد ها و ... همه کاملا درسته و با سرچ انجینا راحت کنار میاد.
عوامل خارجی هم عبارتند از لینک های ورودی به سایت شما. عناوین لینک ها این که از چه سایت با چه مشخصاتی وارد میشه و ...
و لینک های خروجی از سایت شما این که به کجا میره و به چه سایت با چه مشخصاتی و با چه عنوانی میره.
این مسائل برای خودش دنیایی داره!

ولی فکر میکنم شما دو تا کار میتونی برای جذب بازدید بکنی که روی سرچ انجینا هم بی تاثیر نیست.
1. سایتتو توی سرچ انجینا ثبت کنی.
2. تبادل لینک. یعنی با دوستان و سایت ها و بلاگ های دیگه تبادل لینک کن. مخصوصا سایت های همکارو سایتهایی که از نظر رنک و ... از خودت بالاتر باشن (البته خب برای آخری باید بدویی)
خدانگهدار

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
راستی لینک اسکچنج ها رو فراموش کردم.
یه سری سایت هایی هستند مثل دایرکتوری! سایت هایی که مایل به تبادل لینک با دیگران هستند داخل این سایتها عضو میشن.
بعد دنبال سایت های مورد نظرشون میگردن. مثلا من یه سایت درباره فارکس دارم. میرم توی سایت هایی که درباره فارکس هستند میگردم و اگر از یه سایت برای تبادل لینک خوشم اومد بهش پیام میدم.
به همین راحتی. یا وای میسم و دیگران بهم پیام میدن.

paymanmj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
دوست عزیز من به شما توصیه میکنم سایتت رو تو گوگل دستی ثبت نکن
اگه توی سایتهای پر بازدید که هروزو چندین بار کراول میشن به سایتت لینک بدی خیلی خیلی زودتر ایندکس میشی نسبت به وقتی که بری توی گوگل ثبت کنی

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
دوست عزیز من به شما توصیه میکنم سایتت رو تو گوگل دستی ثبت نکن
اگه توی سایتهای پر بازدید که هروزو چندین بار کراول میشن به سایتت لینک بدی خیلی خیلی زودتر ایندکس میشی نسبت به وقتی که بری توی گوگل ثبت کنی

سلام
من از این نرم افزارهایی استفاده میکنم که یه دفه توی کلی سرچ انجین ثبتت میکنند. و همیشه هم کمتر از یه هفته بدون هیچ بک لینک و ... ایندکس میشم از گوگل و یاهو و چند تا سرچ انجین دیگه برام بازدید میاد.
اول از همه هم بازدید گوگل شروع میشه. و بیشتر از همه هم گوگل میفرسته!

nasreen

Registered User
لایک‌ها
23
شرمنده اینو می گم ولی اگه ممکنه ادرس من ادرس پست 4 رو رفتم ولی چیزی گیرم نیومد اینم بگم یه دفعه یه ادرسی رفتم که توش کلی سایت داشت که اونا رو تیک زدم و توش ثبت کردم این سایت رو نه یه چیزه دیگه رو ولی ادرس رو گم کردم من از اون ادرس ها می خوام هر کی لطف کنه ادرس بده ممنونش می شم

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
شرمنده اینو می گم ولی اگه ممکنه ادرس من ادرس پست 4 رو رفتم ولی چیزی گیرم نیومد اینم بگم یه دفعه یه ادرسی رفتم که توش کلی سایت داشت که اونا رو تیک زدم و توش ثبت کردم این سایت رو نه یه چیزه دیگه رو ولی ادرس رو گم کردم من از اون ادرس ها می خوام هر کی لطف کنه ادرس بده ممنونش می شم

سلام از این بخش ها توی همه سایت های سئو یکی هست.
مثل این : http://submit.gsign.biz
راستی یه مطلبی!
اگه سایتتون مثلا توی گوگل ثبت شده. تیک گوگل رو برداین که دیگه توی گوگل ثبت نکنه. حالا گوگل یاهو آلتاویستا و ...
اگه توی هر کدوم ثبت شده شما تیک اون سرچ انجین رو بردارین که دیگه توی اون ثبت نشه.
البته این موضوع رو من توی یه کتاب خیلی قدیمی که یه بخشی درباره سئو داشت خوندم که اگه هی یه سایتو ثبت کنی ممکنه بره تو بلک لیست اون سرچ انجین و دیگه کلا حذفش کنه تا حالت جا بیاد.

paymanmj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مورد پست 4 بگم
خوب 2 تاش که معلوم هست لينک گوگل هستش کمی بگرديد و وقت بزاريد حل ميشه مشکه!
4 تا لينک اول هم سايت هايی هستن که ثبت در search engine و drecitory ها را خود کار انجام ميدن
البته اين سايت:
http://www.seochat.com/
بيش از يه ثبت کننده هستش و ابزار های بسيار خوبی برای SEO کردن وب سايت دارد و همينطور مقالات بسيار با ارزشی در اين ضمينه.
در مورده ثبت در search engine ها ديدم مشکل داريد از اين برنامه ميتونيد استفاده کنيد:
http://www.ibusinesspromoter.com/submission/index.htm
حالا کسی کرک اين را هم داشت بزار بد نيست البته بعيد ميدونم کسی اين کار را بکنه!
حالا خودم اگه پيدا کردم ميزرم.
--------------------------------------
تکميلی:
اينجا بگرديد کرک اين برنامه که در بالا معرفی کردم را پيدا ميکنيد.
البته برنامه + کرک در ورژن هايه مختلف هستند
*آخرين ورژن اين برنامه 9.7 هست.
http://www.google.com/search?q=ibp+business%20%22rapidshare.com/files/%22|%22rapidshare.com/files/%22|%22megaupload.com/%22

لينک search گذشتم چون فکر کنم قوانين اينجا کرک گذشتن را منع کرده.
کلک رشتی ميزنيم! :f34r::D

nasreen

Registered User
لایک‌ها
23
سلام از این بخش ها توی همه سایت های سئو یکی هست.
مثل این : http://submit.gsign.biz
راستی یه مطلبی!
اگه سایتتون مثلا توی گوگل ثبت شده. تیک گوگل رو برداین که دیگه توی گوگل ثبت نکنه. حالا گوگل یاهو آلتاویستا و ...
اگه توی هر کدوم ثبت شده شما تیک اون سرچ انجین رو بردارین که دیگه توی اون ثبت نشه.
البته این موضوع رو من توی یه کتاب خیلی قدیمی که یه بخشی درباره سئو داشت خوندم که اگه هی یه سایتو ثبت کنی ممکنه بره تو بلک لیست اون سرچ انجین و دیگه کلا حذفش کنه تا حالت جا بیاد.

اقا ممنون از پاسخت دنبال همین می گشتم

بالا